Išanalizuokite „Amway“ verslo privalumus

Su „Amway“ pagalba galite sukurti verslą, kuris atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Dirbkite, kada norite, kur norite ir kiek norite – galite lanksčiai kurti savo verslą.
Su „Amway“ pagalba galite sukurti verslą, kuris atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Dirbkite, kada norite, kur norite ir kiek norite – galite lanksčiai kurti savo verslą.

„Amway“ verslo galimybė

Pradėti savo verslą yra paprasta su „Amway“.

„Amway“ verslo koncepcija yra paprasta. Nepriklausomi verslo savininkai gali mėgautis aukštos kokybės „Amway“ produktais savo namuose, gali juos parduoti kitiems bei gali kurti dalykinius ryšius su žmonėmis ir padėti jiems sukurti savo verslą.

Yra trys būdai, kaip galima užsidirbti pinigų ir gauti atlygį:

Mažmeninė marža

Už kiekvieną pirkinį, kurį įsigyja jūsų užsiregistravęs klientas, uždirbsite mažmeninę maržą. Su kliento rekomendacija galite uždirbti Rekomendacijos nuolaidą.

Skatinimo priemonės

Kuo geriau sekasi jūsų verslui, tuo daugiau atlyginimo nusipelnote. Mes siūlome skatinimo priemones už tokius pasiekimus kaip ypatingai spartus augimas ar pagalba kitiems siekiant jų užsibrėžtų tikslų. Atlyginimo priemonės gali būti įvairios nuo išskirtinių verslo kelionių aplink pasaulį iki išmokų grynaisiais pinigais.

Premijos

Užsidirbkite veiklos taškų už asmeniškai parduotus produktus, o augant jūsų verslui, užsidirbkite veiklos taškų ir nuo jūsų remiamų verslų savininkų parduotų produktų.


Išbandyta galimybė

Prisijungus prie vienos iš populiariausių tiesioginio pardavimo įmonių, jums bus pasiūlyta daug privalumų

Pradėti savo verslą gali būti nelengva. Daugeliui naujų verslų reikia daugybės pinigų ir laiko investicijų. Tik ne „Amway“. Čia prisijungiate prie trijų milijonų kitų žmonių, kurie naudojasi nebrangia, mažos rizikos verslo sėkmės galimybe. Mūsų skaičiai kalba patys už save. Vien 2016 m. buvo paskelbta apie 8,8 mlrd. JAV dolerių pardavimus visame pasaulyje. Nuo 1959 m. „Amway“ viso pasaulio verslo savininkams išmokėjo daugiau nei 53 mlrd. USD premijų ir paskatų.

Visiems „Amway“ Verslo Savininkams siūlomi tokie patys privalumai:

Maža rizika 

Pradėdami savo verslą su „Amway“, turite sumokėti pradinį registracijos mokestį. Jei per pirmąsias 180 dienų nuspręsite, kad nenorite tęsti šios veiklos, mes grąžinsime jums registracijos mokestį ir pinigus. 


Mažos išlaidos

Jums nereikės didelių investicijų, kad įkurtumėte savo verslą. Būdami nauju verslo savininku, galėsite pasinaudoti nuolaidų kuponais. Jūs kontroliuojate produktų užsakymą, todėl tik jūs sprendžiate, kada ir kiek pirkti.

Išskirtiniai aukščiausios kokybės produktai

„Amway“ siūlo daugiau nei 450 išskirtinių produktų keturiose pagrindinėse kasdienio vartojimo srityse: namų, asmens priežiūros, grožio ir mitybos. Mūsų veikla remiasi mūsų produktų kokybe, todėl daug investuojame į mokslinius tyrimus ir plėtrą, įskaitant didesnę kaip 315 mln. eurų dydžio investiciją į naujas gamybos ir mokslinių tyrimų patalpas per pastaruosius ketverius metus. Esame visiškai atsakingi už savo produktus ir suteikiame pasitenkinimo garantiją*.
* Spustelėkite čia ir peržiūrėkite garantijos sąlygas

Atviri visiems

Nesvarbu, kokia jūsų profesinė ar gyvenimo patirtis arba išsilavinimas; galite sėkmingai vadovauti „Amway“ verslui, jei jaučiate tam aistrą ir nebijote sunkaus darbo. 

Žingsnis po žingsnio mes kuriame sėkmę

Būdami „Amway“ verslo savininku, jūs niekada neliksite vieni. Mes remsime jus kiekviename žingsnyje, teikdami jums reikiamas rekomendacijas. 

Tai daryti pradedame nuo jūsų asmeninio mentoriaus ir rėmėjo – žmogaus, kuris jums pristatė „Amway“. Jie gali pateikti patarimų ir rekomendacijų, padėsiančių augti jūsų verslui. 

Jūs taip pat tapsite mūsų patyrusių profesionalų tinklo dalimi. Mūsų tinklas, kurį sudaro daugiau nei trys milijonai verslo savininkų visame pasaulyje, siūlo profesionalią patirtį ir paramą. 

Mokymai

„Amway Academy“ siūlo mokomąją medžiagą ir kursus internetu. Mokykitės patogiai savo namuose arba pasiimkite su savimi mobiliajame įrenginyje. Taip pat galite dalyvauti suplanuotuose internetiniuose mokymuose, tiesiogiai su instruktoriumi.

Rinkodara

Turėsite prieigą prie įvairios rinkodaros medžiagos, kuri padės reklamuoti „Amway“ produktus klientams. Medžiagą sudaro produktų katalogai, pristatymai, vaizdo įrašai, programėlės ir skaitmeniniai įrankiai.

Kontroliuokite savo verslą

Mes sukūrėme įvairių įrankių ir programų, kad padėtume jums valdyti savo verslą

Tvarkyti verslą mano biure yra paprasta – tiesiog prisijunkite, kad galėtumėte stebėti ir valdyti savo užsakymus bei pardavimus. Galite net apskaičiuoti savo faktines ir numatomas pajamas. Jei keliaujate, mūsų mobilioji verslo programa padės jums lanksčiai dirbti ir valdyti savo verslą bet kurioje vietoje.

Tapkite vienos iš didžiausių pasaulyje tiesioginių pardavimų bendrovių dalimi.

Užpildykite mūsų internetinę registracijos formą ir leiskitės į naują kelionę, tapdami savo paties viršininku.

Sužinoti daugiau

Mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus, susijusius su jūsų „Amway“ verslo pradžia.