LINAS STONKUS

#7286346

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/liniusst
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
Trumpai pristatysiu kaip teisingai ir naudingai užsiregistruoti AMWAY internetinėje parduotuvės, nes kartais kyla problemų. Registracija iš esmės yra labai paprasta, kaip bet kurioje kitoje internetinėje parduotuvėje ir nereikalaujanti specialių sugebėjimų, bet visus žingsnius reikia atlikti tinkamai ir savo laiku, kad paskui galėtumėte naudotis visais privalumais.

Pirmiausia supažindinsiu, kokia nauda gaunama užsiregistravus internetinėje parduotuvėje, o ne perkant viską per tarpininkus.
1. Visos prekės 30% pigiau – prekes perkant patiems, prekių kaina būna be antkainių, todėl galite sutaupyti.
2. Galimybė užsidirbti arba prekes pirktis pigiau – plačiau apie tai Marketingo plane, o uždirbtus pinigus galima persivesti tiek į sąskaitą, tiek panaudoti prekių pirkimui.
3. Prekių pristatymas tiesiai į namus – prekes pristato DPD siuntinių pristatymo kompanija, patogiu laiku ir patogioje vietoje, prieš tai susisiekę telefonu. Siuntinį netgi įneša į namus, tereikia parodyti kur padėti.
4. 90 dienų pasitenkinimo garantija – gamintojas suteikia 90 dienų pasitenkinimo garantiją, jeigu produktas jums nepatiko ar nepateisino lūkesčių, galite per 90 dienų produktą gražinti gamintojui ir atgauti pinigus.
5. Dovanų kuponai – dėl įvairių akcijų ir protingų apsipirkimų, gausite kuponus, kuriais galėsite padengti dalį užsakymo kainos.
6. Vienkartinės nuolaidos ir pasiūlymai – pastoviai būna įvairios akcijos ir nuolaidos, kurias matysite parduotuvės pagrindiniame puslapyje.
7. Nečiupinėti, nesugadinti, galiojantys produktai, tiesiai iš gamintojo – produktus gausite nepaliestus, šviežiai pagamintus, laikytus tinkamomis oro ir aplinkos sąlygomis ir pilnai 100% efektyvius, kokie jie ir turi būti.

Taigi pirkdami turguje, pas bobutę, ne tik rizikuojate, kad produktas bus ne kokybiškas ar senas, dėl netinkamų laikymo sąlygų – žiemą produktai stovi šaltyje, vasarą dideliame karštyje ant saulės ar tvankiame kioske, bet ir dalį kainos permokate, kai galėtumėte nusipirkti daugiau arba dalį pinigų sutaupyti.

Susisiekite su manimi

El. paštas:
Telefonas:
+370 62 188989

Pasiūlykite susitikti

Jeigu norite patarimo, prekių pristatymo ar tiesiog peržiūrėti katalogą, susisiekite su manimi.

Patvirtintų klaidų forma

Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:
Siųsti

Lankytojai

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje