ROMANAS JAGOFAROVAS and INDIRA JAGOFAROVIENE

#9351534

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/jagofaroviene
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
VISIEMS, puoselėjantiems sausą, pavytusią ir susiraukšlėjusią odą - NEREKOMENDUOJAMA

Kitiems - džiugi naujiena - dvi galingos gamintojos - Nutrilite ir Artistry mums suteikė galimybę pasirūpinti viso kūno gera odos būsena, sukūrusi produktų rinkinį "Grožis iš vidaus". 15 metų tyrimų rezultatas, tai 24 val odoje išsilaikanti drėgmė. Analogo neturintis produktas (gėrimas ir maisto papildas) greitai jau bus prieinamas visiems.
Visi, kuriems svarbu, kad oda būtų elastinga, gaivi ir mažiau raukšlėta; kam svarbu, kad ryte jaustumeis pailsėjęs - rašykit rjagofarovas@gmail. com arba skambinkit +370 699 74452.

Būkite sveiki , žvalūs ir energingi.
Jūsų Indira ir Romanas

Apsipirkite internete su mumis

1. Užsakykite internetu ir gaukite Amway produktus tiesiogiai į savo namus.
2. Naudokitės individualiais AV patarimais apie produktus.
3. Gaukite produktų rekomendacijas.
4. Naudokite individualias paslaugas užsakius prekes.
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje