GRĄŽINIMO POLITIKA

PREKIŲ GRĄŽINIMO VYKDYMO PROCEDŪRA

Ši procedūra taikoma tik tada, kai AVS/Nariai Plius ar užsiregistravę klientai įsigijo prekes tiesiai iš „Amway“. Klientai, įsigiję prekes iš savo AVS, turi kreiptis į AVS dėl grąžinimo proceso.

Norėdami užpildyti grąžinimo užklausą, turite būti prisijungę prie savo paskyros ir pereiti į „Mano užsakymai“ skiltį, pasirinkti užsakymą ir pradėti grąžinimo procesą, spaudžiant mygtuką „Grąžinti“. Norėdami sėkmingai užbaigti užklausos suformavimą, sekite nurodymus. Gausite grąžinimo patvirtinimo laišką su instrukcija, kaip išsiųsti savo siuntinį „Amway“.

Siuntinį visada siųskite nurodytu Grąžinimo numeriu. Pristatykite jį į jums patogų „DPD Pickup“ punktą ir pasilikite stebėjimo numerį, kad galėtumėte sekti siuntą. Kai ji atvyks į „Amway“, yra patikrinama, ar dokumentai ir prekės yra pilnai užpildytos ir atitinka prekių grąžinimo taisykles (žr. toliau). Kai viskas atitinka, bus vykdomas pinigų grąžinimas ar prekių keitimas.

Bendros prekių grąžinimo taisyklės

1. Produkto sąlyga: bus taikoma tik tiems produktams, kurie:

 – turi gaminio trūkumų,

 – buvo pristatyti pažeistos būklės, ko nepavyko nustatyti iš karto pristatymo metu,

 – buvo grąžinti AVS/Narių Plius ar klientų, remiantis konkrečiu atveju galiojančia pasitenkinimo garantija.

Pažeistiems produktams arba produktams, kurie negalės būti perparduoti dėl netinkamo laikymo ir (arba) naudojimo, grąžinimo procedūra nebus taikoma ir jie bus grąžinti pirkėjui.

2. Pervežimo išlaidos: Grąžinimas nemokamas, jei jis vykdomas per DPD kurjerį.

3. Lėšų grąžinimas: Grąžinama suma bus įskaityta nurodytu būdu.

4. Grąžinimo užklausa bus automatiškai ištrinta, jeigu produktai nebus persiųsti „Amway“ per 3 mėnesius nuo jos suformulavimo.

5. Akcija / Rinkinių grąžinimai: rinkinių ir akcijų prekes galima grąžinti tik visas kartu.