2 iš 2 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:
Universalus valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
Valymo servetėlės "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
 
Valymo servetėlės "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
Katalogo numeris: 110485| Dydis: 96 vnt., 4 pakeliai po 24 šluostes (21.5 cm x 12.3 cm)

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
2 iš 2 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:

Universalios valymo priemonės lengvai susidoros su kiekviena užduotimi namuose.

L.O.C. Universalus valiklis pasirodė rinkoje 1959 m. ir iki šiol yra vienas iš geriausiai parduodamų mūsų gaminių visame pasaulyje. Jo sudėtyje yra natūralios medžiagos . Skirtas kasdieniam paviršių valymui ir gali būti naudojamas kaip veiksminga priemonė rankų plovimui Palieka tobulai švarius paviršius be dryžių, taip pat gali būti naudojamas grindų valymui.

Jei paviršius nebijo tik vandens, tai nebijos ir jį švelniai valančio L.O.C. Universlaus valiklio.

L.O.C. Universali emulsija – tai švelni, bet labai veiksminga priemonė nerūdijančio plieno, aliuminio, chromo, stiklo ir plastiko valymui. Valo ir šveičia nepalikdama dryžių.

L.O.C. Valymo servetėlės puikiai tinka greitam valymui. Drėgnos servetelės yra su L.O.C. Universaliu valikliu, patogioje, uždaromoje pakuotėje. Tinka naudoti dėmių valymui nuo daugumos paviršių ir net iš audinių.

L.O.C. Šluostės gali būti nauduojamos su virtuvės, vonios kambario arba stiklo ir dušo kabinos valikliais. Jos gerai sugeria ir yra paprastos naudoti – norint pradėti tvarkyti namus, užtenka pripilti indelį vandens ir truputį valymo priemonės.

Paskutinis iš universalių valiklių namams, kurį verta išbandyti, yra ZOOM™ Valiklio koncentratas. Jis yra veiksmingas ir koncentruotas, todėl gali būti atskiestas priklausomai nuo nešvarumų rūšies. ZOOM™ Valiklio koncentratas gali būti naudojamas kepsninių ir sodo baldų valymui ir t.t. Naikina net ir smalos bei tepalo dėmes.

 
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 

Slapukai „Amway“ svetainėje

Mes naudojame slapukus statistinei analizei ir informacijai apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine, rinkti bei teikti, taip pat norėdami suteikti jums geriausią svetainės naudojimosi patirtį. Slapukais renkama informacija, tiesiogiai nenustatant naudotojų.
cookie

Būtina

(Visada įjungta)
Būtinieji slapukai suaktyvina pagrindines funkcijas, tokias kaip saugumas, tinklo valdymas ir prieinamumas. Jas galite išjungti pakeisdami naršyklės nustatymus, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės veikimui.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai reikalingi norint matyti, kaip naudotojai naudojasi mūsų svetaine ir kaip ją galime patobulinti

Rinkodara

Šie slapukai reikalingi, kad galėtume pritaikyti reklamą jūsų poreikiams savo svetainėje