Kaip pradėti „Amway“ verslą?

Pradėti verslą su Amway yra nebrangu, rizika yra maža. Nemokėkite registracijos mokesčio ir sužinokite apie mūsų privalumus ir apdovanojimus naujiems Amway verslo savininkams. 

Pradėti verslą su Amway yra nebrangu, rizika yra maža. Nemokėkite registracijos mokesčio ir sužinokite apie mūsų privalumus ir apdovanojimus naujiems Amway verslo savininkams. 

Kaip tai veikia

Pradėti lengva, o mes padėsime jums kiekviename žingsnyje. Pradėkite reklamuoti produktus ir uždirbkite pinigų iš kiekvieno registruoto kliento pirkimo. Augdami ir remdami kitus verslo savininkus, kurie darys tą patį, gausite papildomų premijų ir apdovanojimų.


Užsiregistruokite kaip „Amway“ verslo savininkas

Pradėti yra paprasta:
 

Registracija kainuoja tik 10,80 Eur.

Siūlome 100 % pinigų grąžinimo garantiją per pirmąsias 90 dienų

Nėra jokių paslėptų mokesčių! Užsiregistravę, patys nusprendžiate, kiek pinigų išleisite (jei norėsite) savo verslui ateityje. 
 
Užsiregistravę galėsite iš karto pradėti pirkti mūsų aukštos kokybės produktus. Įsitikinkite, kad pasinaudojate pirmojo užsakymo nuolaida!

Pirmojo užsakymo nuolaida

Siekdami užtikrinti, kad suteikiame jums geriausią AVS/ Nario Plius patirtį jau pačioje pradžioje, norime pasiūlyti jums puikių mūsų gaminių pasiūlymų, sveikindami su prisijungimu prie Amway šeimos. 
 

Kaip tai veikia:

Pateikite pirmąjį užsakymą. Galite išleisti tiek mažai arba tiek daug, kiek norite. Jei užsisakysite 100 PV (taškų vertė) ar daugiau per pirmąsias 10 dienų po registracijos, gausite:

  • Nemokamą registraciją (10,80 Eur vertės), jeigu Jūsų pirmas užsakymas siekia nuo 100 PV iki 199.99 PV
  • Nemokamą registraciją + 15% nuolaidą pirmam jūsų užsakymui nuo 200 PV iki 300 PV - net jei užsakoma prekių, kurių vertė viršija minėtą PV

  100-199 PV Pirmo užsakymo nuolaida

 Nemokama registracija (10,80 EUR)
200 PV ir daugiau (iki 300 PV) Nemokama registracija (10,80 Eur) + 15% nuolaida
Dovanų kuponai (nuo 100 PV) 1x 10 Eur dovanų kuponai už 100 PV

*Visi nauji ABO, atitinkantys reikalavimus per pirmąsias 90 dienų, gaus dovanų kuponą su pratęstu 90 dienų galiojimo terminu.