ARTISTRY™ Creme LuXury Kolekcija

 • ARTISTRY™ Creme LuXury Kolekcija
 • Pažangios technologijos ir sudedamosios dalys
 • ARTISTRY™ Creme LuXury
 • ARTISTRY™ Creme LuXury Eye

ARTISTRY™ Creme LuXury Kolekcija

Vertingi pasikeitimai

ARTISTRY™ Creme LuXury kolekcija skirta moterims, kurioms reikia ir naujausių mokslo pasiekimų, ir didižiausios prabangos. Šią kolekciją sudaro du puikūs produktai: Creme LuXury drėkinamasis veido kremas ir Creme LuXury Eye paakių kremas, suteikiantys 360°srities aplink akis priežiūrą.

Creme LuXury kolekcija Jūsų pirštų galiukams suteikia jaunystės galių, kurių dėka oda funkcionuoja kaip būdama 15 metų jaunesnė.  Kremai kovoja su matomu odos senėjimo poveikiu, padėdami laimėti mūšį, atkuriant Jūsų odos jaunatvišką grožį. Naudodamiesi ARTISTRY™ Creme LuXury kolekcija, mėgaukitės atkurtu odos elastingumu, padidėjusiu jos stangrumu ir žymiai sumažėjusiu smulkių raukšlelių atsiradimu. Džiaukitės oda, kuri tampa jaunesnė ne mažiau kaip 15 metų; oda, kuri atrodo ir yra daug stangresnė ir tiesiog neatpažįstamai pasikeitusi.

Pažangios technologijos ir sudedamosios dalys

Mokslas apie grožį

Siekdami atskleisti švlenesnės, jauniau atrodančios odos paslaptį, mūsų mokslininkai atrado kardiolipiną. Tai yra pagrinidinis mūsų unikalios CellEffect technologijos ingredientas ir neįtikėtinai veiksmingų ARTISTRY™ Creme LuXury kolekcijos produktų pagrindas.

Kardiolipinas stimuliuoja energijos gamybą odos ląstelėse, padėdamas atkurti “gyvybinę energiją” – jaunatviškumą ir sveikumą, kurie laikui bėgant mažėja. Ši idėja kilo prieš tūkstančius metų Rytų medicinoje ir inspiravo perversmą odos priežiūros moksle. Mūsų mokslininkai atskleidė, kad ir kaip bet kuriems kitiems gyviems organizmams, ląstelėms reikia energijos, padedančios joms efektyviai funkcionuoti. Tačiau organizmui senstant, ląstelių energijos srautas mažėja. Ant odos patekęs kardiolipinas, tą odos ląstelių energiją stimuliuoja ir veikia tarsi vartai į jaunystę.

Siekiant sukurti naują progresyvią formulę bei odos senėjimą stabdančią ARTISTRY™ Creme LuXury kolekciją, kardiolipinas buvo sumaišytas su kitais trimis svarbiais ingredientais - Roxisomes liposomomis, NUTRILITE™ špinatų ekstraktu ir NUTRILITE L-karnozinu.

Abu ARTISTRY™ Creme LuXury kolekcijos produktai yra išbandyti klinikiniais tyrimais ir padeda atjauninti odą iki 15 metų.

ARTISTRY™ Creme LuXury

Creme LuXury yra prabangus, lengvas veido kremas, pasižymintis išskirtinėmis savybėmis ir suteikiamais rezultatais – sudrėkinta, ypač stangria, švelnia bei lygia oda. Jis buvo ištirtas klinikiniais tyrimais, siekiant, kad oda funkcionuotų kaip būdama 15 metų jaunesnė.

Riebios, tačiau lengvos formulės kremas gali būti puikiai tepamas ant makiažo ir kitų produktų, nepalikdamas jokių riebalų likučių. Jis sukurtas pagal 87 etapų mikro tekstūravimo procesą, kurio metu pagaminamas ne tik vienas smulkiausių dalelių kremas, kokį mes esame kada nors sukūrę, bet taip pat ir vienas vertingiausių kremų.

Išskirtinio aromato, apibūdinamo kaip gėlių simfonija, kremas yra harmoningas tekstūros ir kvaporezonansas.

Stulbinantys pasiekti rezultatai

Praėjus vos 12 savaičių po “ARTISTRY™ Creme LuXury” veido kremo naudojimo:

 • 98% vartotojų pastebėjo kad oda tapo švelnesnė
 • 98% vartotojų pastebėjo, kad oda išlieka ilgiau sudrėkinta
 • 97% vartotojų šis produktas puikiai tiko unikaliam jų odos tipui
 • 93% vartotojų oda tapo lygesnė.

ARTISTRY™ Creme LuXury veido kremą tepkite du kartus per dieną (ryte ir vakare), prieš tai nuvalę ir tonizavę odą pagal dabartinę savo odos priežiūros sistemą. Tuomet, naudodamiesi įdėta mentele žirnio dydžio ARTISTRY™ Creme LuXury veido kremo lašu ištepkite kaktą, skruostus, smakrą ir kaklą. Sukamaisiais judesiais į viršų ir link išorės švelniai įtrinkite kremą į veidą ir kaklą.

Etapas 1
Etapas 2
Etapas 3
Etapas 4

ARTISTRY™ Creme LuXury Eye

Crème LuXury Eye paakių kremas yra labai koncentruota ir pažangi senėjimą stabdanti paakių priežiūros priemonė, kuri 360° atkuria sritį aplink akis.

Tai prabangios bei riebios tekstūros ir bekvapės formulės kremas, sukurtas pagal 87 etapų mikro tekstūravimo procesą. Rezultatas – itin vertinga patirtis, odos senėjimo stabdymo priemones pakylėjanti į kitą lygmenį.

ARTISTRY Eye Creme paakių kremo palyginimas ir diferencijavimas

Produktas

Senėjimo požymiai

Tikslinė auditorija

Povieno panaudojimo

Ar galima naudoti ant akių vokų

Pagrindiniai ingredientai

Creme Luxury Eye paakių kremas

Viskas, kas sukelta vidinių ir išorinių senėjimo faktorių

Moterys, siekiančios vertingos, pažangios ir novatoriškos senėjimą stabdančios formulės

Paakių sritis tampa švelnesnė, lygesnė, skaistesnė, drėgnesnė, gaivesnė, stangresnė, atrodo pakelta ir jaunesnė

Taip

Patentuota CellEffect technologija

TIME DEFIANCE Lifting Eye Crème  paakių kremas

Smulkių raukšlelių, tamsių ratilų, sausėjimo, raukšlių, paburkimo atsiradimas a

Praktiški, su odos senėjimu kovojantys vartotojai

Nieko

Ne

Derma I, II ir III

Essentials Replenishing Eye Creme paakių kremas

Paburkimas, tamsūs ratilai

Elementarūs odos priežiūros vartotojai, mažiau senėjimo požymių

Nieko

Ne

NUTRILITE™Citrusiniai bioflavanoidai, ežiuolės, linų sėmenys, saldymedis

 

Taip kaip ir “Creme LuXury”, “Creme LuXury Eye” paakių kremas yra kliniškai ištirtas, siekiant, kad oda funkcionuotų kaip būdama 15 metų jausnesnė.

Pristatome dar vieną odos priežiūros etapą.

“ARTISTRY™ Creme LuXury Eye” paakių kremas buvo specialiai sukurtas švelnesnei ir labiau pažeidžiamai odai aplink akis.  Jūs pastebėsite, kad oda aplink akis tampa stangresnė ir elastingesnė bei atrodo gyvesnė bei gaivesnė. Tuo pačiu metu “ARTISTRY™ Creme LuXury Eye” paakių kremas sumažina paburkimą, tamsių ratilų atsiradimą ir stabdo smulkių raukšlių bei raukšlelių formavimąsi.

Siekiant geriausio rezultato.

Moterys, kurios išbandė “ARTISTRY Creme LuXury Eye” paakių kremą, pajuto tieisoginį poveikį:

 • 90% pajuto, kad sritis aplink akis buvo drėkinama
 • 88% pajuto, kad oda tapo švelnesnė
 • 83% pastebėjo, kad vos po vieno panaudojimo sritis aplink akis tapo lygesnė

Praėjus vos 12 savaičių po “Creme LuXury Eye” paakių kremo naudojimo:

 • 100% nurodė, kad oda aplink akis tapo lygesnė
 • 98% sritis aplink akis atrodo labiau pakelta
 • 97% pastebėjo, kad sumažėjo smulkių raukšlių
 • 94% pajuto, kad oda tapo švelnesnė
 • 89% sutiko, kad jų oda aplink akis atrodo sveikesnė
 • 87% pastebėjo, kad atsiranda mažiau tamsių ratilų
Prieš: Po:

 

Bevardžiu pirštu “ARTISTRY™ Creme LuXury Eye” paakių kremu patepkite visą sritį aplink akis. Švelniais tapšnojamaisiais judesiais nuo akių srities išorės link vidaus įtrinkite kremą aplink akis.

“Jau daugelį metų naudoju produktus, skirtus jautriai akių odai, tačiau  ARTISTRY CremeLuXury Eye yra tiesiog neįtikėtinas. Mano akyse tarsi pašviesėjo, o akių makiažas dar puikiau atrodo. Net neabejodama galiu nuoširdžiai prisipažinti, kad mano akių žvilgsnis atrodo daug jaunesnis!”

Michelle D’Allaird, sveikos odos priežiūros ekspertas, gaminantis  ARTISTRY.


"ARTISTRY Crème LuXury - veido drėkinimo rinkinys- alsuojantis prabanga, kurią jis suteikia veido odai. Prekės ženklo ARTISTRY produktai kiekvienai moteriai leidžia pajusti prabangos dvelksmą – tai reiškia, jie pasiekė savo tikslą.”

Olivier Van Doorne, direktorius, visame pasaulyje garsus savo kūrybinėmis idėjomis.