Skatinamosios verslo kelionės

Jūsų „Amway“ verslas gali nuskraidinti toli!

Jūsų „Amway“ verslas gali nuskraidinti toli!

Įdomios kelionių vietos, nuostabūs potyriai ir reikšmingos mokymosi galimybės

Šis nepiniginis apdovanojimas (NCA) – Verslo kelionių paskata – yra įdomūs reikšmingi potyriai už jūsų sunkų darbą, skirti tiesti keliui į sėkmę ateityje. Tai proga susitikti su kitais AVS, dalytis idėjomis ir suteikti naują aspektą savo lyderystės gebėjimams toliau plėtojant „Amway“ verslą.

SEMINARAS NAUJIESIEMS PLATINOS LYGIO NARIAMS (angl. NPS)

Naujų Platinų Seminaras – tai puiki galimybė tapti nauju platinos lygio nariu, būti pripažintam už išskirtinius pasiekimus per veiklos metus, išmokti naujų įgūdžių ir užmegzti ryšius su Europos „Amway“ verslininkais, kurie prisiėmė panašius įsipareigojimus link augimo ir sėkmės jų kelyje.

Lyderystės mokymo seminaras (LTS)

Prisijunkite prie geriausių „Amway“ AVS ir dalyvaukite renginyje, megzkite ryšius bei parsiveškite išskirtinę vertę į savo verslo grupę. Jūsų laukia įkvepiantys verslo susitikimai ir vertingi verslo kūrimo įrankiai, o taip pat puikios pramogos ir laisvalaikis!


 
  

Deimantų konferencija

Deimantų konferencija – tai išskirtinis renginys lyderiams, kad pasimėgautų nepakartojamais potyriais ir bendradarbiautų su kitais lyderiais verslo strategijose vienoje iš įspūdingiausių pasaulio vietų!Visiems renginiams taikomos vyriausybės kelionių rekomendacijos ir PSO sveikatos bei saugos rekomendacijos, kurias mes nuolat stebime ir pranešame jums apie jas.