Jūs esate svečiu:  
Kiekis:

  Visiškai sukomplektuotas Artistry™ šepetėlių rinkinys susideda iš 7 šepetėlių, bendram patogumui supakuotų ant funkcionalaus pagrindo.

  • Artistry™ šepetėlių rinkinys aprūpins jus reikiamais įrankiais, reikalingais greitam ir lengvam profesionalaus makiažo sukūrimui.   

  • Šepetėliai specialiai pritaikyti skirtingų Artistry dekoratyvinės kosmetikos produktų naudojimui kiekvienam norinčiajam sukurti visavertį makiažą ar tarp kitko jį pakoreguoti.

  • Šepetėliai pagaminti iš ožkų / ponio plaukų arba aukštos kokybės nailono:

  o   Pudros ir skaistalų šepetėliai – ožkos plaukai

  o   Skystojo pagrindo ir lupų šepetėliai – aukštos kokybės nailonas  

  o   Akių šešėlių šepetukai – ponio plaukeliai

  o   Dviejų galų antakių šepetėlis – aukštos kokybės nailonas

   

  • Veidas:

  o   Iš natūralių ožkos plaukų pagamintas pudros šepetėlis padeda patepti veidą ar kūną kompaktinės ar birios pudros kiekiu, reikiamu makiažui pabaigti.

  o   Skaistalų šepetėlis – tai klasikinis skaistalų šepetėlis, pagamintas iš ožkos plaukų, kuriuo greitai ir lengvai galima uždėti ant skruostų tinkamą spalvotų skaistalų kiekį.   

  o   Skystojo pagrindo šepetėlis turi plokščią antgalį, pritaikytą įvairaus tipo pagrindų švelniam ir tolygiam uždėjimui. Pagamintas iš aukštos kokybės nailono šepetėlis įsiurbia mažiau skystosios ar kreminės struktūros produkto, nei natūralių plaukų šepetėlis, ir užtikrina nepriekaištingą ir ryškų uždėjimą.  

  • Akys:

  o   Vidutinis akių šešėlių šepetėlis yra plonas ir universalaus naudojimo. Iš aukštos kokybės ponio plaukų pagaminto šepetėlio dydis leidžia greitai ir tolygiai padengti visą akių voką. Galima naudoti kreminiams, biriems arba kompaktiniams šešėliams.

  o   Mažas akių šešėlių šepetėlis puikiai tinka apatinių blakstienų kontūro ir vidaus kampelio padažymui arba tiksliam skirtingų spalvų akių šešėlių uždėjimui! Taip pat pagamintas iš aukštos kokybės ponio plaukų šis šepetėlis gali pasiekti siauriausias klostes tam, kad užtušuotų ir pašvelnintų bet kokį apvadą.  

  o   Dviejų galų antakių šepetėlis, pagamintas iš aukštos kokybės nailono, užtikrina puikų antakių formavimo makiažą, taip pat tinka akių apvado, akių šešėlių uždėjimui ir šaknelių korekcijai.

  • Lūpos:

  o   Lūpų šepetėlis su gaubtuku. Šis apvalus, tankus, aukštos kokybės nailono šepetėlis idealus tiksliam lūpų paspalvinimui ir mišinių sukūrimui. Puiki korekcija dienos bėgyje, šepetėlis pateikiamas su apsauginiu gaubtuku, kuris palaiko jo švarumą ir paruošimą pagal pareikalavimą.

  Bendrosios šepetėlių valymo instrukcijos:

  1. Praplaukite Jūsų šepetėlių galiukus šiltu vandeniu, nuplaukite visus makiažo likučius.

  2. Įpilkite į dubenį šilto vandens su nedideliu kiekiu skystojo muilo ar skystojo šepečių valiklio ir švelniai įmerkite Jūsų šepetėlio galiuką į vandenį. Pašalinkite makiažo likučius nykščiu ir kitų pirštų galiukais.      

  3. Kruopščiai praplaukite šiltu vandeniu ir pakartokite 1 ir 2 žingsnius.

  4. Nusausinkite sausu rankšluosčiu, tarp kitko iškedendami šerelius.

  5. Šepetėlį palikite džiovinimui šiltoje vietoje.