NUTRILITE™

NUTRILITE  -  tai pirmaujantis pasaulyje vitaminų ir maisto papildų prekinis ženklas.* Šį pasaulyje pripažintą prekinį ženklą sudaro pilna mitybos ir sveikos gyvensenos produktų serija, į kurią įeina vitaminai, mineralai, antioksidantai, žolelių preparatai ir papildai sportininkams bei maisto pakaitalai.

Nuo 1934 metų “NUTRILITE”, įkvėptas kompanijos įkūrėjo daktaro Carlo Rehnborgo ir jo darbo patirties Tolimuosiuose Rytuose, derina mokslo galią su natūraliais augalų privalumais. Nuo to laiko mūsų novatoriškas mokslo panaudojimas ir siekimas kuo labiau išnaudoti fito maistinių medžiagų –augaluose randamų medžiagų – privalumus yra “NUTRILITE” prekės ženklo  esmė. Šiandien mes su pasididžiavimu švenčiame 80 metų, per kuriuos padėjome viso pasaulio žmonėms gerai jaustis ir sveikai gyventi, jubiliejų.

*Šaltinis: Euromonitor International Limited, Vitaminai ir maisto papildai, pasaulinė mažmeninių pardavimų vertė, RSP, 2013.
 

image/jpeg;;;Nutrilite_80th.jpg

Kodėl NUTRILITE?

“NUTRILITE” prekės ženklas yra kuriamas pagal principą “nuo sėklos iki papildo”, gamtą ir mokslą suvienijant į tobulą harmoniją.

Maždaug prieš 100 metų Kinijoje gyvenęs “Nutrilite” įkūrėjas Carlas Rehnborgas suprato augalinės mitybos svarbą. Jo tikra gyvenimiška patirtis ir išsamūs moksliniai augalinės kilmės maistinių medžiagų tyrimai  lėmė “NUTRILITE” maisto papildų prekės ženklo atsiradimą.

1934 metais “Nutrilite” pristatė ir pradėjo pardavinėti JAV savo pirmąjį multivitaminų / multimineralų / fito maistinių medžiagų papildą.

“NUTRILITE™” , kuris turi 80 metų patirties mokslo ir mokslinių tyrimų srityse, yra prekės ženklas numeris 1 pasaulyje pagal vitaminų ir maistinių papildų pardavimus. (Šaltinis: “Euromonitor International Limited”, www.euromonitor.com/amway-claims)

Mokslas:

•             “Nutrilite” dirba daugiau kaip 150 mokslininkų, tyrėjų ir pedagogų, tai yra, vienas gausiausių mokslinių personalų pramonėje.

•             Per metus visame pasaulyje “Nutrilite” pagamina daugiau kaip 15 milijardų vitaminų ir mineralų tablečių bei želatinos kapsulių.

Gamta:

•             “NUTRILITE™” prekės ženklas yra vienas iš kelių pirmaujančių maisto papildų prekės ženklų pasaulyje, kurie patys užsiima gamtą tausojančiu ir ekologišku ūkininkavimu.

•             Užuot pasikliaudami kenksmingais pesticidais, herbicidais arba cheminėmis trąšomis, mes leidžiame darbą atlikti gamtai.

•             Aštuoni gamtą tausojančio ir ekologiško ūkininkavimo dešimtmečiai yra neatskiriama “NUTRILITE” produktų kūrimo dalis.

•             “Nutrilite” komanda  ištobulino praktiką, pavadintą “nuo sėklos iki papildo”, siekdama išsaugoti “NUTRILITE” produktų galią ir sustiprinti jų veiksmingumą, darną  bei saugumą. ”

Fito maistinės medžiagos daug ką keičia.

•             Fito maistinės medžiagos yra augalinės kilmės maistinės medžiagos, kurios vaisiams ir daržovėms suteikia ryškią spalvą.   

•             Augalų pagrindu sukurtų maisto papildų sudėtyje yra fito maistinių medžiagų, kurios yra natūralūs augalų junginiai.

“ Nutrilite” personalas kurio sudėtyje yra daugiau kaip 150 mokslininkų, tyrėjų ir pedagogų, nuolat dirba tobulindami “NUTRILITE” produktų kokybę.

