Susipažinkite su žavinga "AMWAY" kvepalų moterims ir vyrams kolekcija ir atraskite sau tobulai tinkantį aromatą!
KVEPALAI MOTERIMS

Romantiški, elegantiški, sodrūs arba gaivūs; "AMWAY" aromatai moterims - tai platus asortimemtas, kurį sudaro kvepalai, tualetiniai vandenys ir kūno purškikliai, tiksiantys kiekvienai asmenybei, nuotaikai ar stiliui. "ANTICPATE™", "ANCESTRY™" ir "WISTFUL™" kvepalų rinkiniai - tai kerintis kvapų spektras, dvelkiantis tiek moteriškumu, cirtrusiniais vaisiais, saldumu, tiek aistra, jausmingumu ar paslaptingumu.   

 

 

 

 

Greita peržiūra

ROMANTIŠKA IR MOTERIŠKA SIELA

 
Švelnūs ir geidulingi ciklamenai ir ličiai sužadina jausmus ir dvelkia švelnumu. Jie vilioja pakalnučių ir kvapiųjų kanangų deriniu, pasiekiančiu aromato gilumą ir paskleidžiančiu gintaro ir puraus muskuso aromatą. Tai moteriška siela ir švelni gėlių romantika, kuriai neįmanoma atsispirti.

 

 

Greita peržiūra

AISTRINGA IR JAUSMINGA SIELA

 
Išryškinkite aistringąją savo sielos pusę šiuo rytietišku ir sodriu aromatu, dvelkiančiu gervuogėmis ir trapiomis baltomis frezijomis, intriguojančiu ir sužadinančiu troškimus. Egzotinių Arabijos jazminų ir orchidėjų užuominos vilioja ir maišosi su sandalmedžių ir pačulių palytėjimais ir užhipnotizuoja jausmus, kurie paliečia Jumyse glūdinčios aistros stygas. Jus apsupa šilumos ir jausmingumo atmosfera.

 

 

Greita peržiūra

KLASIKINĖ ELEGANCIJA

 
Juodieji serbentai, citrinos ir bergamotės sukuria harmoniją, kurią suardo Egipto jazminai ir pakalnutės, įkvepiantys amžino jasmingumo pojūtį. Galiausiai pagrindiniai baltojo muskuso ir gintaro akcentai suformuoja tikros elegancijos aurą - kuri tuo pat metu yra ir neatremiama, ir rafinuota. Rafinuotas ir nesenstantis stilius.

 

 

Greita peržiūra

RAFINUOTA ŠVELNI ELEGANCIJA

 
Šviežių gėlių aromatas, kurį apgaubia švelnaus jūros vėjo akordai, yra tarsi lengvas švelnus brizas, dvelkiantis Isle de la Cité ir išlaisvinantis Jūsų jausmus. Persikai, persipynę su naktį žydinčių jazminų natomis, subtilus tuberozių ir biraus baltojo muskuso grakštumas primena paslaptingos elegancijos aurą Jums vaikščiojant Pont Neuftiltu. Jausmų ir lengvumo pojūčio nunešti tolyn esate apsupti rafinuotos elegancijos atmosferos. Labai koncentruoti: Jūsų oda ilgą laiką išliks geidulinga.

Greita peržiūra

ŽĖRINTI, TAČIAU GAIVI GERA SAVIJAUTA

 
Citrinų ir nektarinų mišinys pasiekia Jūsų jausmus ir suteikia gryną atgaivą, kurią sustiprina frezijų ir rožių puokštė, lydima biraus muskuso užuominų, ir nuvedanti į malonų ir be rūpsečių pasaulį. Mėgaukitės šia didinga modernia kūno dulksna su vitaminu E ir aliejumi, kuris sušvelnina ir apsaugo odą, o Jūs spinduliuojate ir švytite. Mėgaukitės gaivia ir gera savijauta ir spinduliuokite su "WISTFUL AROMA".

 


 

VYRIŠKI KVEPALAI

Madingi, sportiški arba aukščiausios kokybės; Pasirinkite, kokie norite būti šiandien! "OPPORTUNE™ " kvepaluose vyrams yra įvairių sudedamųjų medžiagų ir natų, todėl galite lengvai išsirinkti aromatą, kuris tikrai atspindės Jūsų asmenybę.

 

 

 

Greita peržiūra

AUKŠTA KLASĖ IR TŪKSTANTIS ASPEKTŲ: JŪSŲ GYVENIMAS!

 

Mūsų parfumininkai sušvelnina Sičuano pipirų ir mandarinų aštrumą jazminais ir "JUNGLE ESSENCER ", kad galėtų suderinti intensyvų kedro ir baltos medienos charakterį, kurie suteikia aromatui gaivumo ir sukelia jausmų sumaištį. Karšto ir šalto dvilypumas – geriausia pusiausvyra, kultūra ir rafinuotumas – fougère tokie vyriški, tokie daugiaspekčiai, tokios aukštos klasės.

* Prekės ženklas V. MANE FILS, Société anonyme.

Greita peržiūra

VEIKSMAS IR ENERGIJA: JŪSŲ GYVENIMAS!

 
Sprogstančios šviežių citrusinių vaisių natos užvaldo jausmus ir susilieja su gaivinančiomis aštraus juodojo pipiro ir gudobelės užuominomis, todėl atrodo, kad gaunate energijos esencijos dozę. Keliaujant toliau rozmarinų tuneliu, pasiekiate gintaro ir kedro medienos gilumą, suteikiančią modernaus vyriškumo aromatą. Šviežumo ir energijos kompozicija, kuri suteiks gaivinantį lengvumo pojūtį.
KAIP NAUDOTI KVEPALUS

Kvepalus reikėtų naudoti du - tris kartus per dieną. Vieną kartą pasikvepinus, nereikia tikėtis, kad aromatas išliks visą dieną. Kvepalų sudėtyje yra naudojami fiksatyvai, kurie išlaiko stabilų kvapą ir leidžia išlaikyti aromatą ant odos kiek įmanoma ilgiau.

Kvepalais galima pakvepinti kūno vietas, kuriose užčiuopiamas pulsas, vidinėse riešų, alkūnių ir kelių pusėse, kaklą, ausų galiukų apačią (ne už ausų).

Jeigu Jūsų oda yra jautri kvepalams, apipurkškite jais nosinę ir įsidėkite ją į kišenę arba rankinę.

Neįtrinkite kvepalų į odą, nes "užgausite" kvepalus, todėl pasikeis jų kvapas. Apipurkškite kvepalais odą ir leiskite natūraliai neliesdami jos nudžiūti.

Skirtingomis progomis ar esant skirtingoms nuotaikoms, naudokite kitokius kvepalus. Vienais kvepalais kvepinkitės dieną, kitais - vakare.

Norėdami vėsių, gaivinančių kvepalų vasarą, laikykite juos šaldytuve. Visada laikykite kvepalus vėsioje sausoje vietoje.

 


 

PAGALBINĖS MEDŽIAGOS

 

AMWAY Kvapai Prezentacija

 

 

 

 
.