Problema

Nepakankama vaikų mityba yra didėjanti problema visame pasaulyje.  Kiekvienais metais dėl šios priežasties miršta milijonai vaikų, o tie, kurie išgyvena, visą likusį gyvenimą susiduria su vystymosi ir sveikatos problemomis.

Sprendimas

Remdamasi savo patirtimi, kompanija „NUTRILITE“ sukūrė augalinėmis medžiagomis  praturtintą mikroelementų papildą „NUTRILITE Little Bits“, skirtą prastai besimaitinančių vaikų mitybai praturtinti. 

 

Rezultatai

„NUTRILITE“ vykdomos „Power of 5“ kampanijos metu yra skleidžiama informacija apie prastą vaikų mitybą, siekiama atkreipti dėmesį į tinkamos mitybos svarbą pirmaisiais 5 gyvenimo metais bei pasiūlyti būdą, kaip kiekvienas galėtų prisidėti prie problemos sprendimo.

Mūsų tikslas – pagerinti prastai besimaitinančių vaikų nuo 6 mėnesių iki 5 metų mitybą kiekvieną dieną. Mes skatiname Jus dalyvauti kampanijoje, skleisti žinią ir tapti pasaulinio sprendimo dalimi. 

 

image/jpeg;;;foto1.jpg

„The Power of 5“ gimtadieniai

Jeigu vaikai, jaunesni nei 5 metų amžiaus kenčia dėl mikroelementų nepakankamumo, gali padidėti mirties rizika arba gali sutrikti fizinis ir protinis vystymasis. „Little Bits“ suteikia pažeidžiamiems vaikams galimybę sulaukti 5 gimtadienio sveikiems.

image/jpeg;;;foto2.jpg

„NUTRILITE“ kampanijos „Power of 5“ partnerių tinklas

„NUTRILITE“ kampanija „Power of 5“ pabrėžia santykių kūrimo svarbą, kurie yra būtini siekiant pagerinti vaikų mitybą, stiprinti jų fizinę ir emocinę sveikatą. Pirmieji ir svarbiausi santykiai užsimezga tarp mamos ir vaiko. Nevyriausybinės organizacijos (NVO) vaidina svarbų vaidmenį teikiant pagalbą tiek mamoms, tiek vaikams.  „Amway“ ir „NUTRILITE“ glaudžiai bendardarbiauja su tokiomis nevyriausybinėmis organizacijomis kaip „CARE“, kuri suteikia vaikams tokius svarbius pilnaverčio vystymosi elementus kaip maistas ir švietimas. Kita svarbi partnerystė  -  tarp nepritekliaus kamuojamų vaikų ir Jūsų, padedančių jiems gauti „NUTRILITE Little Bits“.

image/jpeg;;;foto3.jpg

Jūsų 5 dovanos

„CARE“ yra pasaulinis lėšų rinkimo partneris. Jūsų auka šiai organizacijai leidžia vaikams gauti „NUTRILITE Little Bits“ papildų. Vieną mėnesį veiko aprūpinimas šiais maisto papildais kainuoja 10 JAV dolerių, vienerius metus –  120 JAV dolerių. 

image/jpeg;;;137596.jpg

Jūsų pasiekimas

2014 metais, kai prasidėjo ši kampanija, žmonės visame pasaulyje rinko rankų atspaudus, siekdami skleisti informaciją apie prastą vaikų mitybą visame pasaulyje. „Amway“ už kiekvieną atspaudą organizacijai „CARE“ aukojo po 1 JAV dolerį, o iš daugiau kaip 75 000 rankų atspaudų (iš viso jų buvo surinkta 260 872) sukurtas koliažas pasiekė pasaulio Gineso rekordą, kaip didžiausias rankų atspaudų koliažas .