3 iš 3 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:
Purškiklis – dėmių valymas prieš skalbimą "SA8™"
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
Audinių skalavimo minkštiklis Garden Blooms "SA8™"
 
Audinių skalavimo minkštiklis Garden Blooms "SA8™"

Šis produktas taip pat prieinamas su nauju katalogo numeriu 117077. Produktas su esamuoju katalogo numeriu bus prieinamas, kol pasibaigs pereinamasis laikotarpis.

Sužinokite daugiau
Katalogo numeris: 110480| Dydis: 1 l

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
Audinių skalavimo minkštiklis Alpine "SA8™"
 
Audinių skalavimo minkštiklis Alpine "SA8™"

Šis produktas taip pat prieinamas su nauju katalogo numeriu 117076. Produktas su esamuoju katalogo numeriu bus prieinamas, kol pasibaigs pereinamasis laikotarpis.

Sužinokite daugiau
Katalogo numeris: 109852| Dydis: 1 l

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
3 iš 3 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:

SA8™ skalbimo priemonės - tai taip pat veiksmingos dėmių šalinimo ir mirkymo priemonės, minkštikliai, balikliai bei priemonės, didinančios skalbimo miltelių poveikį.

Purškiamu dėmių išėmėju lengva ir paprasta naudotis, puikiai susidoroja ir su riebalinės kilmės dėmėmis – užtenka truputį supurkšti šiuo preparatu tinkančius įprastam skalbimui audinius. Efektyviai pašalina nešvarumus iš apykaklių bei rankogalių.

Šviesinimas, balinimas
SA8 Visų audinių baliklyje yra balinančių medžiagų su aktyviuoju deguonimi . Gali būti naudojamas mirkimui. Šalina dėmes, balina baltus ir skalbia spalvotus audinius.

SA8 TRI-ZYME™ Mirkymo milteliai, stiprinantys skalbimo priemonių poveikį, turi trigubo poveikio enzimų sistemą, kurie puikiai susidoroja net su įsisenėjusiomis kraujo, žolės ar pomidorų dėmėmis! Gali būti naudojamas prieš skalbimą arba skalbimo mašinoje kaip priemonė skatinantį skalbimo priemonių poveikį.

Minkštumo pojūčiui, gaivos kvapui ir laikui skirtam lyginimui trumpinti yra skirtas SA8 Audinių minkštiklis, kuris minkština bei švelnina audinių pluoštus, sugrąžina rankšluoščiams purumą, mažina audinių elektrinimąsi ir glamžymąsi. Turi antistatinių savybių. Audiniai ilgai išlaiko gaivų kvapą.

Visose skalbimo priemonės yra BIOQUEST FORMULA™ formulėę bei aktyviųjų medžiagų iš natūralių šaltinių.

Žalia jėga, saugi švara.

 
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje