GEDEIKYTĖ-KNIUKŠTIENĖ / KNIUKŠTA

#5279078

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/azuolnojus
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
Sveiki atvykę!

Mūsų pasaulinio lygio partneris Amway siūlo aukštos kokybės maisto papildus, kosmetiką, higienos priemones ir produktus namams. Daugiau nei 500 pavadinimų produktų prieinama pas mus, čia, parduotuvėje.
Mes Tau siūlome taip pat galimybę ateiti ir pradėti nuosavą verslą. Geresnio pasiūlymo tau niekas neduos. Tai unikali galimybė gauti tai, ko nori, būti ten, kur svajoji. Užtenka laiką švaistyti vėjais, laikas tobulėjimui kartu.

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti.

Mūsų naujienos

08-05-2019ARTISTRY naujiena
Puikius ARTISTRY rinkinius rasite čia parduotuvėje.

15-04-2019Naujas XS Black Cherry Cola Blast
Su džiugesiu pranešame, kad nuo šiandien galite įsigyti naujo skonio XS energetinį gėrimą XS Black Cherry Cola Blast. Su B grupės vitaminais, kofeinu, taurinais, be cukraus, puikus skonis atšaldžius su ledukais. Skanaus! Susisiekite! :)23-03-2019NUTRILITE™ DOUBLE X™ - pavasario naujiena
Praturtinkite savo natūralų potencialą. Atraskite NUTRILITE™ DOUBLE X™.

20-03-2019ARTISTRY Parisian Style Edition! Pirk dabar

Nauja ARTISTRY STUDIO Parisian Style Edition kosmetikos prekių linija atkeliavo jau į Lietuvą! Ją rasite mūsų parduotuvėje www.amway-lithuania.com/user/azuolnojus


SUSISIEK !
24-11-2018Artėja dovanų metas!
Kviečiame Jus pasinaudoti mūsų kalėdinių akcijų pasiūlymu.
Akcijos pradžiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų šeimą bei draugus. Unikalios dovanos visų amžiaus grupių moterims ir vyrams.
Jums siūlome ARTISTRY™ žiemos priemonių rinkinį, NUTRILITE rinkinį „TRUVIVITY“ ir „iCook“ rinkinį.
Dėl prekių susisiekite su mumis.

1-8 8 pozicijos
Pasiūlymai puslapyje:
 

Susisiekite su mumis

El. paštas:
Telefonas:
+370 61 259411

Aplankykite mūsų internetinį profilį

Pasiūlykite susitikti

Jeigu Jums reikia patarimo, prezentacijos ar norite peržiūrėti spausdintą katalogo brošiūrą, prašome susisiekti su mumis.

Patvirtintų klaidų forma

Vardas:
Telefonas:
El. paštas:
Komentaras:
Siųsti

Lankytojai

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje