Klausimai ir atsakymai apie aukojimo internetu galimybes NUTRILITE „Power of 5“ kampanijai

Aš noriu paaukoti „NUTRILITE Little Bits“ programai. Kam bus skirta mano auka?

Jūsų auka bus skirta organizacijai CARE per ammado sistemą. Tai aukojimo paslaugų tiekėjas, įsikūręs Zugo mieste, Šveicarijoje. CARE Jūsų auką panaudos tam, kad iki 2016 metų blogai ar nepakankamai besimaitinantys vaikai, per kompanijos Amway 15-oje šalių pripažįstamas ir remiamas programas, būtų aprūpinti NUTRILITE Little Bits maisto papildais.

Kodėl aukojimui pasitelkiama trečioji šalis? Koks jos vaidmuo?

ammado remia CARE organizaciją renkant lėšas NUTRILITE Little Bits programai visose pasaulio rinkose - net ir ten, kur CARE neturi savo biurų.

Kuriam „CARE“ biurui turėčiau aukoti naudojantis „ammado“ paslauga?

Jeigu CARE organizacija veikia Jūsų šalyje, Jūsų auka bus pervesta į vietinio CARE organizacijos padalinio sąskaitą, o vėliau - pasauliniam Amway partneriui CARE US“. Visais kitais atvejais, auka bus pervedama tiesiogiai į CARE US“ fondo sąskaitą.

Kas gali aukoti per šią sistemą? Ar tai gali daryti tik „Amway“ darbuotojai ir „Amway“ verslo savininkai?

Aukojimo sistema nėra ribojama - visi norintys gali prisidėti ir padėti blogai ar nepakankamai besimaitinantiems vaikams su „NUTRILITE Little Bits“ maisto papildų programa.

Ar „CARE“ gaus visą mano auką?

ammado atskaito 5% mokestį nuo visų aukų. Be to, gali būti taikomi kreditinės kortelės mokesčiai.

Ar nuo mano aukos yra išskaičiuojami mokesčiai?

Nuo Jūsų aukos CARE organizacijai gali būti nuskaičiuoti mokesčiai remiantis Jūsų šalies įstatymais. Reikėtų peržiūrėti savo šalies įstatymus ar pasikonsultuoti su mokesčių specialistais.

 

Atsakomybės apribojimas

Atkreipiame dėmesį, kad Jūs būsite nukreipti į ammado internetinį puslapį per pateiktą nuorodą. Mes nekontroliuojame šio internetinio puslapio. Mes nesame atsakingi už informaciją ar medžiagą, pateikiamą tokių trečiųjų šalių internetiniuose puslapiuose. Norėtumėme Jus paraginti perskaityti visų trečiųjų šalių internetinių puslapių naudojimosi sąlygas bei pranešimą apie privatumą prieš naudojantis tokiais internetiniais puslapiais arba prieš pateikiant asmeninius duomenis ar bet kokią kitą informaciją. „Amway“ nėra susijusi su aukojimo procesu, vykstančių per „ammado“ sistemą „CARE“ organizacijai. „Amway“ ir jos filialai negali būti patraukiami atsakomybėn už ammado ar CARE veiksmus ar aplaidumą. Jūsų aukų apmokestinimas priklauso nuo Jūsų šalies nuostatų ir įstatymų. Susisiekite su savo patarėju mokesčių klausimais, kad išsiaiškintumėte visą informaciją.