SVETLANA KUDRIAVCEVA

#8375628

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/svetlana_1524
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
Sveiki

Norėčiau pasiūlyti tau ir tavo artimiesiems išskirtinius produktus, kurie yra visiškai saugūs mūsų sveikatai ir aplinkai. Jei tau rūpi tavo ir tavo artimųjų sveikata, tavo gyvenimo kokybė ir gerovė, jei tu nori turėti daugiau laisvo laiko ir sutaupyti pirkdami būtinas kasdieninės priemones, tada ši informacija tau.

Manau, kad sutiksi su manimi, kad mums visiems reikalingi veido, plaukų, burnos ertmės ir kūno priežiūros produktų, taip pat namų tvarkymo ir skalbimo priemonių. Mes visi ieškome produktų, kuriuos galėtume naudoti nebijant alerginių reakcijų. Rinka yra didžiulė. Kaip sužinoti, kad įsigyta prekė tinka mums? Patikėkite manimi, aš išbandžiau daugybę produktų ir ne visada likdavau patenkinta jų rezultatais.

Šiuos „Amway“ produktus naudoju jau kelerius metus ir esu jais labai patenkinta. Bendrovė užtikrina, kad jos klientai visada būtų patenkinti tiek produktų kokybe, tiek jų efektyvumu.

Pavyzdžiui, aš labai ilgą laiką ieškojau produkto, kuris be pastangų pašalintų riebias dėmes nuo virtuvės spintelių paviršių. Net maniau, kad rinkoje nėra jo pirkti. Ar galėtum įsivaizduoti mano nuostabą, kai išbandžiau ZOOM'ą, kuris puikiai susitvarkė su riebalais. Tiesą sakant, buvau šokiruota, kaip lengva juo naudotis - papurkšti, palaukti 10 minučių ir nuvalyti.

Kitas produktas - tai indų plovimo skystis DISH DROPS™. Aš niekada nebuvau megėja plauti indus. Dabar man tai nerūpi, aš nebeturiu to 'nenoriu plauti indų' jausmą. Kodėl? Kadangi man reikia nedidelio ploviklio kiekio, su juo lengva išplauti net pridžiūvusius maisto likučius, indai lieka blizgantis ir švarius, jis tikrai švelnus rankų odai ir suteikia malonų citrusinių vaisių kvapą. Mano akys džiugina indų švara ir blizgesys.

Dar vienas unikalus produktas - tai koncentruotas skystas rankų muilas G&H PROTECT+™. Man reikia tik mažo lašelio rankoms nusiplauti. Jis veiksmingai apsaugo rankas nuo nešvarumų, beto jo formulėje nėra triklozano. Pasidomėk kokia žalą sukelia tas triklozanas.

Taigi, Amway kompanija suteikia didelį gaminių asortimentą. Šios kompanijos mokslininkai nuolatos ieško, kaip patobulinti juos, kaip pritaikyti naujas technologijas ir atradimus. Kiekvienas produktas yra sukurtas atsižvelgiant į mūsų norus ir poreikius, pavyzdžiui,
 - jei tavo kūno odą išsausėjusi, išmegink kūno prausiklį it pienelį G&H REFRESH+™
 - jei jautiesi nuolat pavargęs, mieguistas, negali susikoncentruoti, tai maisto papildas NUTRILITE™ DOUBLE X™ bus puikus sprendimas susigrąžinti jėgas ir pagerinti savijautą
 - jei skutimo metu tavo odą dirgina skustuvo peiliukai, tai verta išmėginti 5 ašmenų skustuvą HYMM™. Skutimasis taps komfortiškesnis ir mažiau dirginantis. 25% plonesnės ašmenis ir platesnis slydimo paviršius sumažina spaudimą ir nuskuta netgi prieš minutę blogai nuskustus plaukelius (tinka ne tik vyrams bet ir moterims ;))
 - jei tave kamuoja pleiskanos, šampūnas nuo jų SATINIQUE™ taps puikiu problemos sprendimu
 - jei tu praleidi daug laiko prie kompiuterio ar televizoriaus ekrano, tai būtinos mėlynės su liuteinu NUTRILITE™, kurios apsaugos tavo akys nuo mėlynų ekranų.

Galėčiau šį sąrašą tęsti ir tęsti. Amway asortimente yra virš 400 produktų ir virš 900 patentų. Tu tikrai rasti tai kas tau patiks. Todėl siūlau užsiregistruoti ir pirkti produktus didmenine kaina. Yra taikomas registracijos mokestis 10,80 EUR. Tą pati suma yra mokama kasmet, norint pratęsti sutartį. Prekės yra pristatomos 2-3 darbo dienų bėgyje.

#1 Spausk kairėje pusėje esantį mygtuką Amway verslo savininko registracijos forma
#2 Atlikite registracijos procesą
#3 Užsakykite dominančius tave produktus
#4 30 dienų bėgyje atsispausdink ir pasirašyk sutartį. Sutartį išsiųsk paštu arba nufotografuok ir elektroninę kopiją išsiųsk elektroninių paštų. Kontaktinius duomenys gali rasti čia .

Reikės pagalbos? Kreipkis. Galime susiskambinti ar susirašyti per Facebook messengerį.

Jei tave domintų nuosavo verslo galimybės, tai būtų atskira pokalbio tema. Bet žinok, tu gausi iš manęs visapusišką paramą ir pažingsniui instrukcijas. Taip pat yra numatyti nemokami mokymai, seminarai, susitikimai, skatinimo programos.

Ačiū už tavo laiką, kad mane išklausei
Svetlana

Pasiūlykite susitikti

Jeigu norite patarimo, prekių pristatymo ar tiesiog peržiūrėti katalogą, susisiekite su manimi.

Patvirtintų klaidų forma

Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:
Siųsti

Lankytojai

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje