Plano supratimas

Mūsų verslo pagrindas

Jūsų pajamos

„Amway“ pajamas * sudaro jūsų mažmeninė marža, kurią nustatėte patys parduodant produktus klientams, taip pat visos uždirbtos premijos. Pažvelkime, kaip tai apskaičiuoti patiems.

* Tik „Amway“ Verslo Savininkai, tinkamai įregistravę verslo veiklą savo valstybėje ir mokesčių institucijose, gali gauti bet kokias pajamas iš pardavimo.

Mažmeninė marža

Pateikiame kiekvieno produkto mažmenines kainas, kurios yra 10% didesnės jūsų Registruotiems klientams, nei Jūsų Amway verslo savininko kaina. Skirtumas tarp AVS kainos ir mažmeninės kainos yra pirmoji jūsų pajamų dalis: jūsų mažmeninė marža.

„Amway“ Verslo Savininko kaina - AVS už kiekvieną produktą moka specialią AVS kainą.

PV nustato jūsų kvalifikacijos lygį

PV reiškia Taškų vertę (angl. Point Value). Beveik visi produktai turi PV. Bendrą apyvartą taškais (PV) sudaro produktų užsakymai, kuriuos padarėte Jūs ir Jūsų verslo grupė kartu sudėjus. Tai apsprendžia Jūsų premijos lygį. Šioje lentelėje nurodyta PV suma, kurią turite pasiekti per mėnesį, kad galėtumėte gauti susietus veiklos premijos procentus. Atskirų produktų taškų vertes galima rasti interneto svetainėje.

BV naudojama apskaičiuoti jūsų Veiklos Premiją

BV reiškia Apyvartos dydį (angl. Business Volume). Beveik visi produktai turi BV vertę, kuri nustato premijos dydį, kurią gausite už tam tikrą premijos procentinį lygį.

Mėnesio PV

Premija už rezultatus %

10,000 PV 21 %
7,000 PV 18 %
4,000 PV 15 %
2,400 PV 12 %
1,200 PV 9 %
600 PV 6 %
200 PV 3 %

Jūsų pajamų pavyzdys

 

Kai apskaičiuojate savo premiją, jums reikia žinoti tik visą mėnesio visų užsakymų apyvartą taškais (taškų vertė) ir BV (apyvartos dydis) - tai yra jūsų pardavimo apyvarta. Jei turite sukūrę verslo grupę, taip pat turite žinoti šios grupės apyvartą, kad apskaičiuotumėte bendrą premiją. Išsiaiškinate, koks yra santykis tarp PV ir BV. Visų PV suma nustato jūsų premijos procentinį lygį, o bendras BV nustato premijos dydį, kurį galite gauti. Jei turite AVS, kurie taip pat gali gauti premiją, ji bus išskaičiuota iš jūsų bendrosios premijos už grupės veiklos rezultatus; jie nepraras jokių pasiektų premijų.

Tarkime, kad jūsų grupės bendra apyvarta yra 2 400 PV. Grįžkite į lentelę ir raskite premijos procentą.

Jūsų premija už veiklos rezultatus yra 12 %! Puikus darbas! Dabar turime visą reikalingą informaciją, kad pamatytume, kiek uždirbsite šį mėnesį!

Toliau pateiktas pavyzdys pagrįstas PV / BV (PV / €) santykiu 2:22 ir siūloma 30% mažmenine marža.

1Tik tie AVS, kurie yra įregistravę savo verslo veiklą vietos valstybėje ir (arba) mokesčių institucijose, gali gauti premijas ir paskatas grynaisiais pinigais, taip pat pajamas, gautas iš mažmeninės prekybos, ir gali dalyvauti verslo seminaruose, tokiuose kaip NPS, LTS ir DC. Tos pačios taisyklės taikomos apskaičiuojant Nuolatinio Kliento Plius nuolaidas.

2PV / BV santykis „2“ naudojamas tik kaip pavyzdys. Dėl faktinio santykio jūsų rinkoje ieškokite informacijos „Amway“ interneto svetainėje arba susisiekite su „Amway“ filialu.

 

Uždirbote 12 % premiją parduodami produktus klientams ir jau parėmėte 3 savo grupės linijas (kiekviena su savo klientais), kurios uždirba 3 %, 6 % ir 9 % premiją.

Siūloma mažmeninė marža4

30 % x 400 BV = 120 €

Premija už jūsų asmeninius rezultatus

Jūsų grupės PV yra 2 400 PV / 4800 BV (200 asmeninių PV / 400 BV, plius 300 PV / 600 BV iš remiamos ABO A, 700 PV / 1 400 BV iš ABO B ir 1 200 PV / 2400 BV iš ABO C)

400 Asmeninių BV
X 12 % premija už veiklos rezultatus
_________________________
= 48 EUR

³Šis skaičiavimas skirtas tik įvertinimui ir gali skirtis priklausomai nuo faktinių aplinkybių, jame gali būti pasenusi informacija. Informacija yra tik iliustracinė ir nėra „Amway“ įsipareigojimas, garantija ar kitas įsipareigojimas sumokėti premiją. Pajamų apskaičiavimo rezultatai yra bendri ir neatsižvelgia į išlaidas ir mokesčius, susijusius su „Amway“ verslu.

4Šis skaičiavimas su siūloma 30 % mažmenine marža yra susietas su AVS kaina.

 

Diferencijuota premija yra premijos už veiklos rezultatus procentinis skirtumas tarp jūsų ir jūsų tiesioginių žemesnės linijos AVS. Kaip jį apskaičiuoti: jūsų procentinis skliaustas atėmus žemesnės linijos AVS procentinį skliaustą yra diferencijuotas procentas. Jei paimsite žemesnės linijos grupės BV x diferencijuotą procentą, galite apskaičiuoti diferencijuotą premiją.

Diferencijuota premija nuo A = 54 EUR
(9 % x 600 BV = 54 EUR)

Diferencijuota premija nuo B = 84 €
(6 % x 1 400 BV = 84 EUR)

Diferencijuota premija nuo C = 72 EUR
(3 % x 2400 BV = 72 EUR)


Jūsų mėnesinės pajamos

Mažmeninė marža + asmeninė veiklos premija + diferencijuota premija 120 EUR + 48 EUR + 210 EUR = 378 EUR


Jūsų metinės pajamos

378 EUR x 12 = 4536 EUR

Visi produktai turi taškų vertę (PV), kuri nustato premijos lygį. Pavyzdys: 2 400 PV = 4800 BV, remiantis PV / BV santykiu 2. Premijos lygis 12 %. Metinė pajamų suma nurodoma remiantis prielaida, kad jūs ir žemesnės linijos pakartoja mėnesio pajamų pavyzdį visus metus.