image/png;;;amway founders.png

Rich De Vos (Ričas DeVosas)

1959 metais Rich DeVos kartu su savo ilgamečiu draugu ir verslo partneriu Jay Van Andel (Džejumi Van Andeliu) įkūrė Amway korporaciją.  Ši tinklinės rinkodaros kompanija veikia tiesioginio pardavimo sektoriuje 80 šalių visame pasaulyje, taip pat  suteikia nuosavo verslo galimybes daugiau nei 3 mln. Amway Verslininkų. DeVos remia daugybę sportinių renginių, taip pat jis yra NBA Orlando Magic komandos savininkas. Autoritetingas oratorius bei prelegentas  yra kalbėjęs prieš šimtus tūkstančių žmonių visame pasaulyje.

Po širdies persodinimo 1997 metais, Rich DeVos tapo organizacijos United Network for Organ Sharing – JAV centrinio organų transplantacijos registro, prelegentų grupės pirmininku.

Rich DeVos ir jo žmona Helen dosniai remia ligonines, aukštąsias mokyklas, universitetus ir organizacijas, skatinančias meną savo gimtajame mieste, ir daugelį organizacijų visose JAV. Jie turi keturis vaikus ir šešiolika anūkų. Jų jauniausias sūnus Doug yra Amway pirmininkas.

image/png;;;amway_founders_1.png

Jay Van Andel (Džejus Van Andelis)

1959 m. Jay Van Andel kartu su savo ilgamečiu draugu ir verslo partneriu Rich deVos (Riču DeVosu)  įkūrė Amway korporaciją. Ši tinklinės rinkodaros kompanija veikia tiesioginio pardavimo sektoriuje 80 šalių visame pasaulyje, taip pat suteikia nuosavo verslo galimybes daugiau nei 3 mln. Amway Verslininkų.

Van Andel visą savo gyvenimą pritarė privataus verslo laisvės idėjai. Jis buvo Amerikos prekybos rūmų pirmininku, Džeimstauno Fondo (Jamestown Foundation) direktoriumi, JAV ambasadoriumi ir generaliniu komisaru Expo 1922 Genujoje metu bei Paveldo Fondo (Heritage Foundation) pirmininku.

Jay ir Betty Van Andel Fondas daug prisidėjo įgyvendinant svarbius projektus, remiančius bendruomenės ekonominį vystymąsį, sveikatos apsaugą, švietimą ir meną.

Van Andel šeimos vaikai yra Amway valdybos nariai. Steve Van Andel (Styvas Van Andelis) yra Amway valdybos pirmininkas.