IRENA ALDONA ROMANAUSKIENE

#8528953

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/romanauskai
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
Sveiki visi kurie užėjote į mano asmeninę parduotuvę. Norint pamatyti prekių kainas, joms suteiktas akcijas, prašau užsiregistruokite laukelyje "Kliento registracija". Mano parduotuvėje raste aukštos kokybės maisto papildus, kosmetiką, higienos priemones ir produktus namams. Visada galite kreiptis į mane ir aš mielai Jums rekomenduosiu pačias geriausias prekes ir pasiūlymus. Mano telefono numeris 868658677; el. paštas: irenarom531@gmail.com


Mūsų naujienos

13-10-2016Naujos prekės sandėlyje
Itin išgrynintos vitamino C tabletės. Stiprina imunitetą. Viena iš geriausių priemonių prieš rudeninio gripo proveržį.
1-1 1 pozicijos
Pasiūlymai puslapyje:
 

Susisiekite su mumis

El. paštas:
Telefonas:
+370 686 58677

Aplankykite mūsų internetinį profilį

Pasiūlykite susitikti

Jeigu Jums reikia patarimo, prezentacijos ar norite peržiūrėti spausdintą katalogo brošiūrą, prašome susisiekti su mumis.

Patvirtintų klaidų forma

Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:
Siųsti

Lankytojai

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje