Įsigaliojimo data: 2018 m. gegužės 25 d.

Amwaypranešimas apie interneto svetainės privatumą ir slapukus

 

Šiame pranešime apie interneto svetainės privatumą ir slapukus aprašoma kaip „Amway“ GmbH, Benzstrasse 11 b-c, D-82178 Puchheim (toliau – „Amway“) naudoja asmens duomenis, surinktus iš interneto svetainės (toliau – Svetainė) lankytojų (toliau – Lankytojai). Taip pat aprašoma, kaip naudojame asmens duomenis, surinktus jums registruojantis Klientu (toliau – Klientas). Aprašoma kokiais būdais renkame jūsų asmens duomenis, kokius asmens duomenis tvarkome, kaip juos naudojame, saugome ir jais dalinamės, kiek laiko šiuos duomenis saugome, kokios jūsų teisės jūsų asmens duomenų tvarkymo atžvilgiu ir kaip galite susisiekti su mumis, jei turite klausimų dėl mūsų privatumo praktikos.

Jei esate „Amway“ Verslo Savininkas (toliau – Verslo Savininkas) arba Narys, perskaitykite mūsų Privatumo pranešimą Verslo Savininkams ir Nariams, kuriame pateikiama informacija apie tai, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis kai esate prisijungę prie Svetainės kaip Verslo Savininkas ar Narys.

 

Kaip renkame jūsų asmens duomenis jums lankantis Svetainėje

„Amway“ įvairiais būdais renka jūsų asmens duomenis jums naudojantis Svetaine.

Savo asmens duomenis ir kitą informaciją mums pateikti galite įvairiais ryšio kanalais, nurodytais Svetainės „Susisiekite su mumis“ puslapyje, pavyzdžiui, „Amway“ el. pašto adresais, telefono numeriais ar internetu pildomomis formomis.

Prašydami pateikti mums savo asmens duomenis, nurodysime, ar asmens duomenų pateikimas yra reikalaujamas įstatymų, ar reikalingas sutarčiai sudaryti ir (ar) jos sudarymui palengvinti, taip pat ar jūs privalote pateikti asmens duomenis ir kokie yra galimi asmens duomenų nepateikimo padariniai.

Taip pat naudojame slapukus ar panašias technologijas, kurios renka tam tikrą informaciją apie Svetainės naudojimą jums prisijungus prie Svetainės, naršant joje ir ja naudojantis.  Slapukas – tai duomenų failas, įskiepijamas į kompiuterį arba mobilųjį įrenginį, kai šis naudojamas lankytis interneto svetainėse. Neleidžiame trečiosioms šalims diegti slapukų į jūsų įrenginį. Kol neprisijungiate prie mūsų paslaugų, jūsų duomenys yra anoniminiai, todėl negalime su jumis susieti jokios pateiktos informacijos. Toliau esančioje lentelėje apžvelgiami mūsų naudojami slapukai ir priežastys, kodėl juos naudojame.

 • Šie slapukai yra būtini mūsų Svetainės veikimui.

Slapukas

Tikslas

 

JSESSION

AWSELB

Cart-content

AWSELB
JSESSIONID (secure)
SS-SERVER-ID
Cart-content

ANID
CONSENT
1P_JAR
NID

dtCookie
dtLatC
dtPC
dtSa
rxVisitor
rxvt

Slapukas stebi techninę sesiją

Slapukas naudojamas apkrovos išlyginimui

Slapukas išsaugo lankytojų krepšelio informaciją

Šie slapukai seka sesijas ir yra skirti puslapio apkrovai subalansuoti arba saugoti informaciją apie lankytojus.

 

 

Google slapukai yra naudojami saugumui („recaptcha“).

 

„Dynatrace“ slapukai: stebi apsilankymus pagal kelias užklausas; matuoja serverio gaištį veiklos stebėjimo tikslais; identifikuoja tinkamus požymius indikatorių perdavimui, įskaitant sesijos ID koreliacijai; veikia kaip tarpinė saugykla su puslapiu susijusiems veiksmams; veikia kaip lankytojo ID sesijų koreliacijai; sesijos laiko limitui valdyti.

 

 

 

 • Toliau nurodyti slapukai nėra būtini mūsų Svetainės veikimui ir paprastai yra naudojami mūsų paslaugoms teikti, palaikyti ir tobulinti.

Slapukas

Tikslas

Language

 

Šis slapukas įsimena naudotojo numatytąją kalbą

_atuvc (AddThis)
_atuvs (AddThis)
AMCV, AMCVS, s_cc, s_invisit, s_ppv, s_ppvl, s_sq, S_vnum, utag_main (Adobe/Tealium)

AMCVS_*%40AdobeOrg
AMCV_*%40AdobeOrg
QSI_HistorySession (secure)
__cfduid
_hp2_id.*
_hp2_props.*
_hp2_ses_props.*
s_cc
s_invisit
s_vnum
utag_main
everest_session_v2
everest_g_v2
ev_sync_dd

 

__atuvc
__atuvs
loc (secure)
sshs (secure)
uvc (secure)
_js_datr (secure)
fr (secure)
sb (secure)
wd (secure)

Šie slapukai naudojami rinkti informaciją apie lankytojų naudojimąsi mūsų interneto svetainėmis, įskaitant naršymo registravimo duomenis ir veiklą svetainėje. Informacija apima interneto svetainės lankytojų skaičių, iš kur jie atėjo ir kokius puslapius peržiūrėjo. Visi šiais slapukais surinkti duomenys yra anoniminiai ir nepriskiriami naudotojui tol, kol jis neprisijungia kaip Verslo Savininkas ar Klientas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visi šie slapukai naudojami rinkodaros tikslais, pavyzdžiui, tvarkyti ir sekti socialinės žiniasklaidos pasidalijimus „AddThis“ valdiklio pagalba.

 

Slapukus galite išjungti naršyklės nuostačiuose (pvz., naršyklės skiltyje „Interneto parinktys“).  Tačiau atkreipkite dėmesį, kad išjungus slapukų naudojimą, kai kurios Svetainės funkcijos gali neveikti.  Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti ar ištrinti slapukus rasite apsilankę http://www.allaboutcookies.org/.

 

Kokius asmens duomenis renkame iš lankytojų

Slapukais, išvardytais skirsnyje „Kaip renkame jūsų asmens duomenis“, renkame informaciją apie jūsų naudojimąsi Svetaine, IP adresą, naršyklę ir operacinę sistemą. Kad galėtumėme tvarkyti jūsų pirkinius internetu, taip pat galime rinkti mokėjimo informaciją ir informaciją, susijusią su jūsų mėgstamiausiais produktais ir pirkimo įpročiais.

Ryšio kanalais, nurodytais Svetainės „Susisiekite su mumis“ puslapyje, taip pat renkame jūsų kontaktinius duomenis, pvz., jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, adresą, telefono numerį ir fakso numerį. Taip pat galite savanoriškai pateikti kitus savo duomenis, susijusius su jūsų užklausomis ar pastabomis. Tačiau rekomenduojame nepateikti daugiau asmens duomenų, nei būtina tinkamam atsakymui į jūsų užklausas ar pastabas pateikti.

 

Kaip renkame jūsų asmens duomenis jums registruojantis Klientu

„Amway“ renka asmens duomenis iš savo Klientų įvairiais būdais.

Renkame jūsų asmens duomenis jums registruojantis Klientu mūsų interneto svetainėse. Savo asmens duomenis ir kitą informaciją mums pateikti galite ir įvairiais ryšio kanalais, nurodytais mūsų interneto svetainių „Susisiekite su mumis“ puslapyje, pavyzdžiui, „Amway“ el. pašto adresais, telefono numeriais ar internetu pildomomis formomis.

Taip pat gauname savo Klientų asmens duomenis iš Verslo Savininkų, su kuriais Klientus saisto ryšiai (pvz., Klientai iš Verslo Savininko įsigijo „Amway“ produktus).

 

Kokius asmens duomenis renkame iš Klientų

Jums registruojantis Klientu tiesiogiai „Amway“, renkame tokius jūsų asmens duomenis:

 • Kontaktinę informaciją (pvz., vardas, pašto ar el. pašto adresas, fakso numeris ir telefono numeris);
 • Gimimo datą;
 • Prisijungimo informaciją, įskaitant vartotojo vardą, „Connect ID“ ir slaptažodį; ir
 • Mokėjimo informaciją (pvz., banko sąskaitų ar kredito kortelių numerius);
 • Mėgstamiausius produktus, pirkimo įpročius, pirkinių istoriją ir išlaidų įpročius;
 • Ryšių nustatymus.

Be to, jums susisiekus su mumis įvairiais ryšio kanalais, renkame jūsų kontaktinius duomenis, pvz., jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, adresą, telefono numerį ir (arba) fakso numerį. Taip pat galite savanoriškai pateikti kitus savo duomenis, susijusius su jūsų užklausomis ar pastabomis. Tačiau rekomenduojame nepateikti daugiau asmens duomenų, nei būtina tinkamam atsakymui į jūsų užklausas ar pastabas pateikti.

Kitus asmens duomenis rinkti galime tik išskirtinėmis aplinkybėmis. Prireikus tvarkyti papildomus jūsų asmens duomenis, informuosime jus apie jų tvarkymą ir nurodysime, kad tam yra tinkamas teisinis pagrindas (pvz., jūsų sutikimas).

 

Kaip tvarkome iš Klientų surinktus asmens duomenis

Jūsų asmens duomenis tvarkome tik tiek, kiek tai būtina (i) jūsų sutarčiai su mumis vykdyti arba veiksmams, kurių jūs prašote prieš sudarydami sutartį su mumis, atlikti; (ii) mūsų teisiniams įsipareigojimams vykdyti; (iii) išpildyti mūsų teisėtus interesus, įskaitant mūsų paslaugų vykdymą, vertinimą ir tobulinimą; apsisaugoti ir apsaugoti kitus nuo sukčiavimo, neleistinų operacijų, pretenzijų ir kitų įsipareigojimų; ir užtikrinti, kad būtų laikomasi įmonės politikos ir pramonės standartų. Panašioms į „Amway“ bendrovėms, vykdančioms veiklą įvairiose pasaulio vietose, Klientų asmens duomenų tvarkymas vidaus administraciniais tikslais paprastai taip pat laikomas teisėtu interesu. Laikydamiesi įstatymų, rūpestingai suderinome mūsų teisėtus veiklos interesus su jūsų duomenų apsaugos teisėmis. 

Konkrečiai, jūsų asmens duomenis tvarkome:

 • jūsų registracijai Klientu tvarkyti;
 • jūsų internetinei paskyrai sukurti ir tvarkyti;
 • atsakyti į jūsų pastabas ar užklausas;
 • jūsų pateiktiems produktų ar paslaugų užsakymams apdoroti;
 • su jumis susisiekti;
 • kontaktui tarp jūsų ir jūsų Įmonės savininko užmegzti (įskaitant jūsų vardo ir pavardės, adreso, telefono numerio ar el. pašto adreso, pirkinių ir pirkimo istorijos pateikimą jūsų Įmonės savininkui);
 • mūsų paslaugoms vykdyti, vertinti ir tobulinti bei naudojimuisi mūsų interneto svetainėmis palengvinti;
 • apskaitai, auditui, sąskaitų išrašymo ir apmokėjimo veiklai vykdyti; ir
 • taikomiems teisiniams reikalavimams, pramonės standartams ir mūsų politikai vykdyti.

 

Kaip dalinamės asmens duomenimis

„Amway“ neparduoda, nenuomoja ir nemaino asmens duomenų. „Amway“ dalijasi jūsų asmens duomenimis su:

 • "Amway“ grupės įmonėmis, kurioms „Amway“ pagrįstai būtina arba naudinga atskleisti asmens duomenis;
 • Verslo Savininkais, jei tai susiję su gaminiais, paslaugomis ir užsakymais, kurie aktualūs „Amway“ veiklai;
 • Infrastruktūros, platformos arba programinės įrangos nuomos („Software-as-a-Service“) sprendimų teikėjais, programinės įrangos kūrimo paslaugų teikėjais, informacinių sistemų priežiūros tarnybomis, įrašų tvarkymo tarnybomis ir rinkodaros paslaugų teikėjais Europos ekonominėje erdvėje („EEE“) arba už jos ribų; ir
 • Valdžios institucijomis ar kitomis trečiosiomis šalimis, jei to reikalauja įstatymai arba tai pagrįstai reikalinga, kad būtų apgintos mūsų ir kitų asmenų teisės, teisėti interesai, turtas ar saugumas.

 

