ARTISTRY Kolor

ARTISTRY Spalva

Dėl išskirtinai veiksmingų formulių ir žinių apie Jūsų odos priežiūrą ARTISTRY dekoratyvinė kosmetika tapo būtina kiekvienos moters kosmetinės dalimi. Plačių žinių apie moterų iš viso pasaulio odos tipus ir mados pasaulio tendencijų bei naujovių analizės dėka, sukūrėme dekoratyviąją kosmetiką ARTISTRY.

image/jpeg;;;image_1.jpeg

Spalvos, kurių dėka tapsi dar gražesnė, unikalesnė ir vienintelė.

ARTISTRY dekoratyvinė kosmetika - tai aukštos kokybės produktai, skirti makiažui, jie sukurti remiantis patentuota technologija, apimančia prabangias formules, kurios apsaugo odą ir pabrėžia Jūsų natūralų grožį. Jie yra skirti moterims, kurioms grožis - tai taip pat sveika ir išpuoselėta oda. ARTISTRY dekoratyvinė kosmetika - tai modernus sprendimas, kurio dėka vakaro, verslo, klasikinis ar kasdienis makiažas lengvai sukuriamas. Švelnios ir neutralios ar ryškios, pritraukiančios dėmesį spalvos... Pudra yra aksominės, o lūpų dažai kreminės konsistencijos bei gražių, sodrių spalvų. Dėl mūsų žinių apie odos tipus ir atspalvius ARTISTRY dekoratyvinė kosmetika padės jums sukurti tobulą makiažą, nesvarbu, kas jūs esate ir kur gyvenate. ARTISTRY dekoratyvinė kosmetika - tai lengvai taikomos formulės, aukštos kokybės komponentai ir platus spalvų pasirinkimas.

ARTISTRY dekoratyvinė kosmetika yra gamtos ir mokslo junginys. Šios linijos makiažo pagrindai turi augalinių ekstraktų, pasižyminčių puoselėjančiomis savybėmis. Kas pusę metų į rinką išeina ribota Spalvų kolekcija, kuri susideda iš madingų sezono atspalvių makiažo priemonių. Spalvų kolekcija - tai novatoriški produktai unikaliose pakuotėse, atitinkančiose naujausias tendencijas. Kiekviena Spalvų kolekcija yra kuriama pripažinto pasaulyje makiažo menininko, atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir spalvas. 

Naujas žvilgsnis į save

image/png;;;image_2.png

Grožio spalvų mokslas

Kaip ir odos priežiūros produktai, ARTISTRY dekoratyvinė kosmetika yra kuriama mokslininkų iš viso pasaulio. Hydrolipidų matrica (HLM) ir Ideal Shade technologija turi svarbiausius priežiūros kompleksus, kurių dėka dekoratyvinė kosmetika ne tik puošia, bet taip pat apsaugo ir regeneruoja Jūsų odą. Finishing Complex tai novatoriškas mikropudros ir pažangių paviršiaus elementų derinys, kurių išskirtinis veiksmingumas buvo patvirtintas klinikiniais tyrimais. Su mūsų makiažui skirta kosmetika galite išryškinti savo grožį, tuo pat metu rūpindamiesi savo oda.

image/jpeg;;;brand_page_mascara.jpg

Džiaukitės išskirtinėmis išraiškingomis blakstienomis

Naujas “ARTISTRY SIGNATURE EYES™”blakstienų apimtį didinantis tušas GREITAS RYŠKUMAS.

Pirmasis “ARTISTRYTMKAIP NIEKADA blakstienų apimtį didinantis tušas

Jūsų didelės blakstienos ir žvilgsnis taps išskirtinis bei stulbinantis!

Jūsų blakstienų apimtis taps iki 600% didesnė, jos bus storesnės ir pačios įspūdingiausios.

Tušo formulė: novatoriška“FullFX” formulė, sudaryta iš blakstienas storinanančių polimerų ir daug pigmentų, iš karto padengia visas blakstienas, o akys išryškėja, padidėja, pagilėja ir užburia.

Tušo šepetėlis: išskirtinis “Magna Boost” šepetėlis yra sukurtas siekiant kiekvieną blakstieną padengti optimaliu formulės kiekiu ir suteikti blakstienoms ryškiausią atspalvį.

Galima įsigyti juodo atspalvio.

Patarimas: Jei norite dar įspūdingesnio žvilgsnio, paryškinkite akis “ARTISTRY SIGNATURE EYESTM” automatiniu skystu juodo arba rudo atspalvio akių pieštuku.

image/jpeg;;;brand_page_eyeliner.jpg

Tobulas tikslumas.

Paryškinkite savo akis maksimaliai kontroliuodami veiksmą.

Nauji “ARTISTRY SIGNATURE EYES” automatiniai skysti akių pieštukai

Matinės spalvos formulė, suteikianti intensyvią, sodrią lygią spalvą akimirksniu išryškina ir atkreipia dėmesį į akis, kurių žvilgsnis tampa tiek subtilus bei išraiškingas, tiek natūralus bei dramatiškas.

Kiekieną kartą brėžiant liniją, automatinio pieštuko smailiu aplikatoriumi išteka reikiamas skysčio kiekis, kad linija būtų lygi ir tiksli.

Intensyvi, sodri spalva, kuri yra subtili ir ryški bei natūrali ir stulbinanti, akimirksniu padidina akis ir lengvai pakeičia efektą.

Neteplios, vandeniui atsparios ilgalaikės formulės pieštuko linijos užtenka visai dienai.

Galima įsigyti dviejų atspalvių: juodo ir rudo.