Kiekis:

  Trys puikiai vienas kitą papildantys produktai pasirūpins Jūsų poreikiais dieną ir naktį ir papildys Jūsų esamą kasdienį odos drėkinimo režimą, kad galėtumėte pakerėti švytinčia, sveikai atrodančia oda.*

  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  • Suteikite palaikymo viršutiniam odos sluoksniui.
  • Trys aukščiausios kokybės produktai
  • Paprastas, išsamus ir patogus kasdienis papildymas maistinėmis medžiagomis
  • Skatina kasdienę odos priežiūrą iš vidaus!

  Tai Jums patiks

  Naujas rinkinys „Puoselėk savo grožį“ yra skirtas tiems, kurie visuomet ieško būdų grožiui paryškinti ir išlaikyti bei tiems, kurie žino, kad tikrasis grožis kyla iš vidaus! Mėgaukitės pagrindinių maistinių medžiagų kiekiu, pateikiamu mūsų išskirtiniuose visapusiškuose grožio sprendimuose.

  Truvivity by Nutrilite™ Grožio miltelių gėrimas suteikia gaivų maistinių medžiagų mišinį. Vitaminas C skatina įprastą kolageno susidarymą, skirtą normaliai odos funkcijai palaikyti ir nuovargiui mažinti.

  Tuo tarpu Truvivity by Nutrilite™ Grožio papildas papildo jūsų natūralų atstatantį miego ciklą, palaikydamas odos žvalumą ir gyvybingumą.

  Ši rinkinį užbaigia Vitaminas C Plius, suteikiantis vitamino C, kuris padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, palaiko įprastą kolageno susidarymą normaliai odos veiklai užtikrinti ir palaiko imuninę sistemą. Dėl lėto išsiskyrimo formulės vitaminas C palaipsniui išsiskiria per aštuonias valandas ir padeda geriau išnaudoti jo poveikį.

  Trys galingi produktai, vienas bendras efektas - švytinti ir spindinti oda, kuria galima didžiuotis!

  Verta žinoti

  Truvivity by Nutrilite Grožio miltelių gėrimas- gaivus maistinių medžiagų, palaikančių sveiką odą, ir mažinančių nuovargį, derinys**

  Truvivity by Nutrilite Grožio papildas- papildo jūsų natūralų atstatantį miego ciklą, palaikydamas odos žvalumą ir gyvybingumą.

  Nutrilite™ Vitaminas C Plius- sudėtyje yra vitamino C, kuris padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, palaiko įprastą kolageno susidarymą normaliai odos veiklai ir taip pat palaiko imuninę sistemą. Speciali formulė palaipsniui išskiria vitaminą C per 8 valandas, taip padedama optimizuoti jo poveikį.

  * Rinkinys nėra įtraukiamas į „Greitos pradžios“ pasiūlymą

  **Vitaminas C skatina įprastą kolageno susidarymą, skirtą normaliai odos funkcijai palaikyti, ir prisideda prie nuovargio mažinimo.

  Pagrindinės ypatybės

  • Tiek Truvivity™ Grožio miltelių gėrimo, tiek Grožio papildo sudėtyje yra patentuoto „PhytoCeramide“ komplekso*, kuriame yra kviečių keramidų.
  • Truvivity Grožio papilde yra patentuoto „PhytoInfuse™“ komplekso** su augaliniais ekstraktais.
  • Vitaminas C Grožio miltelių gėrime ir Grožio papilde skatina įprastą kolageno susidarymą, skirtą normaliai odos funkcijai palaikyti ir nuovargiui mažinti.
  • Vitaminas C skatina įprastą kolageno susidarymą, skirtą normaliai odos funkcijai palaikyti, be to, prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso ir normalios imuninės sistemos veiklos.

   

  * EPI France patentavo „PhytoCeramide“ kompleksą kaip „Ceramosides™“ - patentas Nr. 2 ,779,646 Prancūzija

  ** „PhytoInfuse™“ kompleksas yra patentuotas naudoti „Truvivity BY Nutrilite™“ preparate, patentas Nr. 7, 348,034B2 JAV