image/jpeg;;;ps.jpg

YOUTH XTEND Power System

Praėjus vos vienai savaitei po “Power System” – kurios sudėtyje yra serumas, dieninis kremas, naktinis kremas ir paakių priežiūros priemonė, naudojimo, pastebėsite pirmuosius jauniau atrodančios odos požymius.


"81 % tyrimuose dalyvavusių moterų pripažino, kad praėjus vos vienai savaitei po “Power System” naudojimo, oda tapo pastebimai jaunesnė."

ARTISTRY YOUTH XTEND kolekcija
 

 

 

Technologija
 

  • image/jpeg;;;tab_1.jpg.
  • image/jpeg;;;tab_2.jpg.
  • image/jpeg;;;tab_3.jpg.

.

image/jpeg;;;tab-1-img.jpg

Įrodyta, kad “LifeSirt”, išgautas iš mirtos augalo – krūmo, kuris yra kilęs Viduržemio jūros regione, padidina natūralių baltymų gamybą 280 % (remiantisin vitro genų ekspresijos tyrimais).

.

image/jpeg;;;tab-2-img.jpg

Įrodyta, kad išskirtiniai “ARTISTRY” mikro-X6 peptidai, kurie yra sudaryti iš šešių amino rūgščių, skatina odos kolageno veiklą. Suaktyvinus kolageno veiklą, stabdomas smulkių raukšlelių ir raukšlių formavimasis.

.

image/jpeg;;;tab-3-img.jpg

Afrikietiško baobabo, kuris Afrikoje vadinamas “gyvybės medžiu”, vaisiuose yra daug antioksidantų ir drėkinančių medžiagų. Afrikietiško baobabo vaisių ekstraktas maitina, drėkina ir ramina odą, todėl apsaugo ją bei išlaiko jaunatvišką išvaizdą.

   

image/jpeg;;;fragrance.jpg

 

Aromatas

 

Modernus klasikinio odos priežiūros priemonių kvapo dvelksmas

Šis išskirtinis lengvas ir švarus aromatas ilgą laiką dvelkia magnolijomis, švelniomis rožėmis ir gaiviais jazminais bei žaliąja arbata, citrusiniais vaisias ir kedrais. Savitas ir tikras, natūralus, bet modernus “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” aromatas tobulai įkūnija “ARTISTRY” moters vertybes.

Žiūrėkite kitas “ARTISTRY” kolekcijas

Ženklai ARTISTRY™, ARTISTRY CREME LUXURY™, ARTISTRY ESSENTIALS™, ARTISTRY SIGNATURE EYES™, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, ARTISTRY YOUTH XTEND™, ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ and ARTISTRY FORWARD BEAUTY™ priklauso Amway prekių ženklų grupei.