Prekių grąžinimo tvarka

Kaip įsigijote norimas grąžinti prekes?

AVS ir registruoti klientai, įsigiję produktus tiesiogiai iš „Amway“ turėtų vadovautis toliau aprašyta grąžinimo tvarka. Jei prekes įsigijote iš kito AVS, prašome tiesiogiai susisiekti su tuo asmeniu, kuris padės jums grąžinti prekes. Jei prekes įsigijote svečio teisėmis, užsakymo patvirtinimo laiške gausite nurodymus, kaip galima grąžinti prekes.

AVS ir registruotiems klientams taikoma tvarka

Tam, kad galėtumėte pateikti grąžinimo prašymą, turite prisijungti prie savo paskyros, eiti į „Mano užsakymai“ ir pasirinkti užsakymą. Spustelėję mygtuką „Grąžinti“ pradėsite grąžinimo procesą. Vadovaukitės tolesniais meniu nurodymais, kad sėkmingai pateiktumėte prašymą. Jums bus išsiųstas grąžinimo patvirtinimo laiškas su nurodymais, kaip išsiųsti siuntą „Amway“.

1 Prisijunkite.

2  Eikite į „Mano užsakymai“.

3 Pasirinkite grąžinamą užsakymą.

4 Paspauskite mygtuką „Grąžinti“.

5 Vadovaukitės tolesniais meniu nurodymais, kad sėkmingai pateiktumėte prašymą.

6 Tolesnius nurodymus gausite į savo pašto dėžutę.

Siuntinį visada siųskite nurodydami grąžinimo numerį. Paprašykite siuntinio paėmimo paslaugos (kaip aprašyta grąžinimo patvirtinimo laiške) ir išsaugokite siuntos sekimo numerį. Bendrovę „Amway“ pasiekusios prekės ir dokumentai tikrinami pagal prekių grąžinimo taisykles (žr. toliau), ar nieko netrūksta ir ar atitinka nurodymus. Atitinkamais atvejais bus grąžinti pinigai arba pakeistos prekės.

Ši tvarka taikoma tik AVS ir klientams, kurie prekes įsigijo tiesiogiai iš „Amway“. Klientai, kurie prekes įsigijo iš savo AVS, dėl prekių grąžinimo turi susisiekti su AVS.

Bendrosios prekių grąžinimo taisyklės

Produkto būklė
Pinigai bus grąžinti tik už produktus, kurie:
  • yra su trūkumais;
  • buvo pristatyti apgadinti, tačiau pristatymo metu to nebuvo įmanoma iš karto nustatyti;
  • buvo grąžinti AVS arba klientų remiantis konkrečiu atveju galiojančia pasitenkinimo garantija.

Už sugadintus produktus arba produktus, kurie yra netinkami vėl parduoti dėl netinkamo laikymo ir (arba) naudojimo, pinigai nebus atiduoti ir jie bus grąžinti klientui.

Pervežimo išlaidos – grąžinimai yra nemokami, jei naudojatės paėmimo paslauga. Grąžinimo prašymai: automatiškai panaikinami, jei prekės neišsiunčiamos „Amway“ per 3 mėn.
Atsiskaitymas į sąskaitą – grąžintina pinigų suma tiesiogiai įskaitoma pagal pasirinktą pinigų grąžinimo metodą. Akcijų prekių / rinkinių grąžinimas – rinkiniai ir akcijų metu įsigytos prekės grąžinamos tik visos kartu.