II TAIMANA

#8205898

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/jonaityte
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
Ačiū, kad apsilankėte.

Mūsų tikslas yra padėti žmonėms kurti savo verslą arba naudotis pažangiausių produktų privalumais.

Jeigu esatę susidomėję, siūlome Jums užsiregistruoti naudojantis nuoroda, esančia dešinėje pusėje, ir naudotis Nario+ privalumais: pirkti produktus didmenine kaina, gauti iš kompanijos informaciją, apie įvairias vykstančias akcijas bei tiesioginis pristatymas į namus.

Siūlome pagalbą pradedant verslą. Mes ieškome ieškančių!

Susisiekite su mumis

El. paštas:
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje