image/png;;;the_amway_story_1.png

XX a. 6-as deš.

Draugystė ir verslo galimybės

Jay Van Andel (Džejus Van Andelis) ir Rich DeVos (Ričas DeVosas) pradėjo verslą XX a. 6-ajame dešimtmetyje, naudodami tiesioginio pardavimo modelį prekinio ženklo NUTRILITE ™ maisto papildų pardavime. Tai, ką jie suprato prieš daugiau negu 50 metų, puikiai veikia ir šiandien, nes žmonės ir jų tarpusavio santykiai yra bet kokio sėkmingo verslo pagrindas. Dėl asmeninio, individualaus požiūrio į savo klientus, jų verslas plėtojosi labai greitai. 1959 m. Ričas, Džejus ir jų keli verslo partneriai pradėjo ieškoti naujų produktų, kurie padėtų jiems išplėsti pasiūlymą. To rezultatas buvo pirmas Amway namų valiklis, kuris šiandien vadinamas LOC ™ Universalus valiklis. Naujas produktas buvo labai sėkmingas, jis suteikė naujų verslo galimybių.

image/png;;;the_amway_story_2.png

XX a. 7-as deš.

Amway verslo modelio atsiradimas

Džejus Van Andelis ir Ričas DeVosas troško pasidalinti savo sėkme su žmonėmis, kurie pripažino panašias vertybes ir pritarė jų vizijai. Jie sukūrė unikalų verslo modelį, kuris leido kitiems prisijungti prie Amway ir gauti atlygį už pastangas, plečiant verslą. Tai tapo modeliu atlygiui už sukurtas apyvartas gauti bei pripažinimui už pasiekimus, kuris, ir toliau yra plečiamas Amway rinkose visame pasaulyje.

Amway produktai namams, tarp kitko, tuo metu pasirodę rinkoje SA8™ Skalbimo milteliai, atnešė didelę sėkmę. Per ateinančius kelerius metus įmonė pasamdė jau 700 darbuotojų, siūlydama vartotojams 200 unikalių produktų ir bendradarbiaudama su daugiau nei 100 tūkst. verslininkų. Amway metiniai pardavimai staigiai išaugo, pirmą kartą viršijo 500 tūkst. JAV dolerių (apskaičiuota pagal mažmeninės prekybos lygį).

image/png;;;the_amway_story_3.png

XX a. 8-as deš.

Pasaulinė plėtra

Dėl puikaus verslo modelio, unikalių vertybių ir neribotų verslo plėtros galimybių prie Amway prisijungdavo vis daugiau žmonių. XX a. 8-ojo deš. viduryje Amway sunkvežimiai važiuodavo kasmet daugiau nei 5,23 mln. km, tiekdami produktus milijonams vartotojų ir verslininkų.

Įmonė taip pat pradėjo veiklą užsienio rinkose, atidarydama filialus aštuoniose šalyse trijuose žemynuose. 1971 m. buvo atidarytas filialas Australijoje, 1975 m. Amway pradėjo savo veiklą Europoje, Honkonge ir Malaizijoje. Amway Japan Limited (AJL), 1979 m. pradėjęs veikti filialas Tokijuje, greitai tapo viena didžiausių įmonės rinkų.

image/png;;;the_amway_story_4.png

XX a. 9-as deš.

Daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių ir tolimesnė plėtra

Amway susidomėjimas sveikatos ir sveikos mitybos klausimais paskatino sukurti ir įvesti novatorišką vandens valymo sistemą, kuri taip pat buvo labai sėkminga. Prieiga prie švaraus vandens yra iššūkis daugeliui žmonių visame pasaulyje. Todėl Amway mokslinių tyrimų ir gamybos įdiegimo skyriuje vienas iš prioritetų buvo sukurti vandens valymo sistemą. eSpring ™ - Amway vandens valymo sistema ir dabar yra pirmaujantis bei gerai parduodamas produktas pasaulio rinkose.

Numatomi metiniai mažmeninės prekybos pardavimai pirmą kartą viršijo 1 mlrd. JAV dolerių Amway išplėtė savo būstinę Adoje, Mičiganeir pastatė naują kosmetikos gamyklą, kur buvo kuriami ir gaminami ARTISTRY ™ prekinio ženklo produktai.

image/png;;;the_amway_story_5.png

XX a. 10-as deš.

Pirmiausia šeima

Amway valdybos pirmininko ir prezidento pareigas iš savo tėvų perėmė Steve Van Andel (Styvas Van Andelis)  ir Doug DeVos (Dagas DeVosas). XX a. 10-ame dešimtmetyje įmonė ir toliau plėtėsi, o mažmeninės prekybos lygis pasiekė 5 mlrd. JAV dolerių.

Siekdamas padidinti prekinio ženklo pripažinimą, 1998 m. Amway Japan rėmė Žiemos olimpines žaidynės Nagane Japonijoje. Amway regioniniai padaliniai visame pasaulyje remdavo savo verslininkus, kurdami Amway vietines internetines svetaines, kurios leido padidinti mūsų produktų pardavimą internetu.

image/png;;;the_amway_story_6.png

XXI a.

Šiandien Amway ir toliau išlieka klestinčiu, multi-milijardiniu tarptautiniu verslu, kuris gerina žmonių gyvenimo kokybę visame pasaulyje, suteikdamas jiems verslo galimybę daugiau nei 80 tarptautinių rinkų . Amway produktai yra parduodami per  daugiau nei 3 mln. Amway verslininkų visame pasaulyje, iš kurių 500 tūkst. dirba Europoje.

Šiuo metu Amway veikia 28 Europos šalyse.

Mūsų vizija yra padėti žmonėms pagerinti savo gyvenimo kokybę. Mes sukūrėme unikalią, pasaulinę bendradarbiaujančių verslininkų bendruomenę. Didžiuojamės mūsų principais, žmonėmis ir produktais, kurie leidžia atlikti teigiamą vaidmenį daugelio žmonių gyvenime visame pasaulyje.