SATINIQUE yra novatoriška, aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemonių linija, siūlanti pilną režimą visiems plaukų tipams ir poreikiams:

Nauja formulė, pakuotė ir technologija

 Mūsų laboratorijose įrodyti veikimo rezultatai:

  • Smooth Moisturedrėkinančios priemonės padaro plaukus švelnesnius iki 6 kartų
  • Color Repairpriemonės dažytiems plaukams sustiprina plaukus iki 9 kartų
  • ir išlaiko spalvą iki 45 plovimų … ir dar daugiau privalumų

Išskirtinė SATINIQUE technologija

SATINIQUE esmė ENERJUVE™ kūrimas.

Sujungta kartu su natūraliai išgautais augaliniais ekstraktais.

ENERJUVE™ yra patentuota (JAV patentas), išskirtinai Amway priklausanti technologija: teigiamai įkrautas stiprinančių lipidų, sutvirtinančio kreatinino ir švelninančių 18-MEA rūgščių kompleksas, veikiantis visus 3 plaukų lygius, kad ištaisytų neigiamą krūvį, randamą pažeistuose plaukuose: jis prasiskverbia iki šerdies, pasirinktinai prisitvirtina prie pažeistų vietų ir sustiprina silpnas vietas, kad padėtų regeneruoti ir atgaivinti plaukus iš vidaus. Kaip išmanusis kompleksas, jis pats atranda pažeistas/silpnas plaukų vietas jas regeneruodamas ir atgaivindamas.

18-MEA rūgštys kaip ENERJUVE dalis yra natūralus, ypač pažeidžiamas plaukų paviršiaus komponentas, atsakingas už sveikus ir blizgančius plaukus.

     Prieš / Po VIENO gydymo 

Daugiau negu 80% 18-MEA rūgščių prarandama per vieną plaukų dažymą ir neatsikuria natūraliu būdu.
ENERJUVE padeda atkurti 18-MEA rūgštis, kad plaukai išliktų švelnūs lyg šilkas ir būtų lengvai šukuojami:

Mokslininkai atrado, kad tada, kai plaukai yra pažeisti, jie įgauna neigiamą krūvį. Šis pažeidimas juos padaro silpnais, pasišiaušusiais ir negyvybingais.

ENERJUVE™, išskirtinai priklausantis Amway, veikia taip, kad ištaisytų neigiamą krūvį, randamą pažeistuose plaukuose. ENERJUVE išsprendžia daugelį pažeistų plaukų požymių ir veikia keliais lygiais, pakeisdamas plaukus, kad jie atrodytų sveikesni ir gyvybingesni negu bet kada anksčiau.


RŪPESTINGAI PARINKTAS AUGALINIŲ EKSTRAKTŲ IR MAISTINGŲJŲ MEDŽIAGŲ MIŠINYS

SATINIQUE™ mokslininkai sujungė savo žinias mitybos ir grožio srityse, kad sujungtų novatoriškas sudedamąsias dalis sveikiems plaukams kartu su rūpestingai parinktais augaliniais ekstraktais ir maistingosiomis medžiagomis.

Kruopščiai atrinkti augaliniai ekstraktai ir maistingosios medžiagos regeneruoja, atnaujina ir atgaivina plaukus pagal specifinius jų poreikius.


 

 

 

AROMATAS

Sensorinė patirtis visuose lygiuose. Specialiai sukurti aromatai.

Nors plaukų priežiūros priemones įsigyjantys klientai ieško nauda paremtų rezultatų, aromatas vaidina svarbų vaidmenį: aromatas įtakoja bendrą patirtį, todėl aromatai SATINIQUE™ kolekcijai buvo sukurti specialiai.

Visi SATINIQUE produktai yra praturtinti kruopščiai atrinktais vaisių ir gėlių aromatais, kurie sustiprina naudojimo patirtį ir pojūčiai pilnai išsiskleidžia. SATINIQUE produktai pasižymi trimis išskirtiniais aromatais – kiekvienas iš jų yra specialiai sukurtas konkrečiam produktui.


 


ENERGINGŲ IR RYŠKIŲ PAKUOČIŲ BEI SPALVŲ ISTORIJA

SATINIQUE™ kolekcija yra suskirstyta pagal energingas, ryškias spalvas, kurios padeda lengvai pasirinkti tinkamiausią produktą.

Spalvos istorija yra energinga ir stipri – tai SATINIQUE pažado suteikti plaukams gyvybingumo atspindys.

 


 

Drėkinančios Priemonės

Apimtį Didinančios Priemonės

Priemonės Dažytiems Plaukams

2 in 1 priemonės

Nuo plaukų slinkimo

Nuo pleiskanų

Formavimo

Gydymas

ATRODYKITE TAIP:

REZULTATAS

Viskas prasideda nuo išorės. Naujasis SATINI QUE™ ir modernus ENERJUV E™ kompleksas regeneruoja ir perkrauna jūsų plaukas, kad jie įgautų teigiamą, kupiną energijos ir sveiką būklę. Dėl aktyvių augalinių ekstraktų ir maistingųjų medžiagų, jūs ir jūsų plaukai atrodo sveikesni negu bet kada anksčiau.

PAMILKITE TAI:

PATIRTIS

Mėgaukitės malonumu atrodyti puikiai. Gundančios formulės su trimis naujais SATINIQUE aromatais leidžia plaukams ir pojūčiams visiškai išsiskleisti. Aromatingi vaisių ir gaivūs gėlių aromatai suteikia sensorinę patirtį, kurią jūs pamilsite.

GYVENKITE TAI:

GALIA

SATINIQUE energija ir gyvybingumas teigiamai pakeičia jus iš vidaus, kadangi jūsų plaukai tampa įkvepiančiu jūsų gerovės atspindžiu. Jūs pasijaučiate atsigavusi, pasiruošusi pradėti dieną su pasitikėjimu ir išdidumu bei skleisti savo grožį pasauliui.


Papildomos medžiagos