3 iš 3 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:
Tabletės automatinėms indaplovėms ”DISH DROPS™"
 
Tabletės automatinėms indaplovėms ”DISH DROPS™"

Naujos ir patobulintos “AMWAY HOME™” tabletės automatinėms indaplovėms yra koncentruotas, viskas viename, patogus sprendimas, paliekantis Jūsų indus be riebalų, maisto ir plėvelės.

Sužinokite daugiau
Katalogo numeris: 109867| Dydis: 60 tablečių

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
Nerūdijančio plieno šveistukai "DISH DROPS™ SCRUB BUDS™"
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
Indų plovimo skystis "DISH DROPS™"
 

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
3 iš 3 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:

Indų plovimui skirtų gaminių serija yra sukurta tiek plovimui rankomis, tiek indaplovėje. DISH DROPS serija susideda iš indų ploviklio, miltelių ir tablečių indaplovėms ir nuostabių DISH DROPS™ SCRUB BUDS™ Nerūdijančio plieno šveitimo kempinėlių.

DISH DROPS Indų ploviklio sudėtyje yra alijošiaus, vaisių rūgščių ir natūralių krūminės perilės ekstraktų, kurie saugo rankų odą. Užtenka vieno ar dviejų lašų, kad susidarytų putos įveiksiančios pilną kriauklę indų.

Milteliai indaplovei veiksmingai šalina nešvarumus ir pridžiūvusius maisto likučius. Indai tampa tobulai švarūs. Tinka visoms indaplovėms. Jo sudėtyje yra aktyviojo deguonies, dvigubo poveikio fermentų ir gamtinės kilmės valančiųjų dalelių (pvz. iš cikorijos).

DISH DROPS tabletės indaplovei veiksmingai pašalina nešvarumus iš nuo indų, puodų ir keptuvių. Tirpstančios tablečių pakuotės palengvina jų naudojimą. Puikiai veikia net 40ºC temperatūros vandenyje, tokiu būdu taupydamos elektros energiją.

Ploviklis, milteliai ir tabletės indams plauti yra pagaminti su BIOQUEST FORMULA™ formule bei aktyviųjų medžiagų iš natūralių šaltinių pagrindu.

Žalia jėga, saugi švara.

SCRUB BUDS Nerūdijančio plieno šveitimo kempinėles puikiai pašalina maisto likučius ir riebalus nebraižydami valomojo paviršiaus. Yra universalios naudojime ir išskirtinai patvarios. Galima naudoti automobilio ratų ir įrankių valymui arba pridegusių maisto likučių iš kepsninių ir skrudintuvų šalinimui.

Švaresni indai, mažiau bakterijų.

 
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 
cookie
cookie