•             Siekdamas užtikrinti produktų kokybę, kiekvieną mėnesį “Nutrilite” atlieka 25 000 bandymų, o kiekvienais metais – daugiau kaip 500 000 kokybės vertinimų.

image/jpeg;;;Faming new image_240x180.jpg

Ūkininkavimo metodai

Visuose mūsų ūkiuose Vašingtono valstijoje, Meksike ir Brazilijoje, kurių bendras plotas daugiau negu 6 tūkst. akrų, dirva yra tręšiama natūraliu būdu ir yra vengiama naudoti sintetinių pesticidų, herbicidų ir trąšų. Visi mūsų ūkiai dalyvauja pasaulinėse geros ir atsakingos kaimynystės programose, kurių tikslas yra paremti vietinę visuomenę.

Kiekvienas augalas yra apdorojamas per keletą valandų nuo surinkimo pabaigos, kad išliktų kuo didesnis maistinių medžiagų kiekis.

image/png;;;phytonutrients.png

Augalinės medžiagos

Dehidratacijos proceso metu, augalinės žaliavos netenka vandens ir įgauna koncentruotų miltelių formą, kuriuose yra daug natūralių maistingųjų medžiagų ir fitocheminių substancijų. Kiekvienas NUTRILITE koncentratas yra unikalus, bet visų pradžia yra vienoda – jis yra  gautas iš augalų, kuriuose yra gausu maistingų medžiagų. Šie koncentratai įeina į daugumos NUTRILITE produktų sudėtį, nes tiekia organizmui daug svarbių augalinių medžiagų.

image/png;;;Nutrilite Science Science.png

NUTRILITE Mokslas

 Prieš daugelį metų NUTRILITE įkūrėjas, Karlas Renborgas, parengė pionierinius metodus, kurių pagalba buvo analizuojama augalų maistinė vertė. Šiandien NUTRILITE mokslininkai iš viso pasaulio naudoja naujausius metodus ir pažangias technologijas, kad galėtų be paliavos gerinti būdus, kuriais išgaunamas maksimalus maistinių medžiagų kiekis iš surinkto derliaus, taip pat, kad galėtų įvesti naujas medžiagas į mūsų produktus. Mūsų mokslininkai ieško naujų formulių ir pažangių apdorojimo metodų, taip pat užsiima jau prieinamų produktų ir jų sudedamųjų dalių gerinimu. Kad galėtų užtikrinti kuo didesnį maistinių medžiagų kiekį koncentrate, jie naudoja naujovišką tyrimų ir analizės įrangą.

Kiekvienas NUTRILITE produktas - tai tiesioginis  išorinių testų ir vidinių laboratorinių analizių rezultatas, kuriuos darė mokslininkai, mikrobiologai, chemikai, vaistininkai, mitybos specialistai ir techniniai darbuotojai.

Kad galėtume užtikrinti saugumą, aukščiausią kokybę ir tinkamus visų NUTRILITE produktų aprašymus, mes savanoriškai taikome Geros gamybos praktiką (GMP). Kas mėnesį darome 25 tūkst. kokybės kontrolės testų. Per metus atliekame 400 tūkst. produktų įvertinimų.

image/png;;;wellbeing.png

Gera savijauta

Optimali savijauta nėra puikios sveikatos sinonimas. Optimali savijauta yra tada, kai pritaikome riziką, susijusią su paveldėtomis sveikatos problemomis, prie gyvenimo būdo taip, kad galėtumėme vesti kuo sveikesnį gyvenimo būdą.Teigiamą įtaką sveikatos būklei turi: teisinga dieta, sveikas gyvenimo būdas, tinkamas poilsio kiekis, reguliarus atsipalaidavimas bei tinkamai parinktas maisto papildas. Pagrindinės NUTRILITE prekinio ženklo prielaidos: pasiekti optimalią sveikatos būklę ir sveiką mitybos būdą.

image/jpeg;;;Power-of-5-Teaser.jpg

POWER OF 5

NUTRILITE „The Power of 5“ – tai programa, kuri siekia padėti vaikams atšvęsti savo 5-ąjį gimtadienį sveikiems ir aktyviems.

Sužinokite daugiau!

Prekiniai ženklai