image/png;;;first-order-953.png

Pirmojo užsakymo nuolaidos ir kuponai
* „Fast Start!“ nuolaida galioja tik pirmąsias 10 dienų. Nuolaidos netaikomos: literatūrai, dabar galiojančioms akcijoms ir nuolatiniams pasiūlymams ("ARTISTRY" ir "bodykey" rinkiniams). Informaciją apie rinkinius, kurie yra neįtraukti į pirmojo užsakymo pasiūlymą, galima rasti interneto svetainėje, šalia produkto aprašymo.
* Nustatykite savo „Fast Start!“ nuolaidą: 10 % nuo pirmojo užsakymo, kurio vertė mažiausiai 100 asmeninės apimties taškų arba 20 % nuo pirmojo užsakymo, kurio vertė yra 200 asmeninės apimties taškų (maksimalus nuolaidos dydis negali viršyti 20% užsakymo vertės už 200 balų - 60,73 €).
* Jei pirmojo užsakymo vertė yra mažiausiai 100 asmeninės apimties taškų, suteiksime pirmąjį dažno pirkimo internete kuponą nepriklausomai nuo to, ar užsakymas pateiktas internetu, ar ne. Priskaičiuotų Kuponų kiekis bus grindžiamas PV suma už pirkinius internete per tam tikrą kalendorinį mėnesį. Už kiekvieną sukauptą 100 PV sumą bus skiriamas kuponas, kurio vertė10 EUR (be PVM). Kuponus galima naudoti  nuo 1 iki 28 mėnesio dienos, pateikiant užsakymus internete ne mažesnei kaip 50 PV sumai.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Pasitenkinimo garantija
* Jei nesate visiškai patenkinti, galite grąžinti produktą, Jums bus grąžinta visa už produktą sumokėta suma. Ši garantija netaikoma „Amway“ produktams: (i) kurie buvo naudoti ne pagal įprastinę naudojimo buityje paskirtį; (ii) kurie buvo tyčia sugadinti ar netinkamai naudoti; (iii) „Amway“ platinamiems produktams, kuriems nurodytas specialus grąžinimo laikas; ir (arba) (iv) produktams, kuriems taikomos specialios raštiškos garantijos.

image/png;;;brands-952.png

„Amway“ prekių ženklai
* Šaltinis: „Euromonitor International Limited“; vitaminai ir dietiniai papildai, pasaulyje, GBN, mažmeninės prekybos mažmeninė pardavimo kaina, % analizė, 2014 m.
* Šaltinis: „Euromonitor International Limited“; grožio ir kūno priežiūra 2015 m., Aukščiausios Kokybės Kosmetika ir Aukščiausios Kokybės Odos Priežiūros Priemonių kategorija ir pokategorijos; pasaulinė 2014 m. mažmeninės pardavimo kainos vertė.

image/png;;;products-95.png

Produktų pardavimas
* Gauti premijas ir skatinamąsias išmokas už produktų pardavimą gali tik „Amway“ verslo savininkai, sėkmingai užregistravę savo verslą vietinėse šalies ir mokesčių institucijose.