Tarptautiniai duomenų perdavimai

Jūsų asmens duomenis perduodame „Amway“ grupės įmonėms, įskaitant „Amway“ patronuojančią bendrovę „Alticor“ Inc. Kai kurios jų gali būti įsikūrusios kitose šalyse, nei ta, kurioje duomenys surinkti.  Tokių šalių įstatymuose gali būti numatytas kitoks duomenų apsaugos lygis, nei šalyje, kurioje jūs pateikėte duomenis.  Perduodami jūsų asmens duomenis į kitas šalis, apsaugome juos taip, kaip numatyta šiame privatumo pranešime ir galiojančiuose įstatymuose. Duomenims, kurių kilmės šalis yra EEE ir kurie perduodami į šalis, nepripažintas Europos Komisijos taikančiomis pakankamą duomenų apsaugos lygį, parengėme ES standartines duomenų apsaugos sąlygas, skirtas apsaugoti jūsų asmens duomenis. Daugiau informacijos apie ES standartines duomenų apsaugos sąlygas rasite apsilankę: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/data-transfers-outside-eu/model-contracts-transfer-personal-data-third-countries_lt. Daugiau informacijos apie „Amway“ grupės įmonių vietas rasite apsilankę http://amway-europe.com/default.asp?zone=AboutAmway&lan=it&num=1. Be to, kai kurie trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, tvarkantys asmens duomenis mūsų arba „Amway“ grupės įmonių vardu, yra įsikūrę ne EEE šalyse, nepripažintose Europos Komisijos taikančiomis pakankamą duomenų apsaugos lygį. Tokiems atvejams „Amway“ yra parengusi priemones, skirtas užtikrinti, kad jūsų asmens duomenys būtų tinkamai apsaugoti, įskaitant reikalavimą, kad trečiųjų šalių paslaugų teikėjas pasirašytų ES standartines duomenų apsaugos sąlygas arba būtų patvirtintas pagal ES-JAV duomenų apsaugos susitarimą („Privatumo skydą“). Susisiekite su mumis žemiau pateiktais kontaktais, jei turite klausimų dėl apsaugos priemonių, kurias mes parengėme, kad apsaugotumėme jūsų asmens duomenis juos perduodant už EEE ribų (įskaitant tai, kaip gauti šių priemonių kopiją arba jas peržiūrėti).

 

Kaip saugome asmens duomenimis

Palaikome tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones, skirtas apsaugoti mūsų tvarkomus asmens duomenis nuo netyčinio, neteisėto ar neleistino sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, peržiūrėjimo, atskleidimo ar naudojimo.

 

Kiek laiko saugomi asmens duomenis

Asmens duomenis saugome tik tiek, kiek tai būtina, kad pasiektumėme tikslus, kuriems juos renkame (žr. aukščiau esantį skirsnį „Kaip naudojame surinktus asmens duomenis“), jei įstatymuose nenumatyta kitaip. Susisiekite su mumis žemiau pateiktais kontaktais, jei turite klausimų dėl mūsų duomenų saugojimo praktikos.

 

Nuorodos į kitas interneto svetaines

Svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių palaikomas interneto svetaines, kuriose informacija ir privatumo politika skiriasi nuo mūsų. Mes neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių pateikiamą informaciją ar naudojamą privatumo praktiką. Prieš naudojantis tokiomis interneto svetainėmis ar pateikiant kokius nors asmens duomenis ar kitą informaciją tokiose interneto svetainėse ar per jas, rekomenduojame perskaityti jų privatumo pareiškimus.

 

Pranešimo apie interneto svetainės privatumą atnaujinimai

„Amway“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šį pranešimą apie interneto svetainės privatumą. Jį pakeitus, atnaujinsime jo įsigaliojimo datą ir visi pakeitimai įsigalios juos paskelbus. Rekomenduojame reguliariai tikrinti pranešimą apie interneto svetainės privatumą.

 

Jūsų teisės

Jūsų teisės pagal galiojančius įstatymus: peržiūrėti mūsų tvarkomus asmens duomenis apie jus, prašyti tokius asmens duomenis ištaisyti ar ištrinti, apriboti jūsų asmens duomenų tvarkymą, taip pat teisė į duomenų perkeliamumą. Jei davėte sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis, turite teisę bet kada šį sutikimą atšaukti. Tai nekeičia tvarkymo, įvykusio iki jums atšaukiant sutikimą, teisėtumo. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, turite pateikti rašytinį prašymą žemiau pateiktais kontaktais. Jei nesate patenkinti tuo, kaip mes vykdome jūsų prašymą, galite pateikti skundą priežiūros institucijai.

Taip pat turite teisę bet kada nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu „Amway“ teisėtų interesų labui. Tais atvejais, kai tvarkome jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, turite teisę bet kada nesutikti su tokiu tvarkymu, įskaitant profiliavimo tikslais, kiek tai susiję su tiesiogine rinkodara. Jums nesutikus su tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, nustosime tvarkyti jūsų asmens duomenis tokiais tikslais.

 

Kaip su mumis susisiekti

Jei turite kokių nors pastabų ar klausimų dėl šio pranešimo apie interneto svetainės privatumą ir slapukus, norite atnaujinti mūsų turimą informaciją apie jus arba siekiate pasinaudoti savo teisėmis, galite kreiptis į savo vietos filialą užpildydami kontaktinę formą arba laišku:

Amway Polska Sp. z o.o.

ul. Pawia 21​,

31-154 Krokuva

Lenkija

Taip pat galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūną el. paštu: privacy@amway.com arba laišku, adresu Data Protection Officer, Benzstrasse 11 b-c, 82178 Puchheim, Germany.