Kiekis:

  Kiekis:

   Nuvalykite, pamaitinkite ir palepinkite savo svajonių odą atlikdami šią vakarinę viso kūno odos priežiūros rutiną.

    

   Kuo naudinga jums

   Grožio miego sprendimą ‌Artistry‌™ sudaro specialiai atrinkti „Artistry“ ir „g&h“ odos priežiūros produktai, kurie padeda prižiūrėti veido odą, pamaitinti kūno odą ir palaikyti ląstelių atsinaujinimą miegant.

   • Micelinis makiažo valiklis + prausiklis Artistry Skin Nutrition™ nuvalo per dieną susikaupusius nešvarumus – dulkes, makiažą ir teršalus, todėl odos poros išvalomos ir paruošiamos naudoti kitus produktus.
   • Naktinė kaukė Artistry Skin Nutrition ramina odą iki aštuonių valandų, stiprina odos drėgmės barjerą ir apgaubia maloniu eterinio aliejaus aromatu, išgautu iš „NutriCert™“ sertifikuotų partnerių ūkiuose užaugintų levandų ir bergamočių.
     
   • Kūno losjonas g&h GOODNESS AND HEALTH‌™ Nourish maitina odą ir palaiko jos drėgmės barjerą, nes jo sudėtyje yra bambukų kompleksinio vandens, alyvuogių aliejaus keramido ir „Nutrilite™“ ūkiuose užaugintų baltųjų šalavijų sėklų aliejaus.
   • Pėdų kremas g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish maitina ir minkština sausas pėdas bei tuo pačiu atstato ir apsaugo odos drėgmės barjerą savo sodria ir neriebia formule.
     
   • Rankų kremas g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish maitina ir švelnina sausas šiurkščias rankas, nes jo sudėtyje yra bambukų kompleksinio vandens, alyvuogių aliejaus keramido, baltųjų šalavijų sėklų aliejaus ir taukmedžių sviesto.
     
   • RIBOTĄ LAIKĄ SIŪLOMA DOVANA* Šilkinė naktinė kaukė Artistry padės pagerinti miego kokybę ir išvengti raukšlių susidarymo. Pagaminta iš 100 % 22 momų šilkverpių šilko – minkštos ir pralaidžios medžiagos, kuri maloniai užbaigs jūsų vakarinę grožio rutiną. Suteikiama, kol baigsis atsargos.

   Grožio miego sprendimą Artistry sudaro šie pavieniai produktai:

   1 x Micelinis makiažo valiklis + prausiklis Artistry Skin Nutrition (200 ml)
   1 x Naktinė kaukė Artistry Skin Nutrition (80 ml)
   1 x Kūno losjonas g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish (400 ml)
   1 x Pėdų kremas g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish (100 ml)
   1 x Rankų kremas g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish (75 ml)
   1 x Šilkinė naktinė kaukė Artistry – NEMOKAMA DOVANA*

   * NEMOKAMA DOVANA. Suteikiama tik kartu su Grožio miego sprendimu Artistry ir kol bus atsargų. Atskirai neparduodama. 

   Kodėl jums patiks

   Padėkite savo odai atsinaujinti naktį, vartodami kruopščiai atrinktus produktus veido ir kūno odai bei lepindamiesi vakaro malonumais.

   Šiuolaikinio gyvenimo įtampa ir nuovargis gali neigiamai paveikti jūsų odos išvaizdą, kuri atrodys pilkšva arba išvarginta. Nakties laikas svarbus odai ir jos išvaizdai, nes mums miegant oda atsinaujina tris kartus greičiau nei nemiegant.

   Grožio miego sprendimas Artistry padės jums puoselėti savo veido ir kūno odą miegant ir atsipalaiduoti žinant, kad jūsų odai naudojami natūralūs ingredientai ir švarios formulės, pasižyminčios tuo, kad yra veganiškos, patikrintos dermatologiškai ir alergologiškai ir neturinčios nebūtinų priedų.

   Sapnuokite kelią į švarų grožį.

   Verta žinoti

   Švari formulė
   „Artistry“ ir „g&h“ produktams panaudotos formulės sukurtos vadovaujantis „Artistry Clean“ filosofija, „g&h Personal Care Clean“ standartais-griežtomis gairėmis, užtikrinančiomis, kad produktai yra gryni, saugūs ir veiksmingi. Tai reiškia, jog:

   • yra užregistruota organizacijoje „The Vegan Society“;
   • sudėtyje nėra mineralinių aliejų, parabenų, ftalatų;
   • nenaudojami jokie gyvulinės kilmės ingredientai ir netestuojama su gyvūnais.

   Augaliniai ingredientai
   Visi Grožio miego sprendimą Artistry sudarantys odos ir kūno priežiūros produktai pasižymi tuo, kad jų sudėtyje yra vienas ar daugiau fitonutrientų, užaugintų mūsų „Nutrilite™“ ūkiuose arba „NutriCert™“ sertifikuotuose partnerių ūkiuose. Tai ne tik lemia kokybę, bet ir suteikia galimybę atsekti ingredientus nuo sėklos iki galutinio produkto bei pasitikėti jais.

   Patikimi prekių ženklai
   Grožio miego sprendimas apima geriausias prekių ženklo „Artistry“ išsamias odos mokslo žinias ir tvariai užaugintus „Nutrilite“ – pasaulyje perkamiausio vitaminų ir mitybos papildų prekių ženklo** – ingredientus, o taip pat naudingas ir sveikas „g&h“ produktų savybes.

   Mūsų bendruomenės sukurtas specialiai jums
   Grožio miego sprendimas Artistry sukurtas bendradarbiaujant su mūsų AVS bendruomene, kuri supranta, atstovauja ir padeda spręsti įvairiausio amžiaus ir odos tipų moterų odos priežiūros ir grožio poreikius.

   ** Šaltinis: http://gdretail.net/amway-claims/

   Naudojimo būdas

   Grožio miego sprendimo Artistry™ produktai kartu sudaro vakarinę odos priežiūros rutiną. Į ją galite įtraukti ir kitus savo mėgstamus „Artistry“ arba „g&h“ produktus, pavyzdžiui, valiklius, tonikus, serumus ir drėkiklius.

   Kiekvieno produkto naudojimas nurodytas naudojimo instrukcijose.

   * NEMOKAMA DOVANA. Suteikiama tik kartu su Grožio miego sprendimu Artistry ir kol bus atsargų. Atskirai neparduodama. 

   Sudėtis

   Pagrindiniai ingredientai jūsų grožio miego odos priežiūros rutinai
   Visi Grožio miego sprendimą Artistry sudarantys odos ir kūno priežiūros produktai pasižymi tuo, kad jų sudėtyje yra vienas ar daugiau fitonutrientų, užaugintų mūsų „Nutrilite™“ ūkiuose arba „NutriCert™“ sertifikuotuose partnerių ūkiuose.

   • Baltųjų šalavijų sėklos
    Jos suteikia giluminiam odos sluoksniui naudingų medžiagų ir padedančios akivaizdžiai puoselėti ir apsaugoti sveiką odos grožį. Baltieji šalavijai auginami sertifikuotuose „Nutrilite“ ir partnerių ūkiuose, užtikrinant beprecedentį atsekamumą nuo sėklos iki galutinio produkto.
    Jų yra: Naktinėje kaukėje Artistry Skin Nutrition™ ir Miceliniame makiažo valiklyje + prausiklyje Artistry Skin Nutrition.
   • Fermentuotas azijinės centelės ekstraktas
    Šis fitonutrientas, gaunamas iš žydinčių augalų, padeda nuraminti ir sudrėkinti odą. Fermentuotas augalas net septynis kartus veiksmingiau drėkina ir du kartus geriau ramina (lyginant su nefermentuota azijine centele).
    Jo yra: Naktinėje kaukėje Artistry Skin Nutrition™
     
   • Augalinis kompleksas
    Naktinėje kaukėje yra net septynių augalinių ingredientų kompleksas (rozmarino, ramunėlių, kalpokių, japoninių reinutrių, centelės, saldymedžio ir arbatos), kuris nuramina ir energizuoja odą bei stiprina jos drėgmės barjerą.
    Jo yra: Naktinėje kaukėje Artistry Skin Nutrition™.
     
   • Lapenio žiedai
    Lapenis, dar vadinamas Nakties karaliene ar Mėnulio gražuole, drėkina veikdamas dviem lygiais – odos barjerą ir epidermį. Jo žiedai padeda pagerinti odos drėgmės barjero funkciją ir išlaikyti drėgmės balansą, kad oda atrodytų gražiau ir sveikiau.
    Jų yra: Naktinėje kaukėje Artistry Skin Nutrition.
     
   • Bambuko kompleksinis vanduo
    – tai iš bambuko ir augalinės kilmės glicerino pagamintas vanduo, drėkinantis odą.
    Jo yra: kūno losjone g&h Nourish, pėdų kreme g&h Nourish ir rankų kreme g&h Nourish.
     
   • Alyvuogių aliejaus keramidas
    – tai specialus lipidas, padedantis išlaikyti odos drėgmės barjerą.
    Jo yra: kūno losjone g&h Nourish, pėdų kreme g&h Nourish ir rankų kreme g&h Nourish.

   Šie ingredientai yra mokslininkų sukurtų formulių dalis, suteikianti jūsų odai geriausius mokslo atradimus ir gamtos privalumus.

   Atskirų produktų išsamų sudedamųjų dalių sąrašą rasite produktų puslapiuose: