eSpring

eSpring™

eSpring vandens valymo sistemoje naudojamas aktyvuotos anglies filtras, kuris pašalina iš geriamojo vandens daugiau negu 140 rūšių kenksmingų nešvarumų. Ultravioletiniai spinduliai naikina virusus ir mikrobus esančius vendenyje, dėl to vanduo iš čiaupo tampa švarus, atgauna skaidrumą ir geresnę kokybę.

“Senų baterijų, akumuliatorių ir senos technikos, pažymėtos specialiu ženklu , negalima šalinti kartu su buitinėmis atliekomis. Išeikvotas baterijas, akumuliatorius bei nebeveikiančius prietaisus atneškite į EPA surinkimo vietas. Daugiau informacijos apie baterijų ir elektronikos surinkimo vietas ir nemokamą buities prietaisų išvežimą rasite tinklalapyje www.epa.lt” 

image/jpeg;;;espring_img.jpg

Aštuonios priežastys, dėl kurių verta pasirinkti eSpring vandens valymo sistemą:

1. Švaresnis, skaidresnis ir skanesnis vanduo

Greičiausiai pastebima eSpring vandens valymo sistemos nauda yra skonio ir kvapo pagerėjimas, bei geriamo vandens skaidrumas. Tai yra tai, ką iškart pastebėsime, suprasime ir įvertinsime.

2. Aukštesnė vandens kokybė

eSpring™ vandens valymo sistema veiksmingai pašalina daugiau negu 140 rūšių kenksmingų nešvarumų bei naikina 99,99 proc. ligas sukeliančių bakterijų ir virusų, kurie vystosi vandenyje.

3. Patvirtintas veiksmingumas

NSF International ištyrė eSpring vandens valymo sistemą, o po to suteikė  sertifikatą, kuris patvirtina, kad sistema pašalina daugiau nešvarumų negu kitos, šioje institucijoje anksčiau sertifikuotis  sistemos, veikiančios UV/aktyvuotos anglies filtro pagrindu.

4. Išskirtinė, pažangi technologija

eSpring™ vandens valymo sistema - tai pirma tokia sistema, kurią sudaro dviguba patentuota aktyvuotos anglies filtro ir UV lempos technologija bei technologiškai pažengusi elektroninio monitoringo schema.

5. Technologija pagrįsta ilgamečiais moksliniai tyrimais

eSpring vandens valymo sistema-  tai 20 metų tyrimų vandens valymo technologijų srityje rezultatas. Sistema buvo suprojektuota ir sukurta mūsų inžinierių ir mokslininkų, kurie yra gavę 270 patentų vandens gerinimo srityje (dalis dar laukia patentavimo proceso užbaigimo). 

6. Didesnis patogumas

Priešingai negu kiti filtrai, eSpring vandens valymo sistema užtikrina nenutrūkstamą ir tiesioginį išvalyto geriamojo vandens tiekimą, patenkindama kiekvienos šeimos kasdienius porekius.

7. Efektyvumas

Kai kuriose vandens valymo sistemose filtro kasetę reikia keisti kas mėnesį arba net dažniau. eSpring vandens valymo sistema tieks vandenį 6 narių šeimai visus metus arba 5 tūkst. litrų filtruoto vandens. Tik tada reikės pakeisti filtro kasetę.

8. Ekonomiškumas

eSpring vandens valymo sistema - tai ne tik patogumas, aukšta kokybė ir veiksmingumas, bet ir mažesnės išlaidos, palyginti su kitomis sistemomis esančiomis rinkoje.

image/png;;;How does eSpring work.png

Kaip veikia eSpring sistema?

1. Ultravioletinė lempa

Naikina 99,99 proc. bakterijų ir virusų galinčių būti vandenyje. Pagerina geriamojo vandens kokybę ir tiekimo saugumą.

2. Aktyvuotos anglies filtras

Šis daugiasluoksnis, JAV patentuotas aktyvuotos anglies filtras veiksmingai pašalina chloro skonį ir kvapą, nešvarumus bei daugiau negu 140 rūšių sveikatai žalingų teršalų. Pagerina skonį, kvapą ir vandens skaidrumą.

3. LED ekranas

Naudoja lengvai suprantamas piktogramas/grafinius simbolius, kurie informuoja naudotojus apie filtro sunaudojimo laipsnį ir sistemos statusą.

4. Įdiegtas elektroninis modulis

JAV patentuota, bevielė indukcinė sąsaja panaudota eSpring sistemoje jungia UV lempą su prietaisu. Šis sprendimas visiškai izoliuoja UV lempą nuo maitinimo šaltinio, panašiai, kaip kai kurie mobilieji telefonai yra atjungti nuo kroviklio.

5. Reguliuojami vamzdeliai

Vamzdelių ilgis gali būti reguliuojamas pagal poreikius. Jeigu reikia, vamzdelius galima sutrumpinti.

6. Funkcionalus paskirstantis vožtuvas

Paskirstantįjį vožtuvą galima lengvai pritaikyti prie daugumos čiaupų.

image/png;;;Certification.png

Sertifikacija

eSpring vandens valymo sistema - tai pirmoji sistema rinkoje, kuri atitiko tris svarbiausius vandens kokybės standartus pagal NSF International/ANSI. Norint gauti NSF International sertifikatą, vandens valymo sistemai keliami keli reikalavimai. Neužtenka vien tik valyti nešvarumus. Ji turi atitikti penkis kriterijus:

  • Teiginiai apie nešvarumų kiekius, kokius gali pašalinti sistema, turi būti patvirtinti tyrimais, atliktais NFS International laboratorijose.
  • Sistema negali maišyti su vandeniu jokių žalingų elementų. Medžiagos, iš kurių yra pagaminta sistema, turinčios tiesioginį kontaktą su vandeniu, turi pereiti griežtus ekstrakcijos testus.
  • Sistemos konstrukcija turi atitikti hidraulinius reikalavimus, pvz., turi būti atspari vandens slėgio svyravimams.
  • Reklaminės medžiagos, rinkodaros leidiniai bei etikėtės negali turėti jokių neteisingų arba galinčių suklaidinti vartotoją informacijų.
  • Medžiagos bei pagaminimo procesas turi atitikti keliamus kokybės reikalavimus. Be to, turi būti atliekamos kasmetinės produkto ir jo gamybos tobulinimo apžvalgos.