OKSANA KULEVICIENE

#8592458

Jūs lankotės AV tinklalapyje: https://www.amway-lithuania.com/user/0ksana
Jūs lankotės Amway Verslininko asmeninėje svetainėje. Visa žemiau esanti informacija pateikė atsakingas už internetinį puslapį AV. Norėdami pamatyti oficialią Amway informaciją, naudokite aukščiau esantį navigacijos takelį.
 
Vertinate kokybišką ir natūralią produkciją? Pasižiūrėkite platų išskirtinių „AMWAY“ produktų asortimentą ir išsirinkite sau tinkamiausius. Taip pat siūlome galimybę KIEKVIENAM išbandyti save ir atskleisti potencialą tinklinėje rinkodaroje sukuriant nuosavą ir nepriklausomą verslą su šios srities profesionalų pagalba. Uždirbkite papildomų pajamų, kurkite geresnes gyvenimo sąlygas ne tik sau, bet ir savo artimiesiems.

Prašome kreiptis asmenine žinute, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Susisiekite su manimi

El. paštas:
Telefonas:
+370 64 690086

Aplankykite mano profilį

Lankytojai

Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje