ARTISTRY™ - tai aukščiausios kokybės kosmetikos prekės ženklas, esantis geriausių pasaulyje kosmetikos prekių ženklų dešimtuke su didžiausiomis pardavimų apimtimis*.

 

Naudodama ARTISTRY™ Color kosmetiką, kiekviena moteris gali susikurti užbaigtą rafinuotą įvaizdį, kurio geidžia. Produktų linija, kurią sudaro makiažo priemonės veidui, akims, skruostams ir lūpoms, gali pasiūlyti atspalvius, tinkančius visiems odos tonams ir bet kokiam amžiui.

   

AKYS

   

NAGAI

   

TERESA PALMER

Teresa Palmer yra ARTISTRY™ Skincare ir Color veidas. "Man labai patinka ARTISTRY, ypač produktai. Jie tokie prabangūs, rafinuoti, modernūs ir aš jais labai pasitikiu", pasakoja Teresa. Teresa yra ne tik graži asmenybė, ji taip pat yra dinamiška jauna moteris ir talentinga aktorė, kuri puikiai įkūnija ARTISTRY prekės ženklo esmę.

 

RICK DICECCA

Meilė menui ir puikus spalvų supratimas nulėmė Rick DiCecca, ARTISTRY makiažo specialisto, karjerą grožio srityje. "Galimybė atrasti tai, kas jums tinka, sukuria tam tikrą pasitikėjimo jausmą ir nėra nieko patraukliau kaip savimi pasitikinti moteris", sako Rick.

 

Nepraleiskite galimybės sužavėti! Laukite mūsų specialiai sukurtų ribotų ARTISTRY Color Kolekcijų**.

 

RIBOTOS SPALVŲ KOLEKCIJOS