Sukurta saugumui

Paprasčiausias, greičiausias būdas pasirašinėti dokumentus elektroniniu būdu.

Paprasčiausias, greičiausias būdas pasirašinėti dokumentus elektroniniu būdu.

Kas yra e. parašas?

Elektroninis parašas arba e. parašas gali pakeisti jūsų ranka pateiktą parašą. Privalumai verslui: greitesnės operacijos, mažesnė rizika, geresnė priežiūra ir matomumas. Svarbiausia e. parašo nauda yra tai, kad galima paprastai ir patogiai patvirtinti skaitmeninius dokumentus.

Ar tai legalu ir saugu?

Beveik visose pramoninėse šalyse pasaulyje, vadovaujantis įstatymais, yra pripažįstamas e. parašas. „Adobe eSignature“ paslaugos teikiamos kiekviename žingsnyje laikantis naujausios internetinės saugos politikos, apimančios programos kodą, tinklus ir fizinius įrenginius, reikalavimus. Peržiūrėkite „Adobe eSignaturen Global Legal Handbook“.

Kodėl turėčiau naudoti e. parašą?

Tam yra daugybė priežasčių, žemiau pateikiame kelias jų.

Greita ir ekonomiška

Saugu ir legalu

Draugiška aplinkai

Kaip tai veikia?

1 ŽINGSNIS

Spustelėkite mygtuką „Pasirašyti dabar“

Prisijunkite prie dokumento ir pradėkite pasirašymo procesą vienu paspaudimu.

2 ŽINGSNIS

Perskaitykite dokumentą

Perskaitykite formą, tada spustelėkite mygtuką „Spustelėkite čia norėdami pasirašyti“.

3 ŽINGSNIS

Pasirašykite ir bus viskas baigta!

Jauskitės ramūs, kad jūsų e. parašas yra visiškai saugus ir teisėtas.

DUK

Kaip veikia elektroninis dokumentų pasirašymas?

E-parašas palengvina procesą naudodamas vedlį, kuris nurodo, ką reikia padaryti kiekviename žingsnyje. Kai peržiūrėsite dokumentą, paspauskite parašo ženklą ir tiesiog įrašykite savo vardą ir pavardę. Sekite instrukcijas ir užpildykite būtinus laukus. Kai esate pasiruošę eiti prie kitos dalies, tiesiog paspauskite apačioje kairėje esantį mygtuką „Kitas skyrius“. Kai viską užpildysite, galite pateikti dokumentą. Naudingas patarimas: visada perskaitykite instrukcijas, esančias puslapio apačioje ir viršuje!

Ar kažkas gali pakeisti dokumentą po to, kai jį pasirašysiu?

Kiekvienas e-parašu pasirašytas dokumentas yra visiškai saugus ir apsaugotas nuo pokyčių. Siekiant išvengti galimų abejonių ir saugumo pažeidimų, pasirašyto dokumento kopija bus išsiųsta jūsų el. pašto adresu iškart po to, kai jį pateiksite.

Mano tikrasis parašas atrodo visiškai kitaip. Kodėl šitas irgi galioja?

Visiškai natūralu, kad e-parašas atrodo kitaip nei jūsų ranka rašytas parašas, kadangi pirmasis pateikiamas skaitmeninėje erdvėje. Nors šis parašas nėra panašus į užrašytą ranka, jis laikomas legaliu ir galiojančiu.

Ar gali bet kas pasirašyti mano dokumentą?

Nuorodą į jums skirtą dokumentą gausite el. paštu, tad, jeigu esate vienintelis asmuo kuris naudojasi šia el. pašto dėžute, neturite dėl ko jaudintis!