ARTISTRY Intensive

Aukštos klasės grožio klinikų procedūrų rezultatai pasaulyje paskatino sukurti ARTISTRY Intensive liniją, kuri tapo alternatyva dermatologiniams kabinetams, kadangi šios linijos gaminiai skirti naudoti namuose. Specialios procedūros, skirtos šalinti konkrečius odos senėjimo požymius, panaudoja fermentų ir natūralių ekstraktų mišinį, kuris padeda išlyginti ir regeneruoti odą bei išgauti pastebimų rezultatų.

image/png;;;Targeted to produce results.png

Pastebimi priežiūros rezultatai 

Intensive linijos produktų idėjai įkvėpimą davė procedūros, atliekamos prabangiuose dermatologiniuose kabinetuose. Šie produktai yra absoliuti procedūrų atliekamų tokiuose kabinetuose alternatyva. Patogūs naudoti namų sąlygomis gydomieji produktai išsprendžia konkrečias brandžios odos problemas. Unikalus Intensyvus regeneruojamasis šveitiklis turi odos pH, todėl pagyvina  ją ir regeneruoja vos per 8 minutes. Fermentų ir natūralių augalinių ekstraktų mišinys nušveičia viršutinį odos sluoksnį, išsaugodamas natūralųdrėgmės barjerą.Ilgalaikis poveikis padeda odai atgauti stangrumą ir spinduliuojančią išvaizdą, išlygina spalvą bei skaidrina, taip pat mažina raukšlių matomumą. Intensive produktų linija suteikia pastebimų jauninančių rezultatų.

Gaivi, lygesnė ir švelnesnė oda... Tai intensyvios priežiūros nuopelnas!

image/png;;;Clinical research, dermatologist results.png

Klinikiniai tyrimai, dermatologiniai rezultatai

ARTISTRY Intensive linija duoda panašius į išgaunamus dermatologiniuose kabinetuose rezultatus, kadangi ji yra sukurta remiantis mūsų mokslininkų tyrimais. Šios linijos produktų sudėtyje yra unikalių proteolitinių fermentų, gautų iš grybų, sėklų aliejaus bei liposomų. Visi preparatai buvo nuodugniai ištirti kliniškai. Naudodami ARTISTRY prekinio ženklo produktus, galite būti tikri, kad džiaugsitės pastebimais rezultatais ir gražiai atnaujinta, jaunesne oda.

image/jpeg;;;latest_product.jpg

Naujausias produktas

Stangrinamasis serumas nuo raukšlių - tai naujausias Intensive serijos produktas. Priemonė turi retinolio ir medžiagų, skatinančių kolagenų gaminimą. Serumas yra labai veiksmingas ir tuo pačiu metu švelnus odai. Skirtas naudoti naktį. Produktas pagerina odos elastingumą, mažina raukšlių matomumą bei suteikia odai spinduliuojančią išvaizdą. Sukūrus bendradarbiaujant su pirmaujančiu dermatologinių tyrimų universitetu, šis produktas buvo kliniškai išbandytas, o gauti rezultatai patvirtino, kad šis serumas padeda atnaujinti natūralią odos palaikomąją terpę.  Unikalaus Targeting Complex komplekso dėka serumas tikslingai regeneruoja odą ten, kur labiausiai to reikia.

image/png;;;artistry_intensive_skincare_small_picture.png

14 dienų odos atstatymo programa ARTISTRY™ INTENSIVE

Profesionalūs rezultatai tik po dviejų savaičių naudojimo! 

Intensyvus kursas užtikrina 7 regeneracijos lygmenis ir 7 teigiamus odos pokyčius po naudojimo tik 14 naktų. Preparato naudojimo pasekmėje oda atsistato ir išsilygina.    

Daugiau >>>