Verslo galimybės

Atraskite „Amway“ verslo privalumus

>800
mokslininkų, inžinierių ir specialistų,
kuriančių produktus
>1 mln.
AVS
visame pasaulyje
7,7 $
mlrd. USD
pardavimų 2023 m.

Tikri žmonės atranda tikrą sėkmę

Jūsų klausimai atsakyti

Koks yra „Amway“ verslas?

„Amway“ siūlo išskirtinę namų, asmens priežiūros, grožio ir mitybos produktų asortimentą, kurie sukurti tam, kad pasirūpintų mūsų klientų gerove. Tačiau užuot siūlydami savo produktus tik parduotuvėse, mes palaikome pasaulinį verslo savininkų visame tinklą, kuris rekomenduoja mūsų produktus tiesiai klientams.

Kodėl „Amway“?
„Amway“ yra pasaulinė, šeimai priklausanti, finansiškai stabili kompanija, paremta verslo modeliu, kuris buvo patvirtintas daugiau nei pusės amžiaus patirtimi. Šiandien esame viena pirmaujančių tiesioginio pardavimo bendrovių pasaulyje.
Būnant vienu iš mūsų verslo savininkų, jums bus malonu gauti nemokamus mokymus ir pasinaudoti mentoryste. Su mūsų pagalba ir savo sunkiu darbu galite kurti verslą.
Ką tiksliai daro „Amway“ verslo savininkas?

Kiekvienas „Amway“ verslas apima 3 sritis:
1) produktų rekomendavimą naujiems klientams
2) esamų klientų aptarnavimą
3) jei norite, pagalbą kitiems kuriant ir plečiant jų „Amway“ verslą.
Kalbant apie dienotvarkę, galite lanksčiai ją susiplanuoti, pritaikydami savo gyvenimo būdui!

Kiek laiko tai užims?
Tai priklausys nuo jūsų. Jūs patys sprendžiate, kiek laiko skirsite savo verslui. Žinoma, kuo daugiau laiko skirsite, tuo greičiau gausite didesnės naudos. Tačiau tai yra jūsų verslas ir jūs galite lanksčiai dirbti jums patogiu metu. Kai kurie žmonės pradeda dirbti dalį darbo dienos, o augant verslui jam skiria visą darbo dieną.
Kiek kainuoja pradėti verslą? Ar galiu apsigalvoti?
Nuosavo verslo įkūrimas su „Amway“ – tai nedidelių kaštų ir mažos rizikos reikalaujanti veikla. Verslo registracijos mokestis yra vienintelė investicija, reikalinga „Amway“ verslui sukurti – tam mes siūlome 100 % pinigų grąžinimo garantiją per pirmąsias 90 dienų.
Nėra jokių paslėptų mokesčių ar reikalavimų investuoti į produktus. Prisiregistravę, patys nusprendžiate, kiek pinigų išleisite savo verslui ateityje (jei reikės).
Kokia pagalba teikiama mokantis verslo?

„Amway“ atlygina verslo savininkams už produktų rekomendavimą ir pagalbą kitiems tai daryti. Nėra mėnesio tikslų, kurių būtų privalu siekti, o tik jūsų pačių užsibrėžti siekiai. 
„Amway“ teikia mentorystės paslaugas, priemones ir pagalbą, kad galėtumėte siekti savo asmeninių tikslų. Mes suteiksime reikiamą pagalbą, nesvarbu, kiek patirties turite. Nuo asmeninio mentoriaus ir pritaikytų mokymo kursų internetu iki skambučių centro ir informacijos apie produktus – esame su jumis kiekviename žingsnyje.