VERONIKA GANZA

#8376342

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/nikita05
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
Gera diena visiems :)
Jau daug metų esu nuostabių produktų vartotoja, gerbėja. Kiekviena šeimininkė žino ką reiškia valyti namus, plauti indus, rūpintis savo šeimos narių sveikata. Tai užima daug laiko, bet dėka šių nuostabių produktų mes palengvinam savo darbą ir paliekam laiko sau....
O dabar truputi apie mane :) Kaip ir Jus, taip ir aš prieš n. metų ieškojau žmonių, kurie galėtų papasakoti man apie Amway gaminius, bendravau su vienais, su kitais... taip susipažinau su daugybę nuostabių žmonių, bendraminčių, kurie iki dabar yra mano geri draugai, su kuriais praleidau daug nuostabių vakarų, mes keliavom į kitas šalis ir tai yra nuostabus jausmas, kad tas laikas, kuri gali skirti sau ateina per Amway....
Linkiu ir Jums susipažinti su mano draugais, patirti tas nuostabias akimirkas ir būti visada linksmiems!

Susisiekite su manimi

El. paštas:
Telefonas:
+370 687 31756

Pasiūlykite susitikti

Jeigu norite patarimo, prekių pristatymo ar tiesiog peržiūrėti katalogą, susisiekite su manimi.

Patvirtintų klaidų forma

Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:
Siųsti

Lankytojai

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje