Amway vizija

 Mūsų vizija yra labai paprasta – dirbame kiekvieną dieną, siekdami padėti žmonėms pagerinti gyvenimo kokybę. Mūsų viziją įgyvendiname, padėdami žmonėms iš viso pasaulio atrasti jų potencialą ir siekti užsibrėžtų tikslų, siūlydami geresnius produktus ir galimybes ateičiai kurti, taip pat dosniai dalindamiesi ir remdami pasaulio bendruomenes.

Didžiuojamės savo atsakomybe ir įsipareigojimu vystyti  garbingą verslą, taip pat rūpinimusi žmonėmis ir jų bendruomenėmis bei savo dalyvavimu mus supančios aplinkos tausojime.. Esame atsidavę idėjoms, kuriomis tikime.

Įkūrėjų principai

 Amway bendraįkūrėjai, Jay Van Andel (Džejus Van Andelis) ir Rich DeVos (Ričas DeVosas), sukūrė etikos ir verslo standartus, kuriais ir šiandien vadovaujasi tiek įmonė, tiek vartotojai ir Amway verslininkai visuose kasdieniuose veiksmuose. Šie principai yra išraižyti ant akmens, esančio priešais pasaulinę įmonės būstinę: Laisvė, Šeima, Viltis ir Atlygis.

Amway visada rems žmonių LAISVĖS principą, suteikdama galimybę spręsti apie savo ateitį, duodama jiems laiko ir priemonių rūpintis jų ŠEIMOMIS. Amway visada duos žmonėms VILTĮ ir galimybes gauti ATLYGĮ proporcingą jų darbo pastangoms.

Pagrindinės Amway vertybės

Santykiai

 Amway veikia partnerystės pagrindu, kuriam pradžią davė įkūrėjų glaudus bendradarbiavimas.  Partnerystė tarp įmonės įkūrėjų šeimų, tarp darbuotojų ir Amway verslininkų sudaro įmonės egzistavimo ir veiklos pagrindą.

Stiprūs ir patikimi santykiai sudaro esminį Amway verslo modelio elementą. Jie suteikia labai daug naudos mūsų klientams, visų pirma, patogumą ir geriausius iš galimų santykius su klientu, kurie remiasi asmeniniais kontaktais. Dėl puikaus produktų ir klientų poreikių išmanymo Amway verslininkai visada vertina individualų požiūrį į kiekvieną asmenį, nepriklausomai nuo to, ar tai yra produktų pardavimas, ar naujo Amway verslo partnerio pradžia.

Socialinė atsakomybė

 Kiekviename įžvelgiame vertę. Dėl šios priežasties, Amway yra socialiai atsakinga įmonė. Mes tikime mūsų socialine atsakomybe. Esami geri piliečiai visuomenėse, kuriose gyvename ir dirbame. Mūsų darbuotojai ir verslo partneriai aktyviai dalyvauja labdaros veikloje visame pasaulyje.

AMWAY ONE BY ONE™  kampanija skurstantiems vaikams paremti prasidėjo 2003 metais. Nuo to laiko vaikams skirta 112 mln. JAV dolerių. 2001 m. Europoje Amway tapo UNICEF partneriu. Amway darbuotojai ir Amway verslininkai  , norėdami prisidėti prie UNICEF projektų įgyvendinimo,  padėjo surinkti apie 6 mln. eurų paramos.

Verslo galimybės

 Amway yra laisvės ir privataus verslo idėjos ambasadorius. Amway verslo galimybė - tai galimybė visiems kurti nuosavą, nepriklausomą ir profesionalų verslą bei pasiekti atitinkančią kiekvieno ambicijas sėkmę. Amway remia Amway verslininkus per sąžiningą atlygio sistemą ir platų aukštos kokybės produktų pasirinkimą. Amway akademija siūlo kursus internetu, internetines prezentacijas ir asmeninius mokymus. 2010 m. Amway akademija įteikė daugiau nei 3 000 sertifikatų visoje Europoje.

Prekiniai ženklai

Maisto papildai, kosmetika ir produktai namams – tai mūsų aukštos kokybės produktų portfelis. Prekiniai ženklai, tokie kaip NUTRILITE ™, ARTISTRY ™ ir AMWAY HOME ™, padeda skatinti vartotojų gerovę ir susižavėjimą šiais produktais. Be to, šis asortimentas sudaro Amway verslininkams Amway verslo kūrimo pagrindą. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie prekinius ženklus spauskite čia.

Wizja i wartości