DoubleX

NUTRILITE DOUBLE X™ & Daily

NUTRILITE Daily ir NUTRILITE DOUBLE X™ - tai patikimi produktai, kurie teikia organizmui svarbių vitaminų ir mineralų bei sudaro subalansuotos mitybos pagrindą.  NUTRILITE  tikslas yra natūralaus organizmo potencialo skatinimas.

image/png;;;Good nutrition makes the difference.png

Tinkamas maitinimasis turi didelę reikšmę

Visos svarbiausios mūsų organizmo funkcijos priklauso nuo vitaminų ir mineralų, kurie yra būdingi sveikam gyvenimo būdui. Šių svarbių maistinių medžiagų yra vaisiuose ir daržovėse, todėl įvairus maistas yra geriausias būdas organizmui papildyti kasdien reikalingomis vitaminų ir mineralų dozėmis.

Šiuolaikinis gyvenimo būdas dažnai neleidžia taikyti sveikos mitybos principų; tai vyksta dažniausiai dėl laiko stokos arba dėl to, kad išvis mažai valgome. Šviežias maistas dažnai pakeičiamas pusgaminiais, o dėl laiko stokos gaunama mažai maistinių medžiagų. Maisto papildai yra aukštos kokybės maistinių medžiagų šaltinis, padeda subalansuoti mitybą ir pagerinti Jūsų bendrą sveikatos būklę bei savijautą.

image/png;;;Which nutrients are important.png

Kurios maistinės medžiagos yra svarbios?

Gyvenimas: vitaminai

Vitaminai yra būtini mūsų organizmo metabolinėms funkcijoms atlikti, tokiems kaip maistinių medžiagų apdorojimas, kraujo ląstelių, hormonų, genetinės medžiagos ir cheminių elementų nervų sistemoje gaminimas. Pagal chemines savybes vitaminai yra skirstomi į tirpius vandenyje ir tirpius riebaluose. Tirpūs vandenyje tai vitaminas C ir visi B grupės vitaminai, o tirpiems riebaluose vitaminams priklauso A, D, E ir K.

Veiksmingi ekspertai: mineralai

Mineralai yra labai svarbūs augimui ir visų organizmo ląstelių atsinaujinimui. Yra būtini taisyklingam nervų sistemos veikimui. Kalcis tai statybinė medžiaga kaulams ir dantims, ir yra naudojamas jų atsinaujinimui. Geležis yra būtina tinkamam hemoglobino (baltymo raudonuosiuose kraujo kūneliuose) veikimui. Magnis dalyvauja daugiau nei 300 biocheminių procesų vykstančių organizme!

Natūrali apsauga: antioksidantai

Laisvieji radikalai gali pažeisti organizmo ląstelių DNR dėl oksidacijos, kuri sukelia ligas ir pagreitina senėjimo procesą. Antioksidantai apsaugo kūno ląsteles, kovodami su joms kenksmingais laisvaisiais radikalais. Geriausiai žinomi antioksidantai tai vitaminai C ir E bei kiti panašūs į vitaminus elementai – karotinoidai (alfa ir beta karotinas), likopenas, liuteinas ir mikroelementai, pvz., selenas.

Gamtos stebuklas: augalinės fitomedžiagos

 Maistinių medžiagų, esančių augaluose, yra taip pat vaisiuose ir daržovėse. Tik neseniai naudingos kai kurių augalinių medžiagų savybės buvo atskirtos, aprašytos ir ištirtos. Tyrimai, atlikti visame pasaulyje, parodė, kad maisto papildai, kuriuose gausu augalinių medžiagų gali teigiamai veikti optimalią sveikatos būklę.

Augalinės medžiagos - tai natūralios biocheminės medžiagos, randamos augaluose, kurios natūraliu būdu apsaugo organizmą ir optimalizuoja svarbiausių vitaminų veikimą.

image/png;;;Multivitamins for multiple needs all year around.png

Multivitaminai – Jūsų poreikiams visus metus

Penkios vaisių ir daržovių porcijos per dieną. Tai svarbiausia taisyklė. Atitinkamas vitaminų ir mineralų kiekis veiksmingai palaiko imuninę sistemą, skatina augimą ir vystymąsi, taip pat palaiko normalų organų ir ląstelių funkcionavimą. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad subalansuotas maistas yra pakeičiamas perdirbtais maisto produktais, suteikti kūnui pakankamą šių svarbių medžiagų dozę yra sunku. Neigiamą poveikį vitaminų ir mineralinių medžiagų organizme kiekiui taip pat turi alkoholis, kofeinas ir nikotinas.

Maisto papildai nepakeičia sveiko, subalansuoto maisto, tačiau veiksmingai padeda papildyti vitaminų ir mineralų, kurių organizmas negauna su kasdieniu maistu, trūkumą. Tai solidus gerai subalansuotos maistingumo prasme dietos pagrindas ir elementas.

Atraskite optimalią formą sau!

NUTRILITE siūlo du multivitaminų - multimineralų produktus, kurie papildo maistinių medžiagų trūkumą visus metus:

  • NUTRILITE Daily tai patogus naudoti maisto papildas, kuris aprūpina organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis.
  • NUTRILITE DOUBLE X multivitaminų - multimineralų augalinės kilmės maisto papildas - tai šiuolaikinė ypač efektyviir pažangi formulė , kuri padeda organizmui, kai jam to labiausiai reikia.