„Amway“ garantijos

Mes atsakome už savo produktus.

Mes atsakome už savo produktus.

„Amway“ Klientų Pasitenkinimo Garantija

Mes atsakome už „Amway“ produktų kokybę ir garantuojame Jūsų pasitenkinimą. Visiems nepažymėtiems produktams, parduodamiems „Amway“ ir pristatomiems „Amway“ produktų leidiniuose, taikoma neriboto laiko „Amway“ klientų pasitenkinimo garantija (išskyrus toliau nurodytas išimtis), jeigu nenurodyta kitaip.

Jei klientas nėra visiškai patenkintas, grąžinkite produktą ar nepanaudotą kiekį, kaip nurodyta Grąžinimo Instrukcijose.

„Amway“ klientų pasitenkinimo garantija netaikoma:

  • produktams, kurie buvo naudojami kitiems tikslams nei jų paskirtis įprastai naudojant namuose;

  • produktams, kurie buvo tyčia sugadinti ar netinkamai naudojami;

  • „Amway“ parduodamiems produktams, kurių grąžinimui taikomas tam tikras laikotarpis, įskaitant produktus, pažymėtus „Amway“ produktų leidinyje ✪ ženklu, ir (arba)

  • produktams, kuriems taikomos raštiškos garantijos.


„Amway“ 90 dienų pasitenkinimo garantija

„Amway“ parduodami produktai „Amway“ produktų leidinyje yra pažymėti ✪ ženklu ir jiems taikoma 90 dienų pasitenkinimo garantija nuo pirkimo datos.

Jei klientas nėra visiškai patenkintas, prašome grąžinti prekę per 90 (devyniasdešimt) dienų nuo pirkimo datos, kaip nurodyta toliau pateiktose grąžinimo instrukcijose.

„Amway“ 90 dienų klientų pasitenkinimo garantija netaikoma:

  • produktams, kurie buvo naudojami kitiems tikslams nei jų paskirtis įprastai naudojant namuose;

  • produktams, kurie buvo tyčia sugadinti ar netinkamai naudojami.

Pritaikius garantiją, jos laikotarpis nepradedamas iš naujo ir nepratęsiamas.


Verslininko pinigų grąžinimo garantija

„Amway“ siūlo Jums mažos rizikos verslo modelį. Galite pradėti savo „Amway“ verslą su mažomis investicijomis, ir jei per pirmąsias180 dienų nuspręsite, kad jis Jums netinka, „Amway“ suteikia 100 % pinigų grąžinimo garantiją Jūsų registracijos mokesčiui per pirmąsias 180 dienų, o tai reiškia, kad tokiu atveju Jūs neprarasite nė cento.