ZITA MILEIKAITE

#398505

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/zitamileikaite
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 


Sveiki, mieli draugai, pažįstami ir nepažįstami.
Džiaugiuosi, kad apsilankėte mano mažoje parduotuvėlėje bei domitės čia esančia produkcija. Puslapyje rasite jus dominančią informaciją, bet juk daug smagiau būtų viską išgirsti "iš pirmų lūpų", ar ne? O jei dar ir prie nuostabaus skonio Amway kavos... :) Mielai vaišinu visus savo svečius!
Skirk man dalelę savo brangaus laiko ir aš Tau pažadu, kad jis veltui nenueis.
Tapk mano komandos nariu ir aš pasistengsiu, kad Tu taip pat būtum lyderiu. Tuomet pats pamatysi - svajonės pildosi. Eime šiuo keliu kartu, nes jei galiu aš, gali ir Tu! Labai tavęs lauksiu!!!!

Susisiekite su manimi

El. paštas:
Telefonas:
+37067002736

Aplankykite mano profilį

Pasiūlykite susitikti

Jeigu norite patarimo, prekių pristatymo ar tiesiog peržiūrėti katalogą, susisiekite su manimi.

Patvirtintų klaidų forma

Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:
Siųsti
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje