Kiekis:

  Kiekis:

   Tai vienintelis būdas patenkinti pagrindinius veido ir kūno odos drėkinimo poreikius, apimantis kasdienius pagrindinius odos išorės priežiūros veiksmus su specialiais produktais, odos maitinimą iš vidaus vartojant papildus* ir papildomą priežiūrą su Veido ir kūno masažo Artistry rinkiniu.

   * Biotino C Plius Nutrilite™ sudėtyje yra biotino ir vitamino C. Biotinas padeda palaikyti normalią odos būklę. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo, kad oda normaliai funkcionuotų.

    

   Kuo naudinga jums

   • Drėkinamasis putojantis valiklis Artistry Skin Nutrition™ nuvalo nešvarumus, purvą ir kitus likučius (įskaitant teršalus), todėl oda tampa maloniai sudrėkinta.
   • Drėkinamasis glotninantis tonikas Artistry Skin Nutrition po valymo suteikia odai naujo drėkinimo pojūtį. Oda tampa lygi, gyvybinga, šilko švelnumo ir sveikai švyti.
   • Drėkinamasis gelis Artistry Skin Nutrition iš karto suteikia intensyvų 24 val. trukmės drėkinimą ir padeda išvengti pastebimų ankstyvo senėjimo požymių.
   • Vitamino C + HA3 kasdienis serumas Artistry Skin Nutrition ženkliai paskaistina odą ir atskleidžia lygesnio atspalvio, švytinčiai sveiką išvaizdą.
   • Drėkinamoji kaukė Artistry Signature Select™ suteikia momentinį ir ilgalaikį drėkinimą ir tuo pačiu apsaugo odą nuo aplinkos veiksnių.
   • Drėkinamasis kūno gelis Artistry Signature Select giliai drėkina odą, tačiau nesukuria lipnumo pojūčio. Pažangi, prisitaikanti prie jūsų odos unikalių hidratacijos poreikių formulė greitai įsigeria į odą.
   • Biotinas C Plius Nutrilite™ suteikia odai biotino, kuris padeda palaikyti normalią odos būseną, o vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno formavimosi, kad odos būsena būtų normali.
   • Veido ir kūno masažo rinkinys Artistry stimuliuoja limfos tekėjimą ir vietinę kraujotaką bei padeda įmasažuoti  „Artistry“ produktus bei jų ingredientus į odą.
   • Maišelyje Artistry galėsite neštis reikalingiausias grožio priežiūros priemones kur panorėję.

    

   Visapusišką drėkinamąjį grožio sprendimą Artistry sudaro šie produktai:

   ** Supakuoti kartu į Drėkinamąjį mini rinkinį Artistry Skin Nutrition.

   Kodėl jums patiks

   Patogiai ir veiksmingai sustiprinkite natūralų savo odos regeneracijos procesą naudodami Visapusišką drėkinamąjį grožio sprendimą Artistry ir pasidžiaukite gaivia drėgna bei jaunatviškai atrodančia oda.

   Dėl mūsų gyvenimo būdo ir išorinių veiksnių odos ląstelės greičiau pažeidžiamos, todėl oda gali atrodyti pavargusi, papilkėjusi ar senstanti. Todėl svarbu palaikyti natūralų odos atsinaujinimo procesą. Visapusiškai.

   Drėkinamasis sprendimas sudarytas iš kruopščiai atrinktų „Artistry Skin Nutrition“, „Artistry Signature Select“ produktų ir „Nutrilite“ maisto papildų, kurie patenkina pagrindinius jūsų kasdienius grožio ir odos priežiūros poreikius.

   Nuvalo, tonizuoja, maitina, drėkina ir palepina viso kūno odą, kad galėtumėte mėgautis jos priežiūra iš išorės ir iš vidaus* bei spinduliuoti sveiku grožiu.

   Be populiarių „Artistry“ odos priežiūros produktų ir „Nutrilite“ maisto papildų su Visapusišku drėkinamuoju grožio sprendimu nemokamai dovanojamas Veido ir kūno masažo rinkinys Artistry (dėžutėje su magnetiniu užsagu) ir maišelis Artistry, kuriame savo mėgstamiausias kosmetikos priemones galėsite nešiotis kur panorėję.

   * Biotino C Plius Nutrilite™ sudėtyje yra biotino ir vitamino C. Biotinas padeda palaikyti normalią odos būklę. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo, kad oda normaliai funkcionuotų.

   Verta žinoti

   Švari formulė
   „Artistry Skin Nutrition“ produktų formulės sukurtos laikantis „Artistry Clean“ standartų – griežtų gairių, užtikrinančių „Artistry™“ produktų grynumą, saugumą ir veiksmingumą. Tai reiškia, jog produktai:

   • yra užregistruoti organizacijoje „The Vegan Society“;
   • jų sudėtyje nėra mineralinių aliejų, parabenų, ftalatų;
   • jų sudėtyje nėra jokių gyvulinės kilmės ingredientų ir nebuvo atliekama jokių bandymų su gyvūnais.

   Augaliniai ingredientai
   Visų Visapusiško grožio sprendimo Artistry produktų – odos priežiūros priemonių ir papildų – sudėtyje yra vienas ar keletas fitonutrientų, užaugintų mūsų pačių „Nutrilite“ arba „NutriCert™“ sertifikuotų partnerių ūkiuose. Todėl ingredientai yra ne tik kokybiški, bet ir suteikiama galimybė stebėti jų kelionę nuo sėklos iki odos arba iki papildo, taip pasitikint ingredientų natūralumu.

   Daugiau kaip 145 metai bendros patirties
   Tai patvirtinto „Artistry“ odos priežiūros mokslo ir ekspertizės bei „Nutrilite“ arba „NutriCert“ sertifikuotų partnerių ūkių ingredientų derinys. „Nutrilite“ yra geriausiai pasaulyje parduodamas vitaminų ir maisto papildų prekių ženklas***.

   ***Šaltinis: „GlobalData“ | http://gdretail.net/amway-claims/

   Pagrindinės ypatybės

   Veido ir kūno masažo rinkinys Artistry™: Rinkinį sudaro vienas masažinis nefrito volelis ir vienas Gua Sha akmuo, pagaminti iš natūralaus nefrito kvarcito. Šie tiesiog privalomi grožio įrankiai gali būti naudojami odai masažuoti, limfos tekėjimui stimuliuoti ir vietinei kraujotakai skatinti. Jie padeda įsigerti „Artistry“ produktams ir kitiems ingredientams. Tai taip pat puikus būdas atsipalaiduoti po sunkios dienos ir skirti šiek tiek laiko sau arba suteikti odai energijos ryte.

   Maišelis Artistry
   Šis 23x30 cm dydžio medvilninis maišelis yra tobulas, nes jame tilps visos svarbiausios kasdienės odos priežiūros priemonės kur beeitumėte.

   Mūsų bendruomenė sukūrė specialiai jums
   Visapusiškas grožio sprendimas Artistry sukurtas bendradarbiaujant su mūsų AVS bendruomene, kurie supranta, atstovauja ir padeda spręsti visų amžiaus grupių ir odos tipų moterų odos priežiūros problemas ir grožio poreikius.

   Naudojimo būdas

   Prašome peržiūrėti kiekvieno atskiro produkto naudojimo gaires

   Sudėtis

   Visų Visapusiško grožio sprendimo Artistry produktų – odos priežiūros priemonių ir papildų – sudėtyje yra vienas ar keletas fitonutrientų, užaugintų mūsų pačių „Nutrilite“ arba „NutriCert“ sertifikuotų partnerių ūkiuose, pavyzdžiui:

   Kraštuotosios malpigijos
   Jose yra vitamino C, kuris padeda normaliai susidaryti kolagenui, kad oda galėtų normaliai funkcionuoti, ir apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
   Jų yra Vitamino C + HA3 kasdieniame serume Artistry Skin Nutrition ir Biotine C Plius Nutrilite™.

   Baltųjų šalavijų sėklos
   Šios liposomos suteikia odai naudingų medžiagų giliau po paviršiumi.
   Jų yra Drėkinamajame putojančiame valiklyje Artistry Skin Nutrition*, Drėkinamajame gelyje Artistry Skin Nutrition*, Drėkinamajame glotninančiame tonike Artistry Skin Nutrition* ir Vitamino C + HA3 kasdieniame serume Artistry Skin Nutrition.

   Žaliosios arbatos ekstraktas
   Suteikia antioksidacinę apsaugą nuo laisvųjų radikalų žalos.
   Jo yra Drėkinamojoje kaukėje Artistry Signature Select ir Drėkinamajame kūno gelyje Artistry Signature Select.

   Šie ingredientai veikia kaip moksliniais tyrimais pagrįstų formulių dalis ir suteikia jūsų odai visko, ką geriausia yra atradę mokslininkai ir gamta.

   * Įeina į sprendimo mini rinkinį.

   Atskirų produktų išsamų sudedamųjų dalių sąrašą rasite produktų puslapiuose: