AIDA VAITKUTE

#186397

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/mmilka
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
Sveiki, užsukę į mano Amway puslapį, galiu rekomenduoti patarti kokius produktus kaip naudoti, kad būtumėte patenkinti 100 procentų, ypatingos kokybės produktai grožiui, namams ir visai Jūsų šeimos sveikatai...

Mano naujienos

14-04-2015Pamirškite blizgią veido odą
Pati asmeniškai maudoju šių priemonių rinkinį ir pagaliau džiaugiuosi matine veido oda, daug metų vargau ir buvau labai nepatenkinta tuo, kad turiu mišrią veido odą, kai buvo pastovus blizgėjimas kaktos bei nosies srityje, pradėjus naudoti šias priemones t.y. prausiklį, toniką ir kremą problema išnyko dabar džiaugiuosi idealia, sveika, spindinčia veido oda.
14-04-2015makiažo pagrindas+kompatinė pudra riebiai-mišriai veido odai
Taip pat iš patirties, pati turi riebią-mišrią veido odą, naudojant šį makiažo pagrindą + kompaktinę pudrą turiu idealią, švytinčią veido odą

Rekomenduoju rinktis makiažo pagrindas spalva tofee, kas mėgsta labai šviesius pudrų tonus naturalią, bet man idealus variantas kai makiažo pagrindas yra tamsesnis , o kompaktinė pudra šviesesnė, kasdienai toks derinys yra idealus, o vakariniam makiažui rinktis makiažo pagrindą tą patį, o kompaktinę pudrą galima turėti irgi tamsesnę.
14-04-2015Superiniai skaistalai
Rekomenduoju spalvą Rosewood, tik nereikia jos dėti labai daug, bet jei uždėsite daugiau ant viršaus patepkite su birios pudros šepetėliu biria pudra užgesins ryškumą ir padarys skruostus idealios spalvos
1-3 3 pozicijos
Pasiūlymai puslapyje:
 

Susisiekite su manimi

El. paštas:
Telefonas:
+370 676 13470

Pasiūlykite susitikti

Jeigu norite patarimo, prekių pristatymo ar tiesiog peržiūrėti katalogą, susisiekite su manimi.

Patvirtintų klaidų forma

Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:
Siųsti

Lankytojai

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje