ARTISTRY essentials

ARTISTRY essentials

ARTISTRY essentials susideda iš veiksmingų gaminių, skirtų normalios, sausos, jautrios, mišrios ir riebios odos priežiūrai. Priklausomai nuo Jūsų odos poreikių essentials linijos drėkinamosios ir skaistinamosios kosmetinės priemonės gali būti naudojamos kartu tam, kad būtų pasiektas maksimalus poveikis. Per keletą minučių laikydamiesi essentials 3-jų žingsnių sistemos – valymo, tonizavimo, drėkinimo, galite suteikti savo odai maitinamųjų medžiagų esančių hydrolipidų matricoje. Jų poveikį pajusite ir pamatysite jau po trumpo laiko.

image/png;;;Natural beauty in three simple steps.png

Trys paprasti žingsniai link natūralaus grožio

Kasdienė priežiūra, atsižvelgiant į individualius kiekvieno odos tipo poreikius: ARTISTRY essentials - tai pusiausvyra tarp to, kas geriausia gamtoje ir tarp pažengusių mokslinių tyrimų. Drėkinamosios ir skaistinamosios priemonės papildo vienas kito poveikį, todėl gali būti naudojamos kartu, priklausomai nuo Jūsų odos poreikių. Valomosios priemonės, tonikai, kremai – trys paprasti žingsniai, kurių dėka Jūsų oda gaus jai būtinų elementų vos per kelias minutes.

Išbandykite mūsų produktus, kurių sudėtyje yra unikalių, išgrynintų medžiagų ir išskirtinė, patentuota JAV hydrolipidų matrica (HLM). Šis veiksmingas natūralių medžiagų junginys užtikrina matomus ir jaučiamus rezultatus. Normali, sausa, jautri, mišri ir riebi oda įgaus gražesnę išvaizdą, bus švelni ir sveika.

Mokslas mokslas per kasdienį paprastumą.

image/png;;;Essential science for stunning results.png

Mokslo esmė, išskirtiniai rezultatai

ARTISTRY essentials produktų linija turi tik jai būdingų unikalių ir veiksmingų medžiagų,tiek hydrolipidų matricą(HLM), kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su aukštos klasės šveicarų farmakologine įmone, tiek Nourish-3 kompleksą ARTISTRY essentials apjungia su kasdieniu paprastumu, kad efektyvios sudedamosios medžiagos šio gilaus mokslo dėka pasiektų mūsų odą. Gamta ir mokslas  puikiai dera visoje eilėje patentuotų ir specializuotų sudedamųjų medžiagų, kurios yra išgaunamos iš fitocheminių medžiagų, esančių augaluose. Šios medžiagos papildo drėgmės ir lipidų lygį, grąžindamos odai jaunatvės spindesį. Produktų poveikio rezultatai yra matomi iškart ir išsilaiko dar ilgą laiką. Dauguma komponentų gaunami iš augalų, auginamų sertifikuotuose NUTRILITE* ekologiškuose ūkiuose, tai liudija apie produktų aukštą kokybę. Mokslo ir gamtos sujungimo dėka produktai regeneruoja ir atgaivina Jūsų odą.

* "Sertifikavimą vykdo oficialios sertifikavimo agentūros pagal šalies, kurioje yra ūkis, įstatymus.”