VILMA DAUGVILIENE and VYTAUTAS DAUGVILA

#8471834

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/daugvilm
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 

Mūsų naujienos

25-04-2013DoubleX
DOUBLE X – tai NUTRILITE prekinio ženklo natūralios kilmės malonaus šviežio žolelių aromato multivitaminų, multimineralų maisto papildas.

DOUBLE X sudėtyje yra vitaminų, mineralų bei rūpestingai parinktų augalinių koncentratų, esančių 23 augaluose. Tai specialus fitomedžiagų mišinys, didinantis vitaminų veiksmingumą.

Vartojamas du kartus per dieną, DOUBLE X palaiko optimalų maistinių medžiagų lygį kraujyje visą dieną.

25-04-2013Crème LuXury


ARTISTRY Crème LuXury apibrėžia prestižinės odos priežiūros ateitį. Kremas, sukurtas remiantis pažangiomis technologijomis ir moksliniais atradimais, padeda odai atrodyti jauniau. Kliniškai išbandytas
25-04-2013L O C
Perkamiausias mūsų gaminys, skirtas kasdien valyti paviršius visuose namuose. Jo sudėtyje yra natūralios kilmės komponentai. Lengvai įveikia riebalus ir purvą nepalikdamas dėmių ant valomų paviršių. Koncentruotas, todėl gali būti plačiai naudojamas. Priklausomai nuo tikslo, nešvarumo pobūdžio, jį galima skiesti vandeniu. AMWAY HOME™ plastikiniame butelyje su purkštuvu arba skiedimo indelyje
25-04-2013SA8
Mūsų geriausiai parduodami skalbimo milteliai yra veiksmingi dėl unikalios BIOQUEST FORMULĖS™. Ši formulė efektyviai išnaudoja aktyvųjį deguonį, minkštinančias vandenį substancijas ir biologiškai besiskaidančias valomąsias natūralias medžiagas, kad būtų pašalintos visų rūšių dėmės ir nešvarumai, užtikrinant šviežią ir švarų skalbimą. Efektyviai veikia 30–95°C vandens temperatūroje.
25-04-2013eSpring
Vandens valymo sistema eSpring turi savo čiaupą filtruotam vandeniui. Sistema montuojama po kriaukle, o čiaupas – virš kriauklės arba šalia jos. Sistemos pajėgumas: filtruoja 3,4 l vandens per minutę. Matmenys: 32,7 cm x 17,8 cm
25-04-2013beautycycle
Su dideliu malonumu pristatome Jums beautycycle prekinio ženklo naujovę – spindesio suteikiančius lūpų blizgius! Intensyviai blizganti spalva, maža LED lemputė ir kišeninis veidrodėlis viename produkte – nuo šiol tobulą makiažą galėsite padaryti bet kokioje vietoje ir bet kokiu metu.
25-04-2013ARTISTRY INtensive
14 dienų odos atstatymo programa ARTISTRY INtensive – tai naujausias produktas, kuris grąžins Jūsų odai jaunystę. Šis preparatas turi tokį patį poveikį, koks pasiekiamas atliekant jauninimo procedūras naudojant profesionalią kosmetologinę įrangą. Jis skirtas naudoti namų sąlygomis.
25-04-2013iCook Wok
Unikali iCook Wok konstrukcija - tai tai integruota 7 sluoksnių sustema VITALO K™, kuri leidžia gaminti su mažu vandens kiekiu. Tai leidžia išsaugoti maisto skonį, spalvą, konsistenciją, taip pat jo naudingus komponentus. Idealiai tinka azijietiškos virtuvės patiekalų gaminimui, taip pat tradicinių patiekalų gaminimui.Wok sukonstruotas iš septynių skirtingų sluoksnių plieno su padidintu aliuminio kiekiu, tai padeda šilumai tolygiai skirstytis po visą indo tūrį, pagreitina gaminimo procesą
1-8 8 pozicijos
Pasiūlymai puslapyje:
 

Sveiki užėję į Amway produktų ir verslo galimybių pasaulį.

Amway siūlo aukštos kokybės maisto papildus, kosmetiką, higienos priemones ir produktus namams. Amway tai taip pat galimybė pradėti nuosavą verslą.

Daugiau informacijos apie Amway produktų pasiūlymą ir Amway verslo sąlygas.

Jeigu turite klausimų, prašome susisiekti.

Susisiekite su mumis

El. paštas:
Telefonas:
+370 698 73334
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje