3 iš 3 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:
Vonios kambario valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
Virtuvės valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
Tualetų valymo skystis AMWAY HOME™  L.O.C.™
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
3 iš 3 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:

Švaros palaikymui namuose AMWAY HOME™ taip pat siūlo veiksmingai valančius produktus voniai ir virtuvei. Ši serija susideda iš vonios ir dušo kabinos valiklio, WC valiklio ir L.O.C.™ Virtuvės valiklio.

Vonios valikliai
L.O.C. Vonios valiklis - tai švelnus produktas, kuris veiksmingai šalina kieto vandens apnašas ir kalkes bei nebraižo valomų paviršių. Palieka vonią higieniškai švarią ir spindinčią – be trynimo!

AMWAY Purkštuvas palengvina valiklio naudojimą, kuris puikiai nusivalo ir palieka gražiai spindintį paviršių be dėmių ir dryžių.

L.O.C. Dušų kabinos valiklis kasdieniam naudojimui yra paprastas naudoti. Supurkšk valomą paviršių kaip įprasta ir palik priemonę išdžiūti. Reguliariai naudojamas padeda palaikyti idealią švarą vonioje ir užkerta kelią muilo bei kieto vandens apnašų susidarymui.

Virtuvės valikliai
L.O.C. Virtuvės valiklis puikiai įsiskverbia į riebalus ir dėmes. Naikina bakterijas ir mikrobus, palikdamas virtuvę spindinčiai švarią ir gaivią.

Atgaivina visus virtuvės paviršius. Jo sudėtyje yra natūralios kilmės medžiagų. Neturi fosfatų, stipriųjų rūgščių/šarmų ar chloro.

Visose valymo priemonėse namams AMWAY HOME™ yra BIOQUEST FORMULA™ formulėę bei aktyviųjų medžiagų iš natūralių šaltinių.

Žalia jėga, saugi švara.

 
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 
cookie
cookie