IEVA SAUKAITĖ

#7244895

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/ievasaukaite
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 

Sveiki užėję į Amway produktų ir verslo galimybių pasaulį.

Amway siūlo aukštos kokybės maisto papildus, kosmetiką, higienos priemones ir produktus namams. Amway tai taip pat galimybė pradėti nuosavą verslą.

Daugiau informacijos apie Amway produktų pasiūlymą ir Amway verslo sąlygas.

Jeigu turite klausimų, prašome susisiekti.

Mano naujienos

07-05-2017Vitaminai
Tai smulkiamolekuliai organiniai junginiai, kurie turi būti gaunami su maistu ir organizmo naudojami ne energijai išgauti (kaip maistas), o kaip valdymo, kofermentinės ir panašios medžiagos. Paprastai organizmas vitamino molekulių negamina visiškai arba gamina pernelyg mažai.

Vitaminai gali būti skirstomi į dvi grupes: tirpūs vandenyje ir tirpūs riebaluose.

Riebaluose tirpus vitaminai : A; D; E; K;

Vandenyje tirpus vitaminai: B1; B2; B3; B5; B6; B12; Biotinas; C; P;
07-05-2017Vitaminai 2
Žmonėms reikalingi 13 skirtingų vitaminų. Jų pats organizmas pasigaminti (susintetinti) negali, todėl privalo gauti su maistu. Nors šių junginių dažnai užtenka gauti labai nedideliais kiekiais, organizmui jie yra būtini, daugelis gyvybiškai svarbių reakcijų be vitaminų pagalbos vykti negalėtų.
Specialistai dažnai nesutaria dėl optimalios tam tikrų vitaminų paros dozės, tačiau žinoma, kad per dideli vitaminų kiekiai organizmui gali būti taip pat pavojingi kaip ir per maži.
07-05-2017Vandenyje tirpių vitaminų poreikis žmogui
VITAMINAS C (Askorbo rūgštis)
Rekomenduojama paros norma suaugusiam žmogui - 70 mg, nėščioms moterims - 85 mg, žindančioms - 100 mg. Gerokai daugiau vitamino reikia ištikus stresui, kilus infekcijos pavojui ir valgant daug baltymų turintį maistą. Rūkančių žmonių organizmas absorbuoja tik 60 proc. vitamino C; absorbcija taip pat sumažėja vartojant vitaminą kartu su saldumynais.
07-05-2017Niacinas (vitaminas B3)
Vitaminas B3 dalyvauja energijos gamyboje iš maiste esančių angliavandenių, riebalų, baltymų ir yra būtinas smegenų veiklai. Niacinas pasižymi kraujagysles, kapiliarus plečiančiu ir kraujospūdį mažinančiu poveikiu, padeda subalansuoti cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje. Vitaminas dalyvauja virškinimo procesuose, skatina ląstelių augimą, palaiko normalią odos būklę esant paprastiesiems spuogams, mažina paraudimus ir spuoguotumą, šviesina odą ir saugo nuo senėjimo, gerina jos drėkinimą.
07-05-2017Pantoteno rūgštis (vitaminas B5)
Vitaminas B5 svarbus baltymų, angliavandenių, riebalų apykaitai (skaidymui). Taip pat reikalingas sveikų plaukų augimui. Antioksidantas, dalyvaujantis baltymų, angliavandenių, ir riebalų skaidyme. Pantoteno rūgštis svarbi augimui, dauginimuisi, dalyvauja hemoglobino ir hormonų sintezėje, mažina „blogojo“ cholesterolio kiekį kraujyje, dalyvauja organizmo detoksikacijoje, skatina žaizdų gijimą.
Žmogaus organizmui per parą reikia 5–10 mg vitamino B5
07-05-2017Vitaminas B6
Vitaminas B6 dalyvauja baltymų ir aminorūgščių apykaitoje, taip pat dalyvauja ir riebalų apykaitoje, insulino gamyboje, raudonųjų ir baltųjų kraujo ląstelių formavimesi, fermentų ir kitų organizmo junginių sintezėje, reguliuoja ląstelių dauginimąsi bei diferenciaciją, stiprina imuninę sistemą.
Vitaminas B6 svarbus nervų sistemos veiklai, organizmo atsparumui infekcijoms. Šis vitaminas reikalingas vitamino B12 įsisavinimui. Piridoksinas reikalingas hormonų balansui moters organizme palaikyti.
07-05-2017Kobalaminas (Vitaminas B12)
Kobalaminai svarbūs genetinės medžiagos struktūros formavimui užtikrinant DNR metilinimą, raudonųjų kraujo kūnelių susidarymui, ląstelių dalijimuisi.
Taip pat reguliuoja maisto energijos kaupimą raumenų audiniuose ir kraujodarą, aktyvina folio rūgštį, mažina cholesterolio koncentraciją kraujo plazmoje, yra svarbūs nervų sistemai.
Pakankami kiekiai yra reikalingi homocistino skaidymui, kuris susiformuoja kūnui metabolizuojant aminorūgštį metioniną bei pačiai metionino apykaitai.
1-7 7 pozicijos
Pasiūlymai puslapyje:
 

Susisiekite su manimi

El. paštas:
Telefonas:
+370 63 666191

Pasiūlykite susitikti

Jeigu norite patarimo, prekių pristatymo ar tiesiog peržiūrėti katalogą, susisiekite su manimi.

Patvirtintų klaidų forma

Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:
Siųsti
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje