image/png;;;image.png

Ypatinga veikla

 Mūsų labiausiai matoma iniciatyva yra vaikams skirta kampanija AMWAY ONE BY ONE, kurios dėka nuo 2003 m. daugiau nei 10 mln. vaikų buvo suteikta pagalba. Nuo 2001 m. Europoje Amway yra aktyvus UNICEF organizacijos - Jungtinių Tautų Vaikų Paramos fondo, partneris. Amway darbuotojai ir vartotojai bei Amway verslininkai, norėdami prisidėti prie UNICEF projektų įgyvendinimo,  padėjo surinkti apie 6 mln. eurų.

image/png;;;making_a_difference_2.png

One by One kampanija

 Verslo socialinė atsakomybė yra svarbus Amway verslo filosofijos elementas nuo pat įmonės įkūrimo 1959 m. Amway kampanija One by One™ prasidėjo 2003 m. Iki šiol buvo perduoti 225 mln. dolerių labdaringiems tikslams, o pagalbos sulaukė 11 mln. vaikų visame pasaulyje. Be to, Amway darbuotojai ir verslininkai savanoriškai dirbo 3.1 mln. valandų.

image/png;;;making_a_difference_3.png

Natūrali aplinka

 1959 m. Amway pateikė į rinką L.O.C.™ Universalų valiklį, taip nustatydama ekologiškų valymo priemonių gamybos standartus, naudojant biologiškai skaidžias medžiagas. Produkto pavadinimas (LOC ™ Liquid Organic Cleaner – Skystas organinis valiklis) atspindi mūsų įsipareigojimą saugoti aplinką. Šis pradinis pasišventimas aplinkos apsaugos misijai tapo vienu iš svarbiausių Amway verslo filosofijos elementų.

1989 m. įmonė gavo Jungtinių Tautų prestižinį apdovanojimą aplinkos apsaugos srityje – United Nations Environmental Program Achievement Award. Be to, Amway pagrindinė būstinė Adoje Mičigano valstijoje (JAV) yra sertifikuota ir veikia pagal tarptautinės aplinkos apsaugos organizacijos Wildlife Habitat Council reikalavimus. Iki 2014 m. Amway siekia tapti pirmaujančia pasaulyje tinklinės rinkodaros įmone, veikiančia pagal darnaus vystymosi principus. Amway siekia sumažinti anglies dvideginio išmetimą į atmosferą 25 procentais, sumažinti iki minimumo atliekas, padidinti jų visišką perdirbimą iki 95 procentų, sumažinti vandens suvartojimą 10 procentų ir padidinti jau naudojamų alternatyvių energijos šaltinių panaudojimą 15 procentų.

Mūsų įsipareigojimas darniai ir tvariai veiklai, rūpinantis aplinkos apsauga, taip pat atsispindi ir gamyboje, perdirbimo procesų įdiegime ir ekologiniame ūkininkavime. Amway orientuojasi į inovacijas, apimančias atsinaujinančiųjų energijos išteklių naudojimą, programų, siekiančių sumažinti žaliavų atliekas, įgyvendinimą, aerozolių be chlorfluorangliavandenilių (CFC) gamybą, lakiųjų organinių junginių lygio sumažinimą ir natūralių medžiagų naudojimą visose produktų linijose.

image/png;;;making_a_difference_4.png

Etika

Amway yra tarptautinė įmonė, kurios veikla yra reglamentuojama įvairių šalių įstatymais. Nepaisant to, kad vietos teisės ir tradicijos aktai kiekvienoje šalyje skiriasi, mūsų prioritetu išlieka išlaikyti aukščiausius etikos standartus. Mūsų etikos standartai yra universalūs ir labai dažnai kelia didesnius reikalavimus negu šalies įstatymai. Pagrindinis mūsų verslo  sėkmės elementas yra garbė. Mes darome tai, kas teisinga, o ne tik tai, kas veiksminga. Amway sėkmė matuojama ne tik ekonominiais kriterijais, bet taip pat ir pagarbos, pasitikėjimo ir patikimumo kriterijais. Norėdami gauti daugiau informacijos apie verslo etiką tiesioginių pardavimų srityje, kreipkitės į  tiesioginio pardavimo asociacijos filialą Jūsų šalyje.

image/png;;;making_a_difference_5.png

Pagalba stichinių nelaimių aukoms

Amway remia vietos organizacijas, kurios padeda nukentėjusiems nuo stichinių nelaimių asmenims. Jei atsiranda tokia būtinybė, į pagalbos suteikimą įsitraukia mūsų darbuotojai ir verslininkai. Amway perdavė lėšas, produktus ir higieninių priemonių paketus cunamio Pietryčių Azijoje, uragano ,,Katrina" bei žemės drebėjimo Haityje ir Japonijoje aukoms. Pernai Amway Stichinių nelaimių pagalbos grupė suteikė pagalbą 25-erių tragedijų ir stichinių nelaimių aukoms visame pasaulyje.

image/png;;;making_a_difference_6.png

Vertinami darbuotojai

Amway - tai įmonė, kuri tiki, kad kiekvienas asmuo yra svarbusir reikšmingas. Šia filosofija mes vadovaujamės kiekvieną dieną. Kasdien mes palaikome mūsų darbuotojus, kad siektų tikslų, įgyvendintų siekius ir padėtų vietos bendruomenėms. Žmonės, kurie dirba Amway, pasilieka Amway. Dauguma mūsų darbuotojų yra su mumis virš 10 metų, o daugelis iš jų dirba įmonei dešimtmečius. Amway, pirmaujanti pasaulyje maisto papildų ir kosmetinių priemonių gamybos įmonė, užtikrina savo darbuotojams prieigą prie produktų, kurie leidžia vesti sveiką gyvenimo būdą.

Amway akademija pateikia, internetinius kursus, internetines demonstracijas bei kursus su mūsų treneriais. 2010 m. Amway akademija suteikė daugiau nei 3000 sertifikatų visoje Europoje.