2 iš 2 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:
Plaukų lakas "SATINIQUE™"
 
Plaukų lakas "SATINIQUE™"

Smulkia dulksna purškiamas ilgalaikio poveikio plaukų lakas, kurio poveikis išlieka visą dieną. Baigia formuoti šukuoseną, suteikdamas jai formą, suteikia visą dieną trunkančią apsaugą nuo drėgmės, visišką kontrolę ir tiesių plaukų blizgesį

Sužinokite daugiau
Katalogo numeris: 110672| Dydis: 250 ml

Patvirtintų klaidų forma

Kiekis:  
Įdėti į krepšelį
 
Galvos odos tonikas "SATINIQUE™"
 
Galvos odos tonikas "SATINIQUE™"

Produkto pristatymas numatomas 40 savaitę. * 

* Pristatymo laikas gali keistis dėl produkto prieinamumo.  Nenuskalaujamo toniko dėka galvos oda sudrėkinama ir subalansuojama, o plaukai atrodo pilnesni ir storesni.

Sužinokite daugiau
Katalogo numeris: 110686| Dydis: 80 ml
Produktas laikinai neprieinamas
2 iš 2 pozicijos

Form validation errors

Rūšiuoti pagal:
Peržiūra:

SATINIQUE™ Plaukų modeliavimo priemonių linija
Liniją sudaro plaukų formavimo priemonės, fiksuojančios, apimties suteikiančios putos, lakai ir modeliavimo geliai visų tipų plaukams.

Apimties suteikiančios putos fiksuoja šukuoseną ir suteikia jai lankstumo. Neapsunkina ir nesulipdo plaukų.

Plaukų lakas padės Tau užfiksuoti šukuoseną. Neaerozolinis stiprios fiksacijos lakas ilgai išlaiko šukuosenos formą. Saugo plaukus nuo kenksmingo saulės poveikio.

Aerozolinis plaukų lakas vidutiniškai ir stipriai fiksuoja šukuoseną. Greitai išdžiūsta ir nesulipdo plaukų. Suteikia plaukams gražų blizgesį.

Stipriai fiksuojantys geliai
Purškiamas plaukus modeliuojantis gelis užtikrina vidutinę arba stiprią šukuosenos fiksaciją. Saugo galvos odą nuo drėgmės netekimo. Padeda suteikti šukuosenai formą, apimtį ir blizgesį nesulipdydamas plaukų.

Plaukų modeliavimo gelis tūtelėje duoda ilgai išliekančius fiksavimo rezultatus. Išsaugo plaukų elastingumą. Gelis yra atsparus vėjui ir drėgmei.

Ilgai išliekantis fiksavimas ir sveikas blizgesys - SATINIQUE plaukų modeliavimo šukavimo priemonių dėka

 
Klaida Ajax

Iškilo problema su serveriu. Ar dėl kokių nors priežasčių išnyko interneto ryšis? Prašome perkrauti tinklalapį arba pakartoti veiksmus.

 
 
cookie
cookie