Pirmojo užsakymo nuolaidos ir kuponai

*„Fast Start!“ nuolaida galioja tik pirmąsias 10 dienų. Nuolaidos netaikomos: literatūrai, dabar galiojančioms akcijoms ir nuolatiniams pasiūlymams ir rinkiniams. Informaciją apie rinkinius, kurie yra neįtraukti į pirmojo užsakymo pasiūlymą, galima rasti interneto svetainėje, šalia produkto aprašymo.
* Nustatykite savo „Fast Start!“ nuolaidą: 10 % nuo pirmojo užsakymo, kurio vertė nuo 100 asmeninės apimties taškų iki 199 asmeninės apimties taškų (maksimalus nuolaidos dydis - 33,16 € neto); užsakymams nuo 200 iki 300 PV taikoma 15% nuolaida, didžiausia nuolaidos vertė yra 74,60 EUR (Pasiūlymas galioja nuo 2021 m. gegužės 20 d.).


Pasitenkinimo garantija

* Jei nesate visiškai patenkinti, galite grąžinti produktą, Jums bus grąžinta visa už produktą sumokėta suma. Ši garantija netaikoma „Amway“ produktams: (i) kurie buvo naudoti ne pagal įprastinę naudojimo buityje paskirtį; (ii) kurie buvo tyčia sugadinti ar netinkamai naudoti; (iii) „Amway“ platinamiems produktams, kuriems nurodytas specialus grąžinimo laikas; ir (arba) (iv) produktams, kuriems taikomos specialios raštiškos garantijos.


„Amway“ prekių ženklai

* Šaltinis: „Euromonitor International Limited“; vitaminai ir dietiniai papildai, pasaulyje, GBN, mažmeninės prekybos mažmeninė pardavimo kaina, % analizė, 2014 m.
* Šaltinis: „Euromonitor International Limited“; grožio ir kūno priežiūra 2015 m., Aukščiausios Kokybės Kosmetika ir Aukščiausios Kokybės Odos Priežiūros Priemonių kategorija ir pokategorijos; pasaulinė 2014 m. mažmeninės pardavimo kainos vertė


Produktų pardavimas

* Gauti premijas ir skatinamąsias išmokas už produktų pardavimą gali tik „Amway“ verslo savininkai, sėkmingai užregistravę savo verslą vietinėse šalies ir mokesčių institucijose.