Amway Amway dėka niekada nesate vienas šiame versle. Šalia paramos, kurią Jums suteikia Jus rekomenduojantis asmuo, Amway užtikrina Jums profesionalius mokymus, verslo ir  reklaminę medžiagą, produktus bei pagalbą aptarnaujant klientus.

 Be to, visiems mūsų produktams suteikiama Amway pasitenkinimo garantija. Jeigu Jūs arba Jūsų klientas nebus visiškai patenkintas kokiu nors produktu, galėsite jį tiesiog grąžinti, o mes Jums grąžinsime Jūsų pinigus be jokių klausimų.

Gaudami Amway verslininko (AV) statusą, prisijungiate prie daugiau negu 3 milijonus narių turinčios AV visuomenės iš 80 šalių ir teritorijų.

Taip pat prisijungiate prie vietinės Amway verslininkų grupės, kurie suteiks Jums paramą, motyvuos ir duos patarimų bei taps neatsiejama Jūsų verslo dalimi. Šioje grupėje labai svarbus yra Jus rekomenduojantysis asmuo, kuris padės Jums pradėti verslą ir Jus mokys bei rems, augant ir plečiantis Jūsų verslui. .

Turite nuosavą verslą, bet niekada neliekate vienas.

Kai Amway parama šalia, Jūs galite įgyvendinti savo tikslus!!

 

Klientų aptarnavimas: jeigu turite klausimų apie registraciją, sutarties atnaujinimą, verslą arba produktus – Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai yra visada pasiruošę Jums padėti.

Rinkodara: remiame pardavimus ir Tavo verslo plėtrą, pateikdami DVD, internetines svetaines, žinynus ir brošiūras.

Užsakymų administravimas: Jūs užsiimate pardavimais, o mes likusia dalimi – apdorojame užsakymus, administruojame Jūsų klientų internetines prieigas ir profilius bei pristatome prekes.

Mokymai: nemokami internetiniai online video mokymai ir seminarai, kuriuos veda mūsų instruktoriai, tai tik keli būdai, kurių tikslas yra dalintis mūsų profesionaliomis žiniomis, kad galėtumėte vystyti savo klestintį, nepriklausomą verslą.

Tai Jūs nustatote sau tikslus. Tai Jūs nustatote savo tempą. Esame čia Jums padėti pasiekti sėkmę.

Nesvarbu, ar sėkmė Jums tai galimybė gauti papildomų pajamų sau ir savo šeimai, saviraiškos būdas, galimybė sukurti Jūsų artimiesiems geresnes gyvenimo sąlygas ir pan., Jūsų tikslai priklauso tik nuo Jūsų pačių.

Tai Jūsų verslas ir Jūs jį kontroliuojate.

Galite administruoti savo verslą, kontroliuoti apyvartą, užsakyti produktus ir atnaujinti bendradarbiavimo sutartį per Jūsų asmeninę internetinę svetainę Verslo administravimo centre www.amway-lithuania.com tinklalapyje.

Korzyści