NERINGA PUTELIENE and JADVYGA PUKIENE

#9331455

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/kraboukas
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
MIELIEJI,AR SUSIMĄSTOTE, KOKIA ŽMOGAUS PASKIRTIS ŽEMĖJE?TURĖTI VILTĮ,TAPTI NEPRIKLAUSOMU,BŪTI PRIPAŽINTU, SUKURTI TVIRTĄ ŠEIMĄ.
TO MUS MOKO AMWAY VERSLAS.
MES MOKOMĖS BENDRAUTI,DŽIAUGTIS,PADĖTI,KURTI,MYLĖTI...AMWAY-TILTAS Į MŪSŲ ATEITĮ, AMWAY FILOSOFIJA-TVIRTA ŠEIMA, SĖKMINGAS VERSLAS.
ŠIOS KOMPANIJOS PRODUKTAI-EKOLOGIŠKI, EKONOMIŠKI IR EFEKTYVŪS, DRAUGIŠKI GAMTAI IR ŽMONĖMS.LAIKAS, ŽODIS IR GALIMYBĖ NIEKADA NEGRĮŽTA.
NIEKO NEKEIČIANT GYVENIME, NIEKAS NESIKEIS.SUSIDOMĖJAI-JUNKIS Į MŪSŲ
KOMANDĄ!
